• osmanlı yı atatürk ün yıktığını zanneden insan topluluğuyla aynı kesimdir kendileri.
    osmanlı, yavuz sultan selim, kanuni zamanındaki kadar güçlüydü, atatürk geldi bi şamar koydu, osmanlı yıkıldı. osmanlı yıkılır yıkılmaz atatürk cehape yi kurdu, taaa 2002 senesine kadar cehapenin başında iktidarda durdu, son 18 senedir amkp var.
    3 0 ...
  • muhalif yazarlar olarak aylık makarna desteği vereceğimiz birliktir. bir nevi sponsorluk gibi. ibb ve ankara bb kaybedilince istihkaklar sekteye uğradı malum. aç aç sosyal medya trollüğü olmaz..

müslüman falan diyorlar hala. islamiyetin temeli "hırsızlık yapmama/kul hakkı yememe" ve "güzel ahlak" üzerine kurulu iken hırsızlıkları, yolsuzlukları alkışlayıp "belki bize de 3-5 atarlar" diye ağzı sulanan insanlar nasıl kendilerine saf, temiz ve müslüman diyebiliyorlar aklım almıyor. hadi kulları kandırdın ( kandırıldık aldatıldık montaj kuntaj falan ) allahı nasıl kandıracaksın o her şeyi görüyor her şeyin dosdoğrusunu biliyor. suçu işleyen kadar suçun işlenmesine vesile olan ve suçu alkışlayan kişide günaha eşit derecede ortak. tabi iman etmişler için bu yazdığım din tüccarları için fark etmiyor..
    10 2 ...
  • herkesin çok yakınen tanıdığı bir halktır.

her şeyi mizaha vuran
    teneke
    boş bir halktır
    kolay yoldan para kazanma derdine düşmüştür
    sosyal medyada beğeni için götünü verir
    2 gram aklı olmayanları başımıza ünlü keserler
    gençleri işsizdir cherim nonstop izler
    makyaj videosu izler.

evet Bhutan halkı.
    4 0 ...
  • Her içki içen kadın cinsel birliktelik yaşamak zorunda mı amk? Nasıl başlık bu böyle!

Başlıkta bi sıkıntı var zaten. Gelelim kendisine zorla sahip olmaya çalışan adamı öldüren kadına.. helal olsun ulan, delikanlı kadınmış. Şahane, saygılar sunuyorum. Nefsi müdafaa var işin içinde, fazla ceza alacağını tahmin etmiyorum. Lan kadın o kadar demiş, müsait değilim sonra birlikte olalım diye amk orospu çocuğu niye zorluyorsun ki!!! Al işte bi Anadolu çomarı daha!

Ben işin vicdan boyutuna bakmam. Biri sana zarar vermek istiyorsa, sen de aynı şekilde zarar vereceksin. Konu kilit.
    7 0 ...
  • Bu devirde ilkokul mezunu bulmak da zor, her ile 2şer üniversite düşüyor memlekette.

T: evlenmem, kültürel olarak denk olmak önemli.
    2 0 ...
  • Arkadaşımın köyüne gitmiştim. Bir tane kedinin yemeden içmeden kesildiğini ölmek üzere olduğunu söylediler. "Neden böyle olmuş olabilir ki?" Dedim. "Tavuk yerken kemiği takıldı muhtemelen boğazına" dedi arkadaş. Kedilerin masajla iyileştiğini duymuştum çocukken. Boğazına masaj yaptım ve kemik düşüp gitti kedicik iyileşti, tekrar yemek yemeye başladı.

Can kurtarmak kadar güzel bir his yok.
    Doktorlar her gün bu hissi yaşıyordur eminim. Ne şanslılar.
    9 0 ...
  • https://www.youtube.com/watch?v=JI_gkbWuLJU+

Saygıdeğer Önder Kılıçdaroğlu'nun kardeşi an itibariyle kafayı yemiş. Ya bu Kemal Kılıçdaroğlu ne etti sana Cemal? Altı üstü Atatürkçüleri CHP'den attı da HDP'yle halktan gizli saklı anayasa hazırladık ülkeyi 25 idari yönetime bölecek. Bir Ümit Özdağ bir sen sinir ettin bu kadar beni. Ne var bu kadar abartılacak? Adam çıkmış Kılıçdaroğlu'na tecavüzcü mü demiş ne demiş anlamadım ama akli dengesi bozuk, partiye aldığı pkk'lıları Özgür Özel'i mi atsın ne demiş. Öyle bir şeyler işte. Biz yanındayız ama Atatürkçüleri CHP'den şutlayan büyük Alevi düşünürü Kılıçdarımızın. Herkes haddini bilsin. Kaftancıoğlu, Tanrıkulu, Özgür Özel gibi gizli bir silahlarımız var çok kötü olur bak. Laf etmeyin liderimize. Yok Atatürkçüleri atmış chp'den, chp'de dhkp-c pkk sempatizanları varmış geçin o işleri. Atatürk'ten çok severiz biz onu. Ayh neyse.
    2 1 ...
  • Ne olmuş yani? Aleviler de yesin biraz hep siz mi yiyeceksiniz? Ciğerimiz kurudu. Kolay mı öyle? Dini inancımızın gereklilikleri bizi ne kadar terletiyor yoruyor biliyor musunuz? Yemek yiyeceğiz, cinseng, panax, ne bileyim mesir macunu parası lazım oluyor. Öyle kolay değil o öyle kaç kişi bir yerde Allah aşkıyla yaptıklarımız. Sayın Sosyalist Büyük Atatürkçü Canan Kaftancıoğlu parkın yenilemesini çok istemişti. Nedeni belli oldu. iktidara gelince daha büyüklerini pahalısını mı yapacaklar acaba? Hahaayt. Aktroller çatlasın. Alevi ve Kürt kalesi CHP Türkçüleri iyi Parti'den de ihraç ettirmiş Mami Meral Ablaya oh olsun. Oh.
    2 0 ...
  • Bu arada var böyle bir şey ve evet kırılabilir.
    Bir de yanlış mastürbasyon tam sertleşememenize sebep olabilir. Ve hiç deneyimlemediğiniz için kırılacak kadar sertleşmesi tuhaf gelebilir ama normalde tam bir ereksiyon anında zaten içinde kemik var gibi olması lazım.

O yüzden sağlıklı şekilde tam olarak erekte olabilen erkekler olarak dikkat etmemiz gereken hede.
    0 1 ...
  • En asil duyguların kadınıdır. Gönül isterdi ki görenler gelsin terini silsin, yorulduysa penetrasyonda yardımcı olsun, penisi beğenmediyse seçenekler sunsun, cesaretlendirsin. Ama varsa yoksa linç. Hep bi kıskançlık tabi.
    4 2 ...