• --spoiler--
    kendi geliri adamın, sofilerinden ne zaman bir şey istemiş?
    --spoiler--

tarikatçı soytarılar tarafından bu şekilde savunuluyor.

kendi geliri, kendi hastanesiymiş...

o hastanelerin, otellerin, ticari işletmelerin nasıl yapıldığını yıllardır yazıyoruz oysa ki.

gerizekalı sofileri "allah yolunda çalışmaya" davet ediyorlar, sofiler de gidip menzil'in inşaatlarında, tarlalarında bedava amelelik yapıyor, ırgatlık yapıyorlar.

buyrun;
    (bkz: menzil tarikatinda çorba karşılığı amelelik yapmak/#39985828)
    (bkz: menzil tarikatinda çorba karşılığı amelelik yapmak/#42425966)
    (bkz: menzil e gidip kuru yer yataklarında yatan sofiler/#40077873)

menzil'in inşaatlarında, tarlalarında amelelik yapan sofiler allah yolunda hizmet ettiklerini sanarken, aslında menzil şeyhi ve ailesinin servetine servet katmasında yardımcı oluyorlar, üstelik bedava...

kula kulluk eden insanlara ne yapsan az bile.
    5 2 ...
  • Atamın Öküz yobazları pek kıskandıran ifadelerinden birisidir.

Bunlar yıllar yılı şahsımın "efendiler hilafet iken edeceğiz" veya "efendiler şeriat ilan edeceğiz" demesi hayaliyle yatıp kalktılar ama avuçlarını yaladılar.

Kerameti kendinden menkul bir sucukçu muhasebecisini atamızla bir tutmak, ondan atamız gibi davranmasını beklemek!

Öküz bunlar, gerçekten de öküz...
    4 0 ...
  • yeter artık inanmam yalanlarına....

4yüz grubunun popüler şarkısı dandini'de geçen söz.
    2 0 ...
  • Girdiği birçok entry baz alınacak olursa tam benim kafamda olan, kendime yakın hissettiğim bir yazar var. Onunla oturup saatlerce çene çalmak isterdim. Nicki bende kalsın.
    6 0 ...
  • Küçükken bir kere annemin çiçeğinin saksından çamur alıp koltuk takımı yapmıştım. Sonra onları kurusun diye bir yere saklamıştım. Güzeldi.
    3 0 ...
  • Yalansa Çinlilerin yalancısıyız.

Olay Çinlilerin tuttuğu saray kroniklerinde anlatılıyor.
    6 1 ...
  • ya ne olacaktı???

mhp'yi bizler bıraktık ve bu tip anadolu çomarları doluştu işte din soslu sentezci partiye.

her haltı yapabilecek, her pozisyonda herkese dil atabilecek adamlar bunlar.

siktiminin ampulleri.

ulan mhp'nin bir davası, bir ideolojisi vardı.

benim rahmetli babam bu dava uğruna 12 eylül'de hapis yattı, işkenceler gördü.

bizler üniversite yıllarımızda inandığımız ülkü uğruna her türlü tehdit ve baskılara rağmen boyun eğmedik. savaştık, üniversitelerimizi, kardeşlerimizi dinci orospu çocuklarına, kızıl komünistlere ve pkk'lı piçlere yem etmedik.

bir bayrak ve bir ülkü aşkına en aşılmaz dağlarda, en ulaşılmaz mevzilerde, en zor vazifelerde günlerce aç, uykusuz yaptık vatani görevimizi.

ülkü namustu, ülkü aşktı bizde...

sonra bu pezevenkler doluştu her yandan.

biz partiyi bıraktık, ülküyü değil, bu pezevenkler yerleşti her köşeye.

işte sonuç ortada.

bu piç kurusu soysuz muhtemelen benim yaşıtım.
    kendimi koydum onun yerine.
    ben böyle bir hareket yapmayı aklımın ucundan bile geçiremem. peki ya bu şerefsiz it bu yaptığı şeyi eşine, çocuklarına nasıl açıklayacak? ben asıl onu merak ediyorum.

ulan be orrospunun çekip çıkardığı, seni belediye başkanı yapanın ben ta anasını sikeyim...
    11 5 ...
  • yumurta

335.
  • geçen gün kırıp koydum bir kaba. daldırdım elimi, çok acayip bir yapısı var. sırf bunu hissetmek için elimle sarısını mıncıkladım, dağıttım, karıştırdım.

sonra başladım saç diplerime sürmeye, baktım daha bir sürü var onları da kalan tüm saçlarıma yedirdim. yarım saat sonra kaskatı oldu, taş gibi.

sonra yıkadım tabi. şimdi çok gür ve yumuşak saçlara sahibim. şaka şaka. yine bok gibi.
    2 0 ...
  • Twitter'da sıkça paylaşılan videoya göre; Suriye'de Fırat kalkanı üs bölgesinde terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu şehit olan 31 yaşındaki P. Uz. Çavuş Muammer Yiğit’in memleketi Tokat'taki cenaze töreni sırasında AKP'li bakan ve yöneticilerin geldiği sırada yurttaşlar "katil AKP" sloganlarıyla bir anda öfkesini dile getirdi. Bunun sonucunda AKP'liler korumalar eşliğinde apar topar makam arabalarına binerek bölgeden uzaklaştılar.https://lm.facebook.com/l...rs3OmZ7V2l7vmaGfwy47zyy32
    6 0 ...