• Ve sizin 0.7 kullanıyor oluşunuz, hayatta yaşanacak Ender acılardandır.

  Sırf bir kız falan belki uç ister diye kalem kullanmadığım halde 0.5 0.7 ve 0.9 uçların hepsini taşıyorum.

  işini sağlama alıcaksın bu devirde.
  6 2 ...
 • oluyor evet.
  gördükçe insan umutlanıyor...

  keşke ülkemizde olsaydı, ama bu olay rusya'da bir markette gerçekleşmiş.

  yaşlı bir teyze, her gün markete geliyor ve kitap standının önünde duruyor.
  dünyada güzel şeyler de oluyor

  raflardan bir kitap seçip okumaya başlıyor.
  dünyada güzel şeyler de oluyor

  teyze bunu her gün tekrarlıyor.

  teyzenin bu kitap okuma aşkını gören market yetkilileri de en sonunda teyzeye güzel bir jest yapıyor ve dünya biraz daha güzelleşiyor.
  dünyada güzel şeyler de oluyor

  artık teyze kitapları ayakta dikilerek değil, rahat rahat oturarak okuyor.

  ne mutlu...
  11 0 ...
 • hayatta oluyor diye yanlış fikirlere saygı duyamayız, savunamayız. Bir insanın rızası olmadan bedenine el sürmek, cinsel ilişkiye girmek suçtur. Suçu ve suçu savunanların yanlış yaptığını söylemek fikir bastırmak değil, bu fikre tepki göstermektir.
  4 0 ...
 • Üzülerek söylüyorum ki tecavüzcü meşrulaştıran çok fazla yazar bulunuyor sözlükte. Daha geçtiğimiz günlerde küçücük bir çocuğa tecavüz edildi, erkek çocuklarına tecavüz edildi, yaşlı insanlara tecavüz edildi. Hangi akla hizmetle dekolte giyenin tecavüzü hak ettiğini ima edebilirsiniz -kaldı ki ima bile etmiyorlar, direkt söylüyorlar-

  Çok üzücü. Toplumumuz ve sözlük adına çok üzücü. Bu potansiyel tecavüzcülerin sözlükten temizlenmesi gerektiğine inanıyorum.
  27 7 ...
 • tiamat

  345.
 • atatürk hakkında, "gelsin de mantar tabancasıyla seni kurtarsın," diyebilen bir yazar. o mantar tabancasıyla senin tarikatçı islamcı atalarını hoplatmış öyle bir çığlık atıyorsun ki buradan duyuluyor.
  6 3 ...
 • Bugün lider Ümraniye deplasmanından son yarım saatini 10 kişi oynamasına rağmen galip gelen takım.

  Ekonomik kriz vs. Derken ligin ilk yarısını küme düşme potasında geçiren Eskişehirspor, bu galibiyetle birlikte küme düşme potasından 7 puan uzaklaşarak rahat bir nefes aldı. Böylesine köklü bir kulübün sebebi ne olursa olsun 2. Lige düşmesi kabul bile edilemez. O yüzden Eskişehirli olmasam bile tüm maçlarını takip edip, kazanmalarını diliyorum.

  Umarım yeniden hakettikleri süper lig arenasına dönerler.
  6 0 ...
 • Psikolojik olarak rahatsız insanların akendilerini normal gibi göstermek için yaptıkları yürüyüş. Tedavi olabilirler dsm 3 ve 4 e göre hastalık bir çok sağlık örgütü bu konuda hem fikir.
  12 6 ...
 • "Alkol bütün zevklerin anasıdır" sözünü bir kere daha kanıtlayan bir durum. Kasıklarımda aykırı bir rönesansın başlayıp, en kanlı olayların ardından sokakta burnundan çiyanlar giren bedeninden kopartılmış başların ensesini yalarken hissedilebilen bir huzur bu.

  Alkol en verimkar yani anüsünün hoyratça kullanılmasından zevk alan bedenlerde alışkanlık yapar. Ayrıca çevremizde alkolik olmuş kişilerin hangi partiye oy verdiğine ve kimleri desteklediğine Kimlerle arkadaşlık ettiğine bakarsanız kimin ne halt olduğunu görürsünüz.kişi kendi güruhu ile beraberdir. ve o zaman anlayacaksıniz ki, bu güruh boş boş konuşmaktan ve küskülenmekten başka bir işe yaramıyor.

  Bu huzur anlatılmaz yaşanır azizim. Bir deneyin ve gerçek huzur hissedin.

  freeze you later

  Edit: yazımı şahsi algılayıp üstünüze alınıp hemen hoplamayın. Zira kötü hoplatırım. Zamanında şarapçı bir arkadaş aynı hatayı yapmıştı şu an halini görüyorsunuz. Acımam. Tam biat isterim. isyan edenlere cezasıni keserim affetmem.

  Unutmayın ki, yabgu biat edenlere karşı affedicidir.
  20 12 ...
 • bir zamanlar çomarların öve öve bitiremediği bugünlerin hainidir.

  hayat ne garip lan. nice şerefli askeri, aydın gazeteciyi, düşünürü üstelik çoğu kendi ayağıyla gelmişken ''kaçacak'' diye hapse gönderen bu hain şerefsiz ilk fırsatta topuklamıştır. halen kaçaktır.

  bununla kar topu oynayan, heykelini dikmeye niyetlenen diğer tipler de cezasını bulacaktır umarım.
  15 0 ...
 • şort giymiş tacizi hak etti.
  açık giyiniyor erkekleri tahrik etmek için.
  gece dışarı çıktı yollu.
  bana gülümsedi kesin bu kadın verir.

  gibi iğrenç düşüncelere sahip sapık zihniyetli insanlar. nefes alsak afedersiniz orospudur hak ediyor damgası yiyoruz. Türkiye'de kadın olmak zor bazı hemcinslerimiz bile böyle iğrenç şeyler söyleyebiliyorken.
  11 1 ...