• Doğum günü kişisi. Mutlu olsun, çok. Mutlu olsun hem de nice 18'lere, 18'liklere...
    Hahah sevinme hemen ne 18liği be oyarım valla.
    7 0 ...
  • Ben bu sözlükte erkeklerin birbirlerini siktiğine dair itiraflar, olaylar okudum.
    Kimse bana sıcak aile ortamı demesin, zerre yemem amk. Erkeğin erkeği siktiği ortamda neyin ailesi bilader?
    9 5 ...
  • çok büyük bir yanılgıdır. gerçek örnekleriyle çevremde gördüğüm, duyduğum üzere çok ama çok ciddi bir oranda fiziksel aldatma söz konusu. (flörtleşmeleri saymıyorum) tabi ki hiçbir erkek bunu kendisine konduramadığı için aklının ucuna bile getirmiyor ve kadınlar gibi sürekli didikleyemiyorlar bir şeyleri. bu da kadının bu konuda çok daha rahat davranmasını sağlıyor. erkeklerin bir kadını tavlamakta bu kadar zorlanmasına rağmen yine de aldatabildiklerini bilirken, istemese de her gün bir çok talibi olan kadınların monotonlaşan ilişkilerde ya da tartışmaların yaşandığı dönemlerde bunu yapmadığını düşünmek en hafif tabir ile dangalaklıktan başka bir şey değildir. beni de kesin her 10 ilişkimden 5'i aldatmıştır ama acaba hangi 5 bilemiyorum.
    2 0 ...
  • bu herif taş catlasa 40 yaşında. 20 yıldır akp iktidar. mamakta yattığını iddia ediyor.
    ekrem imamoğlu ve zihniyeti attırmış.
    kronik yalancılıkta mantık olmaz.
    9 0 ...
  • Mesajınız var yeşili yanar sizde heyecanla hangi sözlük çıtırı yine mesaj atmış diye tıklarsanız.
    Sonuç utanmaz arlanmaz kabiliyetsiz bir budalanın reklam mesajını görmeniz ve küfürü basmanız olur.
    Atma kardeşim.
    Bak ananı babanı sülaleni seviyorsan atma.
    Adam gibi söyledim anlamıyorsun.
    Küfür ettirme boş yere.
    Atma haşmetcim mesaj.
    Berbat bir insansın sanat vb. Konulara da sol taşağım kadar kabiliyetin yok.
    Daha ne söyleyeyim sana.
    7 0 ...
  • an itibariyle su bardağında höpürdetilmekte olan içecek. türk kahvesi nasıl yapılır? buyurun;

1 adet cezve, * *
    1 adet fincan, *
    fincanın içini su ile doldurun sonra cezveye alın,
    üzerine bir çay kaşığı tepeleme türk kahvesi ekleyin.
    dilerseniz şeker, glikoz şurubu, nutella, çakıl taşı da ekleyebilirsiniz. damak tadınızın iğrençliğine göre değişir.
    sonra bu karışımı ocağa alın kaynayınca ocaktan alın. kahveyi fincanın içine koyun. * köpüklü olur. afiyet olsun.
    3 1 ...
  • nasıl mı elini kolunu sallayarak geziniyor? devlet her teröriste operasyon çekmek istediği zaman aklına bir anda demokrasi gelen muhalefetimiz sayesinde olabilir mi acep?

ya da kobani olayları dolayısı ile gözaltına alınan hdpli terör sempatizanları içeri alınırken "bu operasyon siyasidir" dediği için olabilir mi genel başkanınız?

bu nasıl bir ikiyüzlülüktür ya. adam bir de soruyor nasıl dışarıdalar diye.

"bir kaynak olarak yeni asır". kimi kullanacaktık kaynak olarak? cumhuriyet bu haberi yaptı da kaynak olarak kullanmadık mı?
    8 0 ...
  • Siyahi dostlarımız pek eğlenirler.

Las esenyurt.

esenyurt taki gece kulübünde skandal görüntüler

istanbul’da vaka sayısındaki artış nedeniyle bir dizi yeni önlemler alınırken, Esenyurt’ta kaydedilen görüntüler vaka sayısındaki artışın nedenini gözler önüne koydu. Salgına ve artan vaka sayılarına rağmen düzenlenen partide ne maske takan ne de sosyal mesafeye uymayan yüzlerce kişi, virüse meydan okuyarak eğlendi.

https://www.sozcu.com.tr/...andal-goruntuler-6097195/
    7 1 ...
  • Türkiye’de kadın olmak gibi bir şey. Ha gerçek Türkiye, ha Uludağ sözlük. Ne farkı var da sanki?

Bi iyi niyetle giri girersin, hemen şak cevap. “Kız olduğunu belli ediyor yaa, ilgi budalası” diye.
    Sonra cinsiyet belirtmeme gereği duyarsın, ardından yine şak diye bi cevap, “tramessi galiba”

Ne yapalım lan amına koyayım? Şunu desek olmuyor, bunu desek olmuyor...
    Bence herkes kafasına göre takılsın, sorun çıkmasın.

Devam gençler!

Edit:
    (bkz: kız olduğunu belli etmezse ölecek kaşar)

Aha işte. Al sana bi tane değişik kişilik.
    10 0 ...
  • Akplileri sevindirecek gelişmedir. Dayısı olanlar hemen girebilecek işe ama muhalif olanlar da ancak bekleyecek.

--spoiler--

Gelir idaresi Başkanlığının (GiB) internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Başkanlıkta açık bulunan kadrolara atanmak üzere 1000 gelir uzman yardımcısı alınacak. Gelir uzman yardımcıları farklı illerde görevlendirilecek. Gelir uzman yardımcılığı giriş sınavının yazılı bölümü 12 Aralık Cumartesi saat 10.00'da Ankara'da yapılacak. Sınav sonuçları, GiB'in internet sitesinden duyurulacak.Bakan Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yılbaşına kadar tedricen alım ilanlarına çıkacaklarını belirterek, "Bakanlığımız 2 bin, kurum içi özel sınavımızla 3 bin kadroya atama yapacağız" ifadelerini kullanmıştı.

--spoiler--
    https://www.sondakika.com...n-yeni-personel-13690262/
    9 0 ...