• 11. nesil silik.

  son yazısı çohenteresan bakalım;

  “beni kollayan formata uymadığım için işlem yapmak yerine bdv açarak uyaran moderatör. söz konusu bdv yi paylastigimda alkolik oldum un neden çifte standart uygulanıyor neden tellmewhereithurts kollaniyor yazisina alkolik oldum a cevap çaylak atan kral moderatör.”

  yazar bu yazıyı transfontanel başlığının altına yazmış...

  bu mide bulandırıcı kayırma olayı ve silik yazarın geçmişte şahsıma ettiği iğrenç hakaretler hakkında daha sonra birkaç şey söyleyeceğim.

  şimdilik sadece “varoşsunuz”.
  9 1 ...
 • ülkesini eşine dostuna yandaşlarına peşkeş çeken, basın özgürlüğünü, ifade özgürlüğünü yok eden, pek çok masum insanı sırf muhalif diye hapse atan, pek çok gencin ölümüne sebep olan, ülkesini ekonomik yönden batıran şerefsiz, adi ve aşağılık diktatördür.

  (bkz: alfredo stroessner) adlı paraguay diktatörü şu orospu çocuğu.
  orospu çocuğu diktatör

  kendisi sürgünde geberip gitmiştir.

  edit: alfredo stroessner'in göt kılları eksilemiş hemen. demek paraguay tarihi ile ve paraguay diktatörü ile bu kadar ilgilisiniz. çok ilginç.
  13 5 ...
 • tenete
  yedinci nesil çaylak

  acayip ironik bir durum oluşmuş zebah zebah..

  uludağ sözlük te yazacak kadar zavallı olmak
  7 1 ...
 • Yıllardır çizgisini bozmadı ifşa rezilliğinden sonra biraz düzelir gibi oldu yine eski haline döndü. Sözlükte fark etmissinizdir sürekli algı yapan ona buna sataşan tipler var. Onlara bişey yapılmaz ama siz bunlara ne diyon yaraam dediginiz an üç vakte kadar çaylaksınız. Herhalde bunlar moderasyonla kankalar hoşuna gitmeyen bişey olunca mesaj atıyorlar mod kankalarina onlar da isteklerini yerine getiriyor. Başka türlü bu kadar sektirmeden ceza verilmesi mümkün değil.
  2 1 ...
 • Uygardır.
  Atem tutem ben seni, şekere katem ben seni insanıdır, insanla karşılaşmanın mutluluğunu hissettirir.

  Hanzoluğu, kabalığı, seviyesizliği hayatına montelemiş ayı familyası tarafından yerden yere vurulsa da, insanlar için halâ özel bir türdür.
  Hunharca çoğalmaları dileğiyle.
  3 1 ...
 • savaş artık para ile oluyor. ülkemiz için teröristleri denediler tutmadı iç karışıklık için ne olaylar yaşandı millet yine sağduyu ile yendi para işi en sonu eğer yıkılmaz bilinçli adım atarsak geleceğimiz parlak aksi halde battık batıyoruz.
  2 1 ...
 • Cantemir soyunun Kırım'dan Boğdan'a göç eden Tatarlara dayandığı söylenir. Dimitri mektuplarında Timur'un kanından geldiğini vurgulamıştır (Kan-temir). 14 yaşındayken, babası Boğdan voyvodası tayin edildiğinde usuller icabı rehin olarak istanbul'a gönderilmiştir (1687). istanbul'da kendisine Kandemiroğlu denilmiştir
  1 0 ...
 • Matematik öğretmeni (aka hell) bir okulda görebileceğiniz en kasıntı orospu çocuklarından biridir. Genel kültür olarak zayıf olan bu öğretmenlerimiz açıklarını sayısal yönden kaparlar. Erkek olanları gençken ciddi, sinirli ve havalı yaşlandığında ise tekrar ciddiyetten ödün vermeyerek ancak bu sefer sıkıcı olarak işlerine devam ederler.

  Kadın olanları gençken çapkın, pozitif olabilir yaşlandıkça pozitifliğinden bir şey kaybetmezler ancak çapkınlıkları azalmış daha sakin daha tonton olmuşlardır.
  0 1 ...
 • yüzlerce playlist yapmam gerekiyor fakat maalesef miskinliğe çok büyük bir zaafım var. şimdilik bunları bırakayım.

  axel rudi pell: https://open.spotify.com/...si=ghJbpDj5Tq6ZgmOzeZwp4A

  whitesnake: https://open.spotify.com/...si=cFjqaCLVSM-BnLS5LVAVNg

  alternatif bir şeyler: https://open.spotify.com/...si=f4pDp9lARCG0fLVJc1Hm3w

  sakin, erotizm yoğunluklu playlist: https://open.spotify.com/...si=FmGwTpG7SR6QucePkfcoQQ
  1 0 ...