• Lan Vatanseverterörist, sen de tam Anadolu şehrinden başka şehre okumaya gitmiş kampüs reis yardımcısı ve aynı zamanda fakülte reisi tipi var awq.
    6 0 ...
  • aynı yatakta bile uyurlar. herkesin senin gibi içi fesat değil . ne iğrenç insanlarlarsınız ya? insan yazarken utanır,sıkılır ,kendisinden tiksinir. hiç mi bunları yazarken vicdanın rahatsız olmuyor.
    5 0 ...
  • Ulan ne için gidiyorlarsa gidiyorlar. Anlamadığım size ne? Sana vermiyorlar diye mi ağlıyorsun? Yoksa ailenden biri bu yüzden gitti de bunun ezikliği mı? Ulan kadınların götünden ayrılmazsınız, yüz alamadığınız zaman da hemen bok atarsınız. Azalarak değil birden bitin be ikiyüzlü haysiyetsizler. Yerim!
    6 0 ...
  • filistin'i anavatanları bellemiş rabia artıklarının konuşmadıkları konu. daha bugün şehitler verdiğimiz libya'da, filistin denilen alçak devlet, türkiye'ye karşı mısır, yunanistan ve libya'nın yanında yer almıştır.

"Mısır'ın girişimiyle, Türkiye ve Libya arasında imzalanan deniz yetki anlaşmasının “kanunsuz” olduğuna ilişkin bir karar tasarısı oylandı. Oylamada, sadece toplantıda hazır bulunan beş Türk milletvekili ile Ürdün'den bir milletvekili, Mısır'ın sunduğu skandal karar tasarısına “hayır” oyu verdi.

Karar tasarısı oylanırken, toplantıda hazır bulunan Libyalı vekillerin de Mısır'ın önerisine “evet” oyu kullanmaları dikkat çekti. Benzer şekilde, Filistinli parlamenter de öneriye destek oyu verdi."

https://www.sozcu.com.tr/...l-turkiye-karari-5638284/
    12 1 ...
  • dünyanın en saçma, en aptalca lafı...
    aptalları etkilemek için, çakalların uydurması...

şehitler tepesi boş kalmayacak, şehitler tepesi boş kalmasın...şehitler tepesi...
    https://streamable.com/7wlhr

neresi lan şehitler tepesi? neresi bir tarif etsene bize?

ya o şehitler tepesi boş kalmayacak dedikten sonra hurraaa diyerek alkışlayan coşanlar?
    şerefsizliğin, namussuzluğun nirvanası değil mi?

google haritalara yazdım şehitler tepesi diye.
    öyle bir yer yok.
    ama yüzlerce şehitlik var. dünyanın her bir yanında...

neresi ulan şehitler tepesi?
    nerenizden uydurdunuz reziller?

şehitler tepesi boş kalmayacakmış.
    bırak boş kalsın ulan...
    bırak o lanet olası tepe boş kalsın.

inşallah bu şehitlerimiz üzerinden bunları söyleyen ve onun en yakınları doldurur o şehitler tepesi dedikleri yeri.

sırf siyasi iktidarınıza zeval gelmesin diye gizlice, sessizce gömülüyor şehitlerimiz.
    (bkz: libyada şehit olan albayın gizlice gömülmesi)

şehitler tepesi diye naralar atıp, yüksek perdeden konuşup şehitlerimizi sessiz ve gizli gömmek midir şehitler tepesi?

şu konuşma bir ihanet konuşmasıdır. aziz şehitlerimize saygısızlıktır, onlarla dalga geçmektir. çıldırmışsınız siz, kafayı yemişsiniz...

bu konuşmaları yapan adam bir tane şehit yüzü görmüş müdür acaba?
    hiç bir tane bile görmediğini iyi biliyorum.
    ben tam 16 tane silah arkadaşımı şehit verdim.
    16 şehit arkadaşımın da yüzünü gördüm.
    şehitlerimin yüzlerine baktım. hiçbiri de gülmüyordu. şehitler tepesine gidiyoruz diye mutlu değillerdi.
    tam 16 kahraman, 16 arkadaş, 16 dost, 16 insan, 16 yiğit gördüm ben.

ne şehitler tepesi ulan?

cimere de verebilirsiniz, bimere de...
    vermezseniz ta amk...
    12 2 ...
  • vay be...
    artık şehitleri de saklıyorlar demek ki?

yazıklar olsun.
    gerçekten içler acıtan bir durum, insan diyecek bir şey bulamıyor.

yıllarca bu vatana hizmet ediyorsun, şehit oluyorsun ama devlet şehidine sahip çıkmıyor, bir tören bile yapmıyor.

neden?
    çünkü çok fazla şehit haberi geldi, bir albayın şehit olduğu haberi infial yaratabilir, siyasi iktidarı zor durumda bırakabilirdi...

sırf siyaset için şehide zulüm, şehidin ailesine zulümdür bu.

tarih bunları yazacak...

unutmayacağız.

edit: aşağıda aktrollün biri saçmalamış. libya harekatına destek veriyor olmam, şehidimizin gizlice gömülmesine tepki göstermeme engel midir? salak mısınız oğlum siz?
    18 5 ...
  • yıllar önce adamın birinin oğlu varmış. savaş cıkmış. yeni çeri ağası adama gitmiş savaş cıktı demiş.
    ''oğlan birini al'' demiş. oğlan şehit olmuş
    sonra bir savaş daha cıkmış yeni çeri gelmiş adama savaş cıktı demiş.
    ''öbür oğlanı al demiş''
    adamın 2. oğluda savaşa gitmiş. şehit olmuş
    derken yeni çeri yine gelmiş savaş cıktı demiş.
    3. oğlanıda vermişler. o da ölmüş.
    derken 4. oğlan da gitmiş.

yeni çeri yine gelmiş. savaş cıktı demiş. adam öfekeyle şöyle demiş
    ''bende oğlan kalmadı. o padişahınada söyle ikide bir benim sikime güvenip ona buna savaş acmasın''
    11 0 ...
  • Iceri girerse beyaz atlet beyaz donu benden
    Bi kartonda uzun samsun kardeşime.
    3 0 ...
  • afedersiniz ama anasını bile s*kerim. toplumda bir rolünüz yoksa yakışıklılığı vasıf gibi görebilirsiniz ama ay sonu faturaları tipinizle ödeyemezsiniz!

ahahha. parayı veren bey büzüğü bile siker.yaşasın kapital dünya yaşasın serbest piyasalar!
    6 2 ...
  • Harıl harıl laptop ve notebooklarıyla gelenlere inat ekranıyla, kasasıyla, klavyesiyle, hoparlörleriyle ve faresiyle masaüstünü tüm parçalarıyla tek tek götürme durumudur.
    Bence mümkün yani. Kim ne diyebilir ki? *
    10 0 ...