• çok pis bir holivut klişesi. değişik versiyonları var elbet.

- o günü merakla bekliyorum john! o gün bana saldırmak için geldiğinde var gücümle karşına dikileceğim.

fıırrrrsss (asansör kapıları kapanıyor yavaş yavaş. harry, jonh'un gözlerine bakarak;)

+ seni çok bekletmeyeceğim. şimdi git ve açıklarını kapat. geliyorum john geliyorum!..

bazen bu laf sokma, çapkın bir gülüş, ilkokullu gibi bir el hareketi de olabilir. ama olur illa bir asansör sahnesi yaparlar.
    7 0 ...
  • ulular ulusu reyiz ve sevgili damat ferit paşanın balkon konuşması ile startı verilecek kutlamalardır.

17 25 aralık hırsızlık ve yolsuzluk haftası

vay be böyle bir ahlaksızlığı, hırsızlığı, rezilliği savunan yaratıklarla bir arada yaşıyoruz. hırsızlık neyse hadi nasıl olsa güç bizde kimse yakalayamaz diye yaptılar ama daha büyük ahlaksızlık yakalandıktan sonraki bu pişkinlik bu aymazlık utanmazlık kansızlık. sokmuşum fetoya da yapılanmasına da ortaya çıkan şeylere kimse yalan diyemedi. montaj kuntaj sondaj diye lafı çevirdiler ve sürü psikolojisinde yaşayan taraftaları da bunları yedi.
    8 0 ...
  • geri vitesleri ile ünlü "şen ortaklar" tadındaki ittifakçı siyasetçilerin marifetidir. adamlar 3 atar yapıyorlarsa hepsinde geri vitese takıyorlar bari saatte geri adım attılar demesinler diye yapıyorlar galiba. hadi biz neyse koca koca insanlarız o sabilere yazık. herkesin çocuğu servise binip gidemiyor okuluna malum.
    5 0 ...
  • Neden gidip kira isteyen ev sahibi öldürsünler, eşinize çocuğunuza tecavüz etsinler, hırsızlık soygunluk yapsınlar diye mi.

Kimse kusura bakmasın ama bunların büyükleri ne ki çocukları ne olsun. Bu konuyla da vicdanımı sorgulayacak değilim.

Herkes yallah köyüne burası Ali babanın çiftliği mi iq.
    11 4 ...
  • Evet hiç kimse vazgeçilmez değildir. Ben bunu yaşadım, en kötü şekilde öğrendim. Kimse kendini dağın tepesinde görüp beni her ne olursa olsun seviyor asla bırakmaz diye düşünmesin.
    0 0 ...
  • "Ömrümüz ayrılıklar toplamıdır
    Yarım kalan bir şiir belki de

Kapanmaz gülüşün açtığı yara
    Uçurum olur cellat olur her gece"

selda bağcan; gülüşün kalır bende
    ahmet telli; gülüşün eklenir kimliğime
    0 0 ...
  • - Sikimsonik, markası belli olmayan ama güzel olan şeyler.
    - kasanın yanındaki dolapta bulunan ve genellikle bayramlarda alınan torpil, kız kaçıran, topaç, çatapat, mantar.
    - çok ucuz fiyat satılan sikimsonik mısır cipsler. Çuval gibi alıp yerdik.
    - meybuz. Şimdi üstüne para verseler yemeyeceğimiz şeylerin müptelasıymışız.
    - ekşigöz, sulugöz.
    - sporcu kağıtları.
    - genellikle topaç veya sikimsonik çegirgemsi bir hediye çıkan çekiliş.
    - toybox (bir zamanlar piyasada göremedim. Tekrardan görür oldum ama heveslenip almadım. O zevk, heyecan geri gelmez.
    - patlayan şeker. Hala satılıyor.
    - cino. Hala satılıyor ama cif tadı geliyordu diye hatırlıyorum.
    - çember. Kızların bellerinde döndürdüklerinden.
    - kristal kola, gold oğuz kola.
    - araba fotoğrafları çıkan sakızlar.
    - yumiyum.

Ve samimiyet. Şimdi bakıyorum amaç kazık.
    4 1 ...
  • Otomotik vites arabayi ilk kullandigimda beceremedim. Agir dalga gectiler benimle "bunu bile beceremiyorsan ehliyeti sana verenin te mina..." Falan diye. Uzun suredir de araba kullanmiyordum. Korktum. Araba surmeyi unuttum galiba dedim. Sonra kendi duz vites arabamizi kullanmam istedi. "Ben daha otomatigi beceremiyorum unuttum, almayim" dedim. Babam anahtari elime tutusturdu.

Duz vites arabayi her gun araba kullanan biriymiş gibi sürdüm. Sahsen anladim ki otomatik benlik bir araba degil. Neden kullanamadigimi da hala anlayabilmiş değilim. En basit arabayi kullanamiyorum ama.

O yüzden bunu beceren insanlar, bana harbi becerikli geliyor.

Tamam dalga gecmeyin benle. Ciddiyim ama. Ben beceremiyorum arkadas.

Hayırlısı.
    1 2 ...
  • Bugün günü senin gibi çene bolluğu yaşayan birine göre tek kelime etmeden bitirdin. Birisine günaydın bile demedin. Bu depresyon kısa sürsün yoksa iyi olmayacak. Biliyorsun 15 kilo alıp vermek basit.
    5 0 ...
  • bak o basliktaki 34 entry hala duruyor.
    dun de ayni naneyi yediniz. icinizde kişisel bir garezi olan varsa ciksin acik acik ben soylesin. oyle g.t gibi saklanip ardimdan is cevirmesin.

not:
    sevgili moderatorler.
    yetkililerin icinde hakkaniyetle calismayan, insan secen, kisisel garezlerini kullanan insanlar var. artik yeter. bizler buraya emek veriyoruz, icerik sagliyoruz. kimseye emegimi haksizca yedirmem. bunlari bulmak sizin goreviniz. yeter.
    9 3 ...