bugün

Bahsi geçen oyun Pubg mobile olabilir. Hemen yükleyin gençler.

Birde adam bunları nasıl besleyecek lan? Loottan çıkan 8x'i vermeye benzemez.
kaçarsın anlarımda, bebeklerini bırakıp kaçanları anlayamıyorum.
Bir yakınımın başına geldi eve bi kadın getirdi biz evlenicez diye kadın 3 gün kaldı sonra dayısı telefon etti yakınıma o kadın evli biz kaç gündür onu arıyoruz dedi sonra kadını geri gönderdiler.
Bahsi geçen oyun pubg. Allah eşim hayırlısını nasip etsin.
online oyundan tanışmak nedir, bu nasıl bir vizyonsuzluktur.
char kasması mı sevdin naptın?

internetten tanışmak artık artık normalleşmeye başladı, sözüm yok.
ama oyun nedir yahu.
alan memmun satan memmun ahali de dedikodusunda.
Kızlar osmaniye'ye ve osmaniyeli birine kaçılır mı hiç ya naptınız siz.
Aynı adama kaçmanızdan daha üzücü bir durum.
Biz buna türbanlı orospular üstünde alfa etkisi diyoruz.
tiplere bakın.
ufacık yaşta evlendirilip ne çocukluğunu ne gençliğini yaşayamamış insanlar birkaç güzel söze kanıp yuvalarını yıkıyorlar. bu kızları birkaç tatlı söze kanacak kadar nasıl bir hayatı ailesi ve kocaları yaşatmış, düşünsenize...
yok bunlar iyi hayat yaşamış ise, birkaç söze kanıp yuvasını yıkıyorsa bunların evlenmeye akıl sağlıkları yeterli değil, bunları kim evlendirmiş?
adet oldun, memeleri büyüdü, evlilik çağına geldin diye rapor verilip de evlilik izini mi alınıyor?
namus sorumluluk sadakat aile saygı konusuna girmiyorum ki bu kaçan kızları bu konuda suçlayıp onlara söz söylemek haksızlık olur.

evet, bu kızlara namus sorumluluk sadakat aile saygı konularında söz söylemek gerçekten haksızlık olur.
allah bile can veriyor namaz kıl diyor.
karşılıksız bir şey yok.
biz bu kızlara ne verdik de ne için suçlayıp bunları hakir görüp ayıplayacağız?
bu kızcağızlara ne çocukluğunu ne gençliğini yaşatmadan, 18 yaşına gelene kadar "sen kızsın, otur, kalkma, yapma, yasak, günah, gülme, oynama, hoplama, zıplama, bakma, gezme, konuşma, böyle giyinme" diye baskılarla kısıtlamalarla büyütüp, 18 yaşına gelir gelmez (çoğu 18'e basmadan) benim gibi öküze bu kız çocuklarını verirseniz böyle kaçarlar.

evet, ben bir öküzüm.
böyle yetişmiş bir kız çocuğu ile evlensem ona bir kadın bir eş olarak değil de ona bir çocuk olarak davranmam gerek.
bu kız çocuğuna kocalık değil de babalık yapmalıyım.
ona erkeklik değil arkadaşlık yapmalıyım.
daha vücudunu zevklerini tanımamış, fantazileri olgunlaşmamış, bir ev aile eş sorumluluğu alacak yaşa gelmemiş, beden 18 yaşında olsa akıl yaşı olarak henüz 10 yaşında olan bu kızı koynuma nasıl alırım?

bu kızla evlendiğimde erkeklik kocalık nasıl yapılırdan önce çocuk psikolojisini öğrenip bu insana nasıl davranılır demek önceliğim olmalı.

bu kız çocukları babasının evinde misafir, kocasının evinde emanet olur.
allah'ın bize emanetidir bu kadınlar kızlar.

ooof ya kime ne anlatıyorum ki?
buna neden olanlara ağız dolusu küfür etmemek için şimdilik the end...
pubg oyun heralde de eskisi gibi sadakat yok. ben bu evlilerden bıktım. işte kocayı bulmuşsun git ötede oyna benden sana yar olmaz. eşlerine aciyorum ne hayallerle çalışıyorlar eşleri sosyal medyalarda fink atıyor. ha benim yerime başkası olsa ekmeksiz götürürdü. evli kadınların bazıları kocasından daha iyi şartları sağlayanlara fırtma derdindeler. ama bunun en büyük suçlusu kanun ve koyucuları bak bakıyım altadan eşe bas tazminatı ya da hapse at aklı başına gelsin. geçenlerde bir haberde maaşı olan kadın kocasını aldatmış hakimde mahkeme sonuçlanana kadar işsiz kocaya eşe tazminat vermeye hüküm vermiş. adam boynuzu yidiğine mi yansın yoksa işsiz o parayı ödemesi kadın o parayla sevgilisiyle eziyor olmasına mı? her erkek maalesef kaldıramıyor ve cinnet geçirip cinayet işliyorlar. kadın erkek eşitliği sağlanmalı ve her iki tarafa şiddete hayır.
biri de bana kaçsın artık yav.tüm bakımını üstlenmeye razıyım.
pubg de işin içindedir.
varlık içinde yokluk.
kaçma demeyilim de seks, tek gecelik ilişki diyebiliriz.

fantastik boyutlarda mikiş dönüyor. evliler azgın, durduramıyoruz.
alemden size sizlere neki. herkes kendinden sorumludur.