• insanların iç yüzünü ortaya çıkarması. Burada trolluk adı altında igrenclesen ruh hastası insanlarla ayni toplumda yaşadığımizı bize hatırlatması.
    9 3 ...
  • Öyle dalıp gittiği andır. iltifat alınca yanaklarında gamzelerini sergilediği andır. Ağlarken yüzünü sakladığı andır. Soru yöneltirken sesinin çocuklaştığı andır.

Bunları yazarken zamanında çok sevdiğim bir kız aklıma gelerekten yazdım bu arada. Aşık olmamıştım, hasta olmuştum hasta. iyi akşamlar.
    10 1 ...
  • Ne kadar diye sorun, fiyat veriyorsa orospudur.

Edit: kasiyere sorunca da fiyat verebilir, sakın yanlış anlamayın.
    9 0 ...
  • sözlüğümüzün beyni ile(!) gündeme gelen (bkz: ayk73 beyni) aktrollü ayk73'ün kıyıda köşede kalmış gerçeği.
    bunu pek az kişi bilir bu eleman pek gündeme gelmez.
    fetöcü dediğimizde genelde lightsaber ve tiamat ile uğraşıyoruz, ama fetöcülükte bunun da diğerlerinden aşağı kalır yanı yoktur.

şimdi buradan uludağ sözlükteki akp'lilere sesleniyorum, aşağıdaki kanıtları sizlere sunuyorum, kararı size bırakıyorum.

bakın fethullah gülen cemaati hakkında ne yazmış;
    ayk73 ün fetöcü olması

fethullah gülen köpeği için de bunları yazmış;
    ayk73 ün fetöcü olması

yazdıkları da hala duruyor sözlükte;
    https://www.uludagsozluk....BClen/@ayk73/&ac=true

bir fetöcüyü daha tanıdık, bir fetöcüyü daha öğrendik.
    hadi kaçtım ben...
    ----------------------
    edit: aşağıda "kandırıldık" demiş bir de fetöye küfür etmiş.
    yukarıdakileri sen yazmadın mı?
    hala duruyor.

yok sen yazmadım diyorsan özür dileyeyim, ama bunları yazan kişi fetöcüdür net. şimdi 77 sülalesine küfretmen bu gerçeği değiştirmez.
    12 3 ...
  • bir müzik grubu düşünün, hem rock müzik yapıp kitle oluşturabiliyor hem pop-rock yaparak popülaritesini arttırabiliyor hem de harika zamanlarda şarkı ve albüm yayınlıyor. natural gerçekten harika ötesi bir şarkı olsa bile yeni albüm şarkısı olduğunu düşünmüyorum. böyle büyük isimler ilk önce bir şarkı yayınlar, kitle artarsa single olur artmazsa bambaşka tip şarkı yaparlar. imagine dragons birbirinden farklı 3 şahane albüm yaptı ve hiçbirinde kaliteyi düşürmediler. her şarkısı birbirinden güzel olan bu şahane grup, umarım çizgisini hep bu şekilde devam ettirir.
    8 2 ...
  • sonra?

nikaltına uzunca bi; "sen bana böyle yapmıştın şöyle demiştin meğer hepsi böbreklerim içinmiş arkadaşlar sakın bu kadına ya da adama güvenmeyin hastaneden yazıyorum."

çalıya çırpıya sürterim yine de buradaki anonimliğimi ihlal etmem.
    19 4 ...
  • işi gücü Türk milletinin değerlerine hakaret ederek provoke etmek olan orospu çocuğudur. Bunlar gibilere kimsenin göz açtırmaması lazım. insanları ayrıştıran namussuz ibneler.

Üstüne alınan alabilir *
    (bkz: orospu çocuğu deyince bakan insan)
    22 11 ...
  • An itibariyle yaptığımdır. Kovanın üzerine tünedim soğuk suyu da hafif açtım. Kışa kadar şampuan ve deterjanların arkasındaki yazıları okuyarak vakit geçiricem.

duşakabine girip kışın gelmesini beklemek
    18 3 ...
  • "aslında ikiz bir kardeşim var, o lafları o etti. yoksa en atatürkçü benim, ata'm ata'm sen kalk ben yatam." şeklinde olma ihtimali yüksektir.

ama ben senin kara çarşafınla ve ağır makyajınla birlikte hapishane köşelerinde sürünme ihtimalini sevdim. inş alırsın peçenin ölçüsünü volta atarken.
    11 3 ...
  • Gelene geçene gülerler.
    Devamlı edebiyat kasarlar.
    Asla düşüncelerini ilk ifade eden olmazlar. Ortamı yoklarlar, kim ne demişse harmanlayıp herkesin gönlünü edecek cümleleri kurarlar.
    Kimseyle çatışma yaşamazlar, sonraki günün hesabını yaparlar.

Hacı Yalaka olmak çok zor ya. Bana insanlar aşırı açık sözlüsün derler ve şaşırırlar. Asıl yalakalık şaşılacak bir şey. Herkesin gönlünü hoş edeceğim diye günde 2000 kalori yakarsın amk. Meslek olmalı.
    15 5 ...