• alanyaspor'un tıpkı wagner love olayındaki gibi galatasaray düşmanlığını görmemizi sağlamış futbolcu.
  ali koç cumhurbaşkanına kadar çıkmış transfer olayı siyasete dönmüş.
  emre galatasaray için diretirken fenerbahçe ve yukarıdakilerin baskıları ailesini tedirgin etmiş. yüksek ve muhtemelen fenerbahçe forması giyecek. ve başkaları adına bir kez daha utanacağız.
  8 1 ...
 • Burada yazılar yazan karakter sahibi yazarların kaleminden çıkan her bir kelime değerlidir.

  insanların öncelikleri var, herkes tanınmak ya da gündemde olmak amacı gütmek zorunda değil.

  Şahsen ben düşüncelerim de benimle beraber yok olmasınlar diye yazılarımı bu platforma aktarıyorum.

  Şayet Bir yerlerde herhangi bir konu hakkında benimle aynı fikirlere sahip insanlar varsa ve ben onlara ulaşabiliyorsam ne mutlu.
  11 3 ...
 • https://www.sciencealert....valent-11-years-telomeres

  bılım adamlarinin yaklasik 2000 kadinda yaptiklari test sonucu dna telomerlerinin dogum yapan kadinlarda, yapmayanlara gore daha kisa oldugunu kesfetmeleridir.

  Telomer nedir diye soracak olursaniz dna nin uc kisminda bulunan ve kromozlari koruyan kesimdir. hucre yenilenmesi ile dogru orantili olarak telomerler kisalmaya baslar ve bu sekilde insanlar yaslanmaya baslar.

  dogum yapan bir kadinin kisalan telomerlerinin insan yasamina hesaplandiginda cikan sayi is 11 yildir.

  annelik guzellestirir, genclestirir falan bunlar bilimsel olarak yalanlanmistir yani.

  anneniz size omrumu yedin omrumu dedigi zemen muhtemelen haklidir yani.
  14 2 ...
 • " Baba" olma vasfına haiz bir babaysa, zilyon kere söylenmelidir hatta sevgi gösterileriyle şımartılmalıdır bile.

  Böyle gözlerinin taa içine bakarak, sevgiyle söylenmelidir.
  " iyi ki benim babamsın"
  " iyi ki senin evladınım" diye...

  Toprağın bol olsun, seni seviyorummm hem de çoookk...
  12 0 ...
 • Son derece adaletli(!) Uludağ sözlükte gün yüzüne sürekli çıkan olandır.
  (bkz: true nickli yazar) ve
  (bkz: true tazar) başlıkları sol frameye gelmesi engellenen (bkz: true) başlığına taşındıktan sonra en son ise (bkz: true nun sözlükten silinmesi) başlığı da deşifre olmuştur.
  Ayrıca bu başlığı açan yazar (bkz: forza besiktas in sözlükten silinmesi) başlığını da açmasına rağmen bu başlık silinmemiştir.
  Bu true nickli malum yazar ise 40 yaşına gelip 19 yaşındaki sözlük kızlarına özel mesajdan olsun nickaltından olsun sürekli yavşamakta hatta açıktan taciz dahi etmektedir. Bu adamı koruyan uludağ sözlüğün ise ne kadar güvenli bir yer olduğunu ise siz düşünün.
  Ayrıca terör örgütlerine açıktan destek veren sinirleniyorum yine ve tarkan filmindeki ahtapot gibi yazarların da bir numaralı göt yalayıcısı, taraftarına paralı köpek diyen, şikeden hapis yatan aziz yıldırım in ise en büyük yancısı bu yazarimsıdır.
  Ben de kızları taciz edip terör örgütlerine destek veren kişilerin bir tarafını yalasam uludağ sözlük modları beni de böyle korur mu acaba?
  12 7 ...
 • küstahlığını her geçen gün katlayarak arttıran akbaba cümlesi.

  --spoiler--
  Türkiye'de bazı kabine üyelerine yaptırım getirdiklerini hatırlatan Mnuchin ''Eğer ki Brunson'ı hemen serbest bırakmazlarsa, sizinle birlikte çalışarak yapmayı planladığımız daha çok şey var'' diye konuştu.

  TRUMP, TÜRKiYE'NiN iYi BiR DOST OLMADIĞINI BELiRTTi

  --spoiler--

  terörist ülke abd, önce kendini bir çek etsin! dünyadaki tüm terör örgütleriyle dolaylı veya direk bağlantısı olan bir terör devletinin, dost düşman tanımı yapması kadar aptalca bir şey olamaz!

  türkiye ye karşı dost görünüp, düşmanca davranan terörist ülke abd, terör örgütü pkk ya binlerce tır silah verdi. işid denen bir terör örgütü yaratıp, türkiye ye zarar verdi. bunun adı dostluksa, üstü kalsın (!) bu saatten sonra pislik ülke, türkiye topraklarından sökülüp atılmalı, içimizde terörist bir ülke barındırmamalıyız.

  ayrica, türkiye nin dostluğunu sorgulamak sana mı düştü?

  türkiye çok iyi bir dosttur da, sen; adi - alçak - iki yüzlü - terörist - katliamcı - işgalci bir köpeksin!!!

  biz kendimiz zaten biliyoruz, türk ün kendinden başka dostunun olmadığını....

  Bunlara gore dost demek, emrinden cikmayan ulkesini, bunlara ayak yolu yapan halkini, bunlara esir ve kole eden devletin, her birimini, bunlarin emrine acana diyorlar..

  o eskidendi! bizden size sizden bize dost olmaz.

  türk halkı - türkiye kimseye boyun egmez.

  hadi şimdi naş!
  11 3 ...
 • "x ülkede polis çok daha pis giriyor, o nedenle bizim ülkede de girebilir, dayak atabilir" mantığındaki malları ortaya çıkaran tartışma.
  O X ülkede insanlar insan gibi de yaşıyor. Macron'un koruması vatandaşa tekme attı diye işten kovuldu. Çünkü hukuk ve adalet var, çünkü vatandaş, devletten üstün. Burada devlet vatandaştan üstün. Soma'daki tekmecinin akıbetini de herkes biliyor. Terfi etti.

  Peki sen bu ülkede insan gibi yaşamayı talep edebiliyor musun? "Polis, dayak atmak, şiddet uygulamak isterse uygulasın, ne çıkar bundan, x ülkede de böyle yapıyor" nasıl bir mantıktır?

  Aklını mı yedin?
  2 1 ...
 • yunus/12: insana bir zarar dokundu mu, yanı üzerine yatarken veya ayaktayken veya oturmuşken bizi çağırır. Ona zarar veren şeyi kendisinden giderdik mi, sanki kendisine dokunan o zarardan dolayı bizi hiç çağırmamış gibi davranır. Sınırı aşanlara, yaptıkları işler işte böyle süslü gösterilir.
  5 0 ...
 • Yok anasını satayım. adına uyku demeye çalıştığım bir konfüzyon halinden başka bir şey değil.
  Arafta bir yerdeyim. Zihnim pırıl pırıl ama gözlerim kapalı ve bilincim bulanık. Karnım gaz dolu ve sabaha kadar düşündüklerimin, arada daldığımda gördüğüm rüyaların haddi hesabı yok.

  Velhasıl daha yorgun kalktığım uykuların pençesindeyim.
  3 0 ...
 • Akşam eve geldim,bir elimde poşet,diğerinde anahtar kapının kilidini açıyorum.tak tak tak diye kapıya vurma sesi geliyor.
  Eve giriyorum,odaları kolaçan ediyorum,Boş.Sonra elime bakıyorum,poşeti bırakmayı unutmuşum
  Korkudan .ve kafama dank ediyor.posetteki şişe kapıyı tıklatmış ben anahtarı çevirirken.
  Ne bekliyordunuz acaba,paranormal activiy mi burası,damn it!
  7 0 ...