bugün

Cevap verilmemesi gerekilir.
(bkz: pompa) özlemiştir.
giyecek bi şey bulamayan birinin eski kiyafetlerini ay dur bi daha deniyim şunu demesidir.
2 yıl sonra mesaj atanını görünce yanında hafif kalandır.
9 ay sonra mesaj atanı görünce yanında hafif kalandır.
10 ay sonra mesaj atanı görünce yanında hafif kalandır.
kahrola kahrola direk siktir git uzak dur yazarım zira benim ki atarsa beş ay değil bir seneden fazla olmuş olucak. hala çok seviyorum acı çekiyorum ama onur ve şerefim için siktir git demek zorundayım...
ağır yalnızdır yoksa kimse böyle saçma şeyler yapmaz.
(bkz: yalnızlığın zararları)
ben yaklaşık 3 ay sonra dayanamayıp aramıştım. telefonda da tam hatırlamıyorum ama işte doktora gidiyorum o da meseleyi senle çözmeden iyileşemeyeceğimi söyledi filan demiştim. yani beyaz yalan gibi bişey. aslnda kötüydüm ama doktora falan gitmemiştim. nese buluştuk o akşam, öle konuştuk, sonra en son hesabı isteyelim demiştim. tam kalkacaktık, sana bi sarılayım gibi bişey dedi. sonra sarıldık kalktık masadan. biraz yürüdük şurdan ayrılırız die düşündüm. slak gibi kendimi hırpaladım dedm. al yüzüne bişey diyemiosun, küfredemiosun dedim kendi kendime. tam o sırada bişey oldu, elimi tuttu. bende hala seviyordum barıştık. ama sonra işler rayına oturmadı ve daha fazla acı çektim ikinci ayrılıkta. o yüzden böyle şeyler yapmamak lazım. ama insan kalbine söz geçiremiyor. o akşam o da bana seni görürsem dayanamam diye buluşmak istemedim. annemde sakın onunla yüzyüze gelme gibi bişey dedi dedi. aslında o benm sevdiğimken, o değerliyken bunları asla anlatmazdım. bu sır gibi benle giderdi. ona değer verdiimden ona dair şeyleri iyi ya da kötü hiç kimseyle paylaşmazdım. ama bugün o da bilsin ya da hissetsin istiyorum ki,o da sıradanlaştı, değersizleşti, bunu yapan benim yapmak isteyen benim, onu bu satırlarla herkesleştirdim. herkesle paylaştım. insan sevdiğini paylaşır mı?, istiyorum ki ona dair hiçbir anın özelliği, güzelliği ve onun kişi olarak değeri hiç kalmasın. yıllar önce yaşattığını ona yaşatarak alıyorum ben bugün intikamımı. evet bugün sen sözlük köşelerinde dandirik bi başlık altında paylaşılan sıradan birisin benim için.
özlemiştir.

ama aynı zamanda da gecikmiştir de...
arandığına delalettir. cevap vermeyiniz.
muhtemelen askere gitmiştir. (bkz: swh)
siktir git diye değerlendirilmesi gereken durumdur. neden? çünkü, deli gibi seviyorsunuz birbirinizi barıştınız anlaştınız yine çıkmaya başladınız sonra aynı sorunlar aynı meseleler yine ortaya dökülecek zaten o kadar ayrı kaldıktan sonra insan bir daha aşkım derken bir heves yok bir bok yok bir durum oldu mu hemen eski meselelerle baygınlık hali filan yani kabak tadı vermiş bir durum olduğu için yine ayrılacaksınız bundan dolayı direk siktiri basın ams.
Ölüp ölünmedigi kontrol edilmek istenmesidir.
Her şey olabilir. Temkinli hareket ediniz. Tam bir taktik savaşı veriniz. Savunmada açıklar vermeyiniz.
Ölüp ölünmedigi kontrol edilmek istenmesidir.
7 yıl sonra mesaj atanını görünce garipsemediğim durum.
Her katil kurbanıni merak eder durumuna mükemmel bir örnektir.
2 yıl sonra mesaj atan kadar şaşırtıcı değildir.
2 yıl sonra mesaj atanı gördüğüm için garipsemediğim durum.
10 ay olmasına rağmen ve karşı tarafın sevgilisi olduğunu bildiği halde mide bulandırmak için etrafta dolaşan sinekten farksızdır.
Kızılderili kabile şefinin zafer çığlığı gibidir. insanı kendinden geçirir. Pharell williams'ın happy şarkısını konu aldığı olaydır.
Sizden sonraki sevgilisinden ya kazık yemiştir, ya da terkedilmiştir, güvenli limanda size dönmüştür. Çok merak edilecek bir şey yok yani.
7 yıl üstüne yazanı tanıdığım için normal karşıladığım durum.
sebebi neydi ki diye düşündürür. evet.