• bazen eski güzel günlerin hatırasıyla bazen duyulan bir şiirin şarkının türkünün yaşattığı zevkle içine girilen zulüm kahır dolu koca hayata az da olsa tutunduran hissiyat.

çok az olur, yaşamak hak etmeyi gerektirir. zorlayarak da olmaz. illa içten gelecek o şarkı şiir öyle dinlenecek hatıra hatırlanacaktır.

sonra kısa sürede kaybolur tabi. hayat bütün dehşeti vahşetiyle saldırmaya devam eder.
    1 0 ...
  • https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119127/+

Bu ayakabıda yediğim kazığı unutamıyorum amk. 1 hafta giymeden çok küçük bir kısmı kalktı sonra ayakkabıdan çok şikayet gidince satıştan kaldırdılar. Garantiye gönderdim iade gelmedi. Tüketici haklarına gidecektim ayakkabıyı çaldılar aq.

Edit: 2013 de çekmiştim fotoyu hala duruyor unutamıyorum AMK.
    5 0 ...
  • Sonunda zıbardılar. Sürekli futbol Mesut Özil Fatih terim ayyyyy gına geldi. Toplanın kızlar gün yapıyoruzzz
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119092/+
    10 2 ...
  • ikinci abdülhamid döneminde;

*yıldız sarayı yıkıldı yeniden inşa edildi.
    *yeğen hatice sultan için saray yapıldı.
    *abdülhamid'in kızı naime sultan için saray yapıldı ve damada hediye edildi.
    *esma sultan için saray yapıldı ve damada hediye edildi.

bütün bunlarülke borca batmış bir haldeyken tefecilerden alınan dış borç ile yapıldı.

tayyip erdoğan döneminde;

*kaçak saray yapıldı.
    *marmaris'te yazlık saray yapıldı.
    *ahlat'ta bir başka saray daha yapıldı.

bütün bunlar da ülke borca batmış durumdayken, ekonomik krizde, tefeci faizi ile dışarıdan alınan borçlarla yapıldı.

tanım: birbirine çok benzeyen iki siyasetçi.

sonuç: tayyip erdoğan'ın 1 saray yapma kontenjanı daha var. ayrıca tayyip erdoğan damatlara hiç saray hediye etmemiş. acilen 2 saray yapılıp damatlara hediye edilmeli.
    7 1 ...
  • hava yağmurlu değilse köyün delisi olduğunuza delalet eder.
    9 0 ...
  • (bkz: suriyeli haznevi tarikatının saray yaptırması/#41692794)

yakında köy de yapılır oraya emin ol.

görseldeki şey, haznevi tarikatının gaziantep yakınlarında yaptırdığı külliye.

burası şehitkamil ilçesine bağlı karpuzkaya köyü yakınları. söz konusu külliyeyi yaptıran tarikat suriye kökenli haznevi tarikatı.

menzil bugün nasıl oluştuysa, eskişehir sivrihisar'daki buhara köyü nasıl oluştuysa hazneviler için de aynı yöntem kullanılıyor.

bu yapının bir benzeri de manisa'nın akhisar ilçesinin çıkışında yapılıyor.

türkiye'nin dörtbir yanı tarikatların kuşatması altında...

not: arazi tarikata devlet tarafından tahsis edilmiştir.
    12 1 ...
  • Şu an mesajlaştığım yazarlardır. isim vermem, sevdiceklerim bana özel kalsın.. Yalnız kasap, çoğunlukla hatunları yazmış.. Adam 200 metreden östrojen kokusu alabiliyor. Helal yiğen, hard amcısın.
    6 1 ...
  • Bunlar iletişim kurmakta zorlanan genelde çekingen tiplerin yansıması. Yani adam arkadaş olduğu kızı fantezi dünyasında hayal ediyor ama bunu ifade edemiyor tabii. Kendine güveni yok,reddedilme korkusu yaşıyor. Sanki reddedilse dünyanın sonu gelecek, dünya başına yıkılacak. Gelip ancak kimsenin kimseyi tanımadığı, tanımak bile istemediği bir mecrada olmayan şeyleri olmuş gibi anlatıp dikkat çekmeye çalışıyor ya da böyle bir konu açarak gerçek hayatta bulamadığı ilgiyi burada bulma çabasına girişiyor.
    5 1 ...
  • Bana bakan bir nazmiye hayal etmediğim için bana bakmamalari beni üzmez.

Kim nazmiye isimli bir kızı hayal eder ki zaten? Salak şey!
    5 0 ...
  • peygamberimiz de araptı diyerek arap götü yalayan insanlar çok yanlış bir temel üzerine kuruyor sistemi. çünkü yüzlerce peygamber çıkaran yahudi toplumuna sabahtan akşama kadar söven de yine kendileri. benim bildiğim islamda senin, benim peygamberim diye bir şey yok. hepsi bütün insanlığa gönderilmiş, hepimizce kutsal sayılması gereken insanlar.

mantık buysa hiçbir milletten nefret edemezsiniz çünkü yine aynı kuran her kavme bir peygamber gönderdiğini de söylüyor.

tabi siz "arap götü yalamak daha keyifli, biz gelişmiş yahudi ya da hristiyan toplumlarına öykünmektense sığır gibi yaşayan araplara özenmeyi daha çok istiyoruz" diyemediğiniz için mecburen böyle yarrak kürek bahaneler arkasına saklanıyorsunuz.
    6 1 ...