• Üstad Firdevs yöreoğlu'na ait enfes söz.
  Kötü zamanlarımda aklıma getirip güç topluyorum. Karanlık günlerimde meşale gibi aydınlatıyor önümü. Mutsuz dönemlerimde mutluluk hormonu olup salgılanıyor vücudumda.
  Çok yaşa Firdevs ana! Bir de mücevherlerim olsa tadından yenmez ama olsun.

  bırak insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun
  8 0 ...
 • Fener ağlama tezahüratı eşliğinde okumamız gereken bildiridir.

  https://www.fenerbahce.or...short&ContentID=63263

  Ahahahahaha galatasaray federasyona rest çektiğinde diğer 17 kulübün tamamı, kulüpler birliği adına tüpçüye ve hakemlere yalaklık yapıyorlardı.

  Şimdi de utanmadan çıkıp ön yargılı hakemlikten bahsediyorlar. Beter olun amk!
  17 8 ...
 • erkeklerin %58 i, kadınların da %40 ı evlilik sürecince en az 1 kere evlilik dışı ilişkiye giriyormuş 2017 istatistiğine göre.

  arkadaşlar bu tablo felaket. kimse kadınlar aldatmaz, sadece erkekler aldatır gibi bilim dışı duygusal tespitler sıçmasın. işte istatistik verileri ortada.

  https://www.posta.com.tr/...di-haber-fotograf-1324920

  şurada da 2016 verileri var. aldatma oranı erkeklerde %44, kadınlarda %56. yazıda kadınların kelimelik ve okey gibi oyunlar aracılığıyla eşlerini aldattığını yazıyor. evet bu doğru. bu oyunlarda neler dönüyor bir bilseniz.

  https://www.sabah.com.tr/...e-44-erkek-yuzde-56-kadin

  hadi biz erkekleri yerden yere vuruyorsunuz uçkurunuza sahip çıkın diye de bu ne peki kadınlar ? şu rezillik ne ha ?
  8 0 ...
 • akp türkiyesinden bir örnek.

  gaziantep'te zengin bir ailenin çocuğu alkollü ve ehliyetsiz, aşırı hızlı araba kullanırken üstelik yaya geçidinde bir kadına çarpıyor, kadın ölüyor.
  cami yaptıran ailenin alkolik katil oğlu

  ama çıkarıldığı mahkeme, alkolik katil sürücüyü, "kaçma şüphesi yok" diye tahliye ediyor.
  cami yaptıran ailenin alkolik katil oğlu

  bu nasıl olabilir?

  şöyle olabilir, alkolik katil sürücünün ailesi, adliyenin tam karşısına cami yaptırıyor olabilir.
  cami yaptıran ailenin alkolik katil oğlu
  cami yaptıran ailenin alkolik katil oğlu

  ailesi cami yaptırdığı için hakimler alkolik katilin kaçma şüphesi olmadığına kanaat getirmiş olabilir.

  ölen öldüğüyle kalmış yine.
  başımız sağolsun...

  not: hayatını kaybeden kadın 35 yaşındaydı ve bir anneydi.
  14 1 ...
 • insanların kendini adeta pazarladığı bu dönemde instagram hesabının olmaması, olsa da aktif olmaması önemlidir. yediğinizden, içtiğinizden bize ne? son birkaç senede iyice cozuttu millet, kafayı yemiş gibi kullanıyor sosyal medyayı.

  biri de çıkıp demiyo ki bize ne oldu?

  liseden tanıdığım bir arkadaşım, abimi eklemiş garip garip fotoğraflar atıyormuş dm’den garibime, “bu ne anlam veremedim?” diyince mesajlara baktım şok oldum. Kızla rahat 7-8 senedir görüşmüyorum, ben de şaşırdım. Aynı zamanda bu çirkinus Twitter’dan da dm üzerinden ona gelen iltifat mesajlarını yayınlıyor “yine çok güzelim” diye. her erkeğe abime yolladığın gibi fotoğraflar yollarsan tabi iltifat edenin bol olur yavrum ya, böyle avam kızların olması ne-den? kahroluyorum ne-den? güzel değilseniz değilsiniz bari zeki, kültürlü falan olun da ara kapansın.
  11 1 ...
 • aşırı üzmüş sert mi sert çıkıştır.

  hepinizden iğreniyorum rezil iğrenç yaratıklar

  biz de size bayılıyorduk sanki. toplaşın lan öteki kahveye oturup yalnız bırakalım şu kokmuşları..
  8 0 ...
 • Artık dedem yatalak olduğu zaman onun hakkında iyi şeyler düşünmüyorum. Gece 2-3 civarı yaşayan kızların amacını istemsizce sorguluyorum. Merhaba denilince merhaba diyen kızları biraz geniş mezhepli buluyorum.

  Başka bir sürü şey. Teşekkürler Uludağ sözlük.
  14 1 ...
 • Beni sık sık yoklayan vücut konuşması. Bir keresinde küçük bir markette kasa sırasında herkesin aniden sustuğu ve sessizliğin hakim olduğu bir zamanda guruldamıştı. Tam o ana denk gelmesi manidar. Üstelik aç bile değildim. Herkes istemsizce dönüp baktı yüzlerinde gülümseme ile.

  Arsız, utanmaz bir insan olsam da çekindim. Veledin birisi de "halacım bak adamın karnı ağlıyor" diyor. Çok yaratıcı iq. Yine aklıma geldi.
  5 0 ...
 • trollüğün tanımının ucu çok açık olduğu için çok da eleştirilmemesi gereken yazarlardır. bazı eşşolular mesela kendi anneleri ile kendi kız kardeşleri ile ensest başlıklar açıyorlar. altına gelip "ebeğin hamı" yazınca "trol başlığı ciddiye alıyor yaeaeae" diyorlar. veya ülkenin ortak değerlerine sallıyorlar sonra trolledim diyorlar. neyi trolledin be ipne diyince "ba ba ba salak ciddiye almış" deniliyor.

  bu sözlük trollüğü falan çok ayak altına düştü arkadaşlar. bu sözlükler ilk açıldığı yıllarda yani 2000 lerin başlarından itibaren bi 10 sene kadar hakkı ile yapılıyordu ama sonradan çok boka sardı. eleman ben malım demiyorda trolüm diyor ne yapacaksın şimdi ?
  5 0 ...
 • bir fantezi. deniz kenarında şarabınızı içebilir, sokakta viyolonsel konseri dinleyerek güzel binalara bakabilirdiniz. onun yerine lig kupamızı verin deyip havaya ateş açıyorsunuz.
  7 1 ...