bugün

az önce ntv spor'da yaptığı açıklamadır. Kaldıramadığı için milli takımı avrupa kupası elemelerinden sonra bırakacakmış. Darısı nihat kahveci, tuncay şanlı gibi isimlerin başına.
(bkz: oley)
milli takım da adam gibi oynayan bir emre bir de arda var. emre de giderse iyice sıçarız.
bazı gerzekleri sevinderen açıklamadır. ulan sanki adamdan daha yetenekli daha iyi bir futbolcu var orta sahada oynayan. çok şişirilen selçuk inan'ın durumu da ortada, almanya'da yıldız olan nuri şahin'in de.
milli takımda adam gibi oynayan nadir isimlerden biri olması nedeniyle üzücü bir haberdir. O da giderse takım arda , nihat ve tuncaya kalır ki vay halimize.
çok doğru bir karar. tekrardan hakan şükür gelmeli. en azından gol atar.
yaşlanan kimi futbolculara örnek olması gereken davranıştır.

(bkz: nihat kahveci)

ha bu arada emre'yi hiç sevmem ama bu adam iyi oynuyor be...
emre çok hırslı. emre sevmesemde adam uğraşıyor. elbette herkes uğraşıyordur. ama emre yerine nihat gitmeli. artık yeter.
emre belözoğlunun 12 ekim 2010 azerbaycan türkiye maçı sonrası aldığı karardır.
tüm futbol camiasını mutlu etmiştir.

(bkz: güle güle emre)
(bkz: oh be)

http://www.tumspor.com/haber/20101012/FLAS-EMRE-BIRAKIYOR.php
emre arda hamit ve volkan. bunların dışındaki vasatlar ordusuyuz .
türk futbolu açısından sevindirici bir haber.
darısı süperlig'in başına ordanda bi çekip gitse.
sevindirici olan açıklamadır umarım sözünün arkasında durur.
zaten 2012 de 32 yaşında olacağından çokta erken bir yaş değildir.
2012 çok geç...

derhal...!!!
sığır sürüsü gibi dolanan tipler dururken emre nin bırakması kötü haberdir.
bir beşiktaşlı olarak üzüldüğüm haber.
azerbaycan maçı sonrası emre belözoğlu nun yaptığı açıklama.
--spoiler--
Bu şampiyona sonrası milli takımı bırakmayı çok ciddi şekilde düşünüyorum. Kimseye ispat edecek birşeyim yok. Hem fiziken hem de ruhen yorgunum. Zamanı geldiğinde herkes bırakmalı. Arkadaşlarım ve ailemle görüştükten sonra kesin kararımı vereceğim. Bu düşüncem yaklaşık 2 yıldır var.
--spoiler--
not: 2 yıl sonra değil hemen bırak.
bence ondan daha önce nihat ile tuncay vardır. fakat emre nin bırakması da güzel olur.
emre belözoğlu milli takımı falan bırakmıyor anlaşılan. sadece 2012'de yapması gereken açıklamayı şimdiden yaparak ortalamanın üstünde oynadığı bir milli maç sonrası ilgiyi iyice üstüne çekmeye çalışmış.

hoş, ben emre belözoğlu'nun milli takım denen kaymaklı ekmek kadayıfını bırakmak gibi bir davranışı 2012'de de sergileyeceğini hiç düşünmüyorum açıkçası.
arda ile beraber çok güzel oynuyorlardı. ama bıraksada üzülmem galiba.
aurelio ile milli takımın coşmasını sağlar.
evet emre'nin sahadaki kabadayılıklarından bir fenerli olarak ben de çok sıkıldım. ancak bu adam mevkisinde türkiye'de tek. emre ve arda'nın olmadığı bir milli takımın hali de malum. dolayısıyla bu karar için daha erken. saman alevi gibi coşanlarla kurulan milli takımdan bir hayır gelmez.
hiddink'in açıklamalarından sonra milli takıma çağrılmayacağını hisseden emre isimli sözde futbolcunun bir daha milli takıma çağrılmaması durumunda "nasıl olsa bırakıcaktım yeaa" demek için kendini garantiye almaya çalıştığı durumdur. bir nevi "ben kovulmadım istifa ettim" demeye çalışıyor.
gereksizdi milli takımı bırakması ama yaş faktörü var.
tüm türkiye olarak kahrolacağımız gerçekliktir. hatta yüzbinler toplanıp kapısına dayanmalı. lütfen dön çağrısı yapılmalıdır. ahan da sinyal çakmış bırakabileceğine dair. bırak da kurtulalım senden.

http://spor.milliyet.com.....2011/1461537/default.htm
aziz yıldırım ve rıdvan dilmen'in öğrencisi olarak tükürdüğünü yalamaya daha önceden de alışkındır emre belezoğlu. 40 yaşına kadar milli takımda yolu vardır.

(bkz: fenerbahçeli omurgasızlığı)
baktı euro 2012 yalan oldu, hadi eyvallah çekti.