telegram

141.
  • hiç indirmedim, hiç kullanmadım. bu telegram olayının fena halde cahiliyim. whatsapp gibi olduğunu duymuştum ama millet nick falan veriyor. cehaletimi giderirseniz sevinirim.
    not: yaşlı kişiyim, sabırlı olun lütfen.
    3 0 ...
  • Avukatın biri küçük bir yerde çalışırken bir kızı hamile bırakmış, sonra korkup kaçmış. Gel zaman, git zaman bir bakmış hamile bıraktığı kadın bir çocukla geziyor. Demiş seni ailen öldürmedi mi, nasıl oldu bu iş? Kadın demiş toplandılar avukatı mı bulup getirelim, ikinizi de öldürelim mi, nasıl yapalım diye düşündüler, sonra aileye avukat gireceğine piç girsin diye karar aldılar.
    3 0 ...
  • ''şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler'' der bir dizesinde koca râgıp paşa. Ne de güzel der ama.
    5 0 ...
  • öğretmenim tarafından tacize uğrayışım

Edit:

--spoiler--
    neyse hoca bir anda ara bir sokaga girdi ve bacaklarini aralayip etegini kaldirdi ben şok olmustum ami ortadaydi bir sey soyleyemeden hemen kafami tutup vajinasina dogru egdi ve dominant bir sesle yala dedi
    --spoiler--

Bu kadar amatorluk olmaz.
    10 0 ...
  • Bir gün bir aksam yemeginde konu ernest hemingwayin nasıl bir yazar olduğuna gelir. Salondakilerle arasında 10 kelimeyle dünyanın en etkili hikayesini yazıp yazamayacağı konusulurken iddaaya girip ortaya para koyanlar olmuştur. Bu arada ernest heminway masadan bir pecete alır ve birseyler karalar. Pecete elden ele dolasırken masadaki ugultular kesilmis yerini derin bir sessizlik ve hüzün almıstır. O pecetede su sözler yazılıdır,
    " satılık bebek patikleri not: hic kullanılmadı. "
    6 0 ...
  • işitme engelliler için üretilen maske

Kentucky’de bir üniversite öğrencisi işitme engelli ve işitme güçlüğü çeken kişiler için onları Koronavirüs salgınına karşı koruyacak özel yüz maskeleri yapmaya başladı.

Independent Türkçe’den Noyan Öztürk’ün Olivie Petter kaynaklı söz konusu çeviri haberine göre, Facebook’ta maskeleri hakkında paylaşımlar yapan Ashley Lawrence, geleneksel maskelerin işitme kaybı yaşayan insanlara uygun olmadığını çünkü ağız bölgesinin kapalı olduğunu ve bu nedenle bu kişilerin dudak okuma yoluyla iletişim kuramadığını ve işaret dilini kullanamadığını anlattı.
    10 0 ...
  • ibbnin litresi 73 tl den dezenfektan alımı yapması

Valla adamların sitesine baktım 5lt 870tl yazıyor.

https://www.nhpmarket.com...xiczosrqqeprocvqyqavd_bwe

Belediye araştırıp, soruşturup almıştır. Yoksa sizin gibi aptalların eline koz vereceğini sanmıyorum. Onlar bilmiyor mu 5lt si 170 liradan almasını.

Ara telefonla ibb'yi sor bakalım neden bu kadar fiyata aldınız, yolsuzlukmu yapıyorsunuz diye.

Hergün ibb ne almış ne satmış diye gözlemleyeceğinize az akp belediyelerini gözlemleseydiniz daha iyi haberler yolsuzluklar bulurdunuz diye tahmin ediyorum.

Gece gündüz ibb ile yatıp kalkıyor bu ibneler, acaba birşey bulabilirmiyiz diye.

Bide yazmış "orostordom tongoya bosmoyom" diye, böyle yazanları sevmiyorum ama anladığı dilden konuşmak gerek bunlarla.
    6 0 ...
  • beni çok sinirlendiren durum.

(bkz: gettier problemi)

ulan o kadar araştırma yapmışım, kaynaklarımı önüme koymuşum, defterime özetimi, önemli notlarımı almışım. ve bunu defterimden sadeleştirip herkesin anlaması için de buraya yazmışım. hayır, artı ver demiyorum ama eksi vermendeki amaç nedir?

hatta bu başlık harici özellikle burada olmayan başlıkları arayıp yazmaya çalışıyorum arada. keyfine eksi veriyorlar, ama birkaç gün sonra da sözlükte neden sadece goygoy döndüğünü, hiç bilgi içerikli entry olmadığını söyleyip ağlıyorlar. şüphesiz siz eğitilmezsiniz. elime yazık.

hadi bunu boş verin de upss'un memelerini konuşalım, bir de kocasını. zira bunlar mühim meseleler.
    29 17 ...
  • lafa geldi mi " birrrr buçuk milllyaaar müslüman " nidaları...

iş bilimsel buluşa geldi mi fıssssssssssss....

not: hadi canım hadi... git biraz bilim çalış... dua' yı herkes yapar...

:
    12 3 ...
  • koronavirüs salgınının devam ettiği bu günlerde sokak hayvanlarını unutmayalım. Evimizin önüne bir kap su, bir kap mama bırakarak onları yalnız bırakmayalım.

4 nisan sokak hayvanları günü
    8 0 ...