• Tiktok mu ¿ Bari Twitter olsa Instagram olsa anlamaya çalışacağım da tiktok mu ? Zehir içmiş ya bu kadın, nasıl kadın iki çocuk bakmış büyütmüş bir de vay anasını bir uygulama yüzünden sanal ortamda varolan bir hiçlik bulutu yüzünden öyle mi ? Yazık günah gerçekten mahşer yerinde neden intihar ettin dediklerinde düşünsene tiktoka giremedim diye diyorsun Allah korusun olur iş değil. ( evet uygulamanın tiktok oluşuna şaşırdım kadının herhangi bir sosyal medya platformu yüzünden intihar edişine değil dijitalleşen dünya ayağına elalem her boku yapıyor bütün hayatları internet üzülüyorum.)
    0 0 ...
  • tabiki de karşı tarafı düşünerek masturbasyon yapıp, boşalmak.

Eğer bir tiksinme geliyorsa, asla ama asla görüşmeyin. bu tamamen hormonsal kafayı yeme durumudur. seks yapılırsa sonrasında pişmanlık duyulur (erkeklerin büyük çoğunluğu bu durumdadır )

bir soğukluk geliyorsa olsa da olur olmasa da olur denir. ( ilişki ilerlerse sebepsizce bağlanma durumu gerçekleşir, bu sevilmeyen şeylerin yapılmasının, insanda sebepsiz çekim oluşturmasından kaynaklıdır. bağlanma duygusu yaratır. ve hayatınızı büyük ölçüde etkiler) mesela sigara içmek istenmez ama içilmeye devam edilir. bağımlılık oluşturur istenmeyen şeyleri yapmak.

nötr ise gerçekten sağlıklı ve güzel bir ilişki yaşanır demektir. üstüne biraz da hoşluk duygusu geldiyse, ilişkiyi doğru yönlendirmeyle, nur topu gibi mutluluğunuz olur.

eğer hala isteniyorsa, aşırı istenmiş demektir. bunun sağlaması birlikte olduktan sonra yapılınır. genellikle nötr veya soğukluk frekansına düşülünür ama hala isteniyorsa çıldırmaya hazır olun. sonu genellikle terk edilmenizle sonuçlanır.
    1 1 ...
  • e ticaret

44.
  • Son bir aydır ciddi ciddi organik boyalı ahşap oyuncak sektöründe faaliyet yürütmeyi düşündüğüm alan.

Kosgeb destekli olarak, bayan istihdamın tasarladığım modelleri imal edeceği, okul kreş gibi yerlere ücretsiz ürünler gönderip sosyal sorumluluk projeleri geliştireceğim, çocukların yaş gelişimine uygun, el becerilerini geliştireceği, zihinsel faaliyetleri artırıcı, tamamen özgün ahşap oyuncaklar üretip olabilecek en düşük fiyat politikasıyla önce yurt geneline daha sonra Avrupa’ya pazarlayacaktım. Hatta fabrika satış mağazasının içinde çocuklar bir oyun parkında oynar gibi bu oyuncaklarla ücretsiz olarak da oynayabilecekti.

Bu amaçla hemen alan adlarını kontrol ettim. Biraz klişe olacak ama ilk olarak aklıma oyuncak atölyesi geldi. Bu alanda faaliyet gösteren bir firma zaten vardı, enseyi karartmadım olmadı biz de oyuncak fabrikası deriz dedim. Demez olaydım o da alınmıştı.

Ulan dedim kendi kendime biraz daha enternasyonel birşey bulmam lazım, neticede nihai hedef Avrupa pazarı. Tamam lan dedim toyfabrik olsun. Gözlerimde o an eurolar ışıldadı lan sözlük. Hemen gugılladım bi de ne göreyim. Toyfabrik Alman menşeli bir vibratör, dildo üreticisi çıktı amk! Şu an metni hazırladım orospu çocuklarını çocuk ve gençlerin bilişsel ve zihinsel gelişimini olumsuz etkiliyor diye almanya sanayi bakanlığına şikayet edicem. Kimse genç dimağları zehirleyemez taam mı!
    2 0 ...
  • tüh ben de kendimi tek ve özel sanmıştım. meğerse herkese aynı şeyi yapmış. aldatıldım, kandırıldım, duygularımla oynandı.
    3 1 ...
  • Benim için tamamen o kafadan çıkmış olmaktır. Bütün güzellikleri ya da boku püsürü bir yana evlilik benim gibi insana yaramaz. Aksine daha agresif daha saldırgan yapar. içimden geçen bir şeyi her yapmak istediğimde kendim dışında bir karar organını daha düşünmek zorunda kalmak ruhumu yorar ve buna asla alışamam. Bu Da beni zamanla saldırgan hale getirir. GöZünü kapatıp her şeye eyvallah çeken, aman Ali Rıza bey ağzımızın tadı bozulmasın diyenlerden değilim ben. Üstüne giderim, sorgularım, eleştiririm. Boyun eğemem. insanın kendini tanıması gerek. Kendime de karşındakine de yapmak istemem böyle bir şeyi.
    4 1 ...
  • on ikinci nesil yazar.
    (bkz: #41698953)

yavrum bana laf atıp nickaltı açtırıyorsun ama? hoş mu bu yaptığın?
    ortalama altı güzellik ortalama üstü kilo falan... ucuz değil mi sence de?
    yoksa tanışalım mı dediğinde hayır cevabı verdiğim için içerledin mi sen?
    yapma öyle lütfen. üzülürüm. taş gibi hanımlar var burda onlarla ilgilen lütfen.

öpüyorum.
    9 1 ...
  • WhatsApptan bana gönderdiği evrağı yanlışlıkla sildiği için ona tekrar yollamamı isteyen müdürümü telefona "Keloğlan" diye kaydettiğimi ve evrağı bana gönderenin isminin kabak gibi ortada olduğu ekran görüntüsünü, görüntüyü gönderdikten sonra farkettim.

Eger bugün hala kiramı ödeyebiliyorsam "herkesten sil" sayesinde. Adamsın "herkesten sil."

Bir WhatsApp efsanesi.*
    6 0 ...
  • adam "oğuz türkmenleri çingenedir" diyor.
    üstelik kendisinin de türk olduğunu iddia ediyor.

kafayı yemiş.
    çernobil faciasında bile türkiye'yi suçlayan bir adam. sovyet politbüro üyesi sanki.

yörüklerin çingeneliği meselesine gelince.

yörüklere çingene denildiği doğrudur.
    bunu diyenler siyasal islamcılardır.

yörüklerin göçebe olmaları sebebiyle onlara "çingene" demişler zamanında.

misal balıkesir'in dursunbey ilçesi ile bursa'nın orhaneli ilçesi arasındaki bir mevki "çingene yurdu" olarak adlandırılır.
    oysa ki bu bölge bir türkmen yurdudur. hiçbir zaman çingeneler bu bölgede yaşamamıştır.
    bu tanımlama tamamen yörüklerin göçebe olmasından kaynaklıdır.

barış hemen şimdi nickli yazarın nasıl bir türk düşmanı olduğunu bilmeyen yok.
    o yüzden yörüklere "çingene" diyerek aklı sıra hakaret ediyor.

ha, ben çingene tanımını asla ve kata hakaret kabul etmem.
    bilakis çingeneleri severim. çingeneler iyi insanlardır. ama yörüklere çingene demek ve bunu sinsi bir şekilde hakaret amaçlı söylemek tam bir yavşaklıktır ve yanlıştır.

edit: şu fotoğraf 1880 yılında alman antropolog felix von luschan tarafından çekilmiş, fethiyeli bir yörük türkmen'e ait fotoğraf.
    elazığ baskil teslim abdal köyü mezar taşları

baris hemen simdi'ye göre bu fotoğraftaki adam çingene...!!!
    şaka mısın ihtiyar sen?
    10 1 ...
  • rezaletin daniskası kere daniskasıdır.

eminim onurlu ve şerefli(!) akp'li sözlük kullanıcıları bu rezaleti de son derece onurlu ve şerefli(!) bir şekilde savunacaklardır.

kızılay...
    81 milyonun destekleri ile yoksula, yetime, darda kalana yardım amaçlı kuruluş.

bu kızılay'ın bir genel başkanı var.
    genel başkanının adı: kerem kınık.

adam açık açık binali yıldırım'a destek tweeti atıyor.
    kızılay ın binali yıldırım a destek vermesi

https://www.yenicaggazete...medyada-tepki-238213h.htm

bu kızılay'ın istanbul il başkanı var,
    adı: ilhami yıldırım. yani, binali yıldırım'ın kardeşi.
    (bkz: binali yıldırım ın kardeşinin kızılay a atanması)

kızılay ın binali yıldırım a destek vermesi

yukarıdaki görselde ilhami yıldırım ümraniye'deki bir hemşeri derneğinde akp adına konuşma yapıyor.

yetmiyor, kızılay'ın çadırlarını akp seçim çadırı olarak kullandırıyorlar.

video: https://streamable.com/fsghi

ulan insanlar kızılay'a kanını emanet ediyor be. kanını...
    kızılay eskiden kan isterdi, şimdi oy istiyor.
    böyle rezillik olur mu?

tarih bunları kaydetmiyor mu sanıyorsunuz?
    19 3 ...
  • selamın aleyküm...

algıcı aktrollere bak nasıl da sinsi sinsi yazıyorlar.

bakın çokomelli bir belge koyuyorum şimdi, alayınıza koyuyorum evet.

the wall street journal gazetesi, 31 mart 2003 tarihli sayısında bir makale yayımlandı.
    makale şöyle;

--spoiler--
    "we further hope and pray that the brave young men and women return home
    with the lowest possible casualties, and the suffering in iraq ends as soon
    as possible."
    by recep tayyip erdogan
    the wall street journal
    march 31st, 2003
    --spoiler--

orada tanıdık bir isim gördünüz değil mi?

makalenin türkçesini de yazayım da okuyun allahın cahilleri;

--spoiler--
    irak'ta savaşan abd'li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla
    ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz.
    --spoiler--

bu makaleyi kaleme alan kişi, recep tayyip erdoğan'dır.

31 mart 2003 tarihli wall street journal gazetesi arşivinde durmaktadır bu yazdıkları.

gidin kendi yazdığınız makaleyi yayından kaldırın önce, sonra imamoğlu'nu tartışırız.

belge:
    https://www.wsj.com/articles/SB104907941058746300

edit: adam hala eski türkiye diyor, al sana yeni türkiye'nin belgesini koyduk işte, amerikan askerleri için dua eden adam.
    nasıl bir zavallısın lan sen.
    15 3 ...