• "zaten telefonu 20 ay taksitle alıyorum, gerekirse 40 ay bir telefon için çalışırım" diyen ameleler oldukça daha çok fırlayacak kurdur.

  Tabi aynı amele bir avrupa ülkesinde o telefonun asgari ücretin 4'te 1'i fiyatına olduğunu, insanların onu tek maaşla alabildiğini bilmez. O küçük ızdırap dünyasında telefonuyla mutludur.
  5 0 ...
 • fetullah gülen alçağının ve alçak örgütünün,
  alçaklıkta ulaştığı seviyenin belgesi olan teknolojik destekli soru hırsızlığıdır.

  bu hırsızlığı nasıl yapmışlar, soruları nasıl çalmışlar ?
  aynen şöyle çalmışlar: sahibi oldukları etlik' teki " benim memurum işini bilir " turgut özal üniversitesinden, Ankara Bilkent’teki ÖSYM’nin soru hazırlama odasına gizli elektronik bir hat çekmişler.
  Böylece sınav soruları hazırlandığı anda FETÖ’ye ait bu üniversitedeki bilgisayarlara aktarmışlar.

  http://www.diken.com.tr/o...hirsizlik-hatti-cekilmis/
  not: ve kimsenin bundan haberi olmamış. yersen durum bu. dur ya. bi aklımı şeyedip geleyim. devam ederim.
  8 0 ...
 • Zamansız ölümün zaten zor olduğunu biliyoruz. Birde iftira gibi hem kendisini hemde ailesini lekeleyecek şekilde olması ölmektende beter babasının. Cenazeme kimse gelmedi ölümü beddualar ahlar ile kaldırdım sözleri beni çok etkiledi. Olayların ölümlerde bitmediğinin göstergesi olmuş oluyor.

  Şimdi önce devlet sonra millet olarak o iftiracı o.... Ç... Gereken cezası verilmelidir.

  Ayrıca kadının beyanı esastır ilkesidir değiştirilmeli. Bir bağırırsam seni mahvederim olgusu yanlış. Her bağıran kadın ne yazıkki gerektiği için bağırmıyor.
  6 0 ...
 • Şu baslıkta müslümanları riyakarlıkla suçlayan adamın profiline giriyorsun , son 20 entrysinin hiç birinde kendi dedikleriyle alakalı bir şey yazmamış , ne üzücü ki sadece islami başlıklara kendisini rahatlatmak için bir şeyler karalayıp durmuş.

  Ama unuttuğun şey güzel kardesim,
  (bkz: güneş balcıkla sıvanmaz) ve ister ağla , ister haykır , hepimiz ölücez ve ona gidicez.
  4 4 ...
 • Eğer alevilik yok ise sünnilikte yoktur!

  imam cafer-i sadık’ın öğretisi olmasa sizin sunnilik diye bildiğiniz o dört mezhepte yoktur.

  Alevilik şiilik değildir!

  Şiilik hakaret olabilir ancak şii dediğin kerbalada hz hüseyini yanlız bırakandır. Onlar kendini bu yüzden zincirle döver.

  Vaz geçilmesi gereken şey imam hanefiyi zindanda öldürten ve adına ehli sünnet dediğiniz emevi yezitliğidir.

  Bölücü olanda millici geçinen emevi yobazlarıdır. ingilize bizi kurtar diyen. amerikaya dost diyen. Pkkyı alkışlayan apoyla masaya oturup cia yobazlarına herşeyi veren gizli siyonisttir bölücüler ve dolaylı olarak bunları destekleyen sizlerdir!

  Hıristiyanlığı da siz bizden çok iyi bilirsiniz malum bi çoğunuz dinen dönüp sunni olup sonrada türküz diyen sizlerin geri dönmesi daha doğru olur.

  Çoluğa cocuğa tecavüz edip ketçapa hallenen caminin karşısında takkeli köpeğe tecavüz eden alevi duymadık ama sizin alimleriniz

  Karınız öldükten 6 saat sonra cinsel ilişki yaşarsınız diyen
  Hocasının şeyini ağzına alan gibi çok şey duyduk.

  Emevinin minaresinin gölgesinde ibadet etmek sizlere yaraşır ancak.

  Ömer değilmidir

  Hz fatma hamileyken çocuğunu düşürtüp fatma anamızın ölmesine sebebiyet veren?

  Alkolü kul hakkından dahamı günah sandınız?

  Ayrıca o mumu ananın amında eritir çakmağı çakar yakarım çıktığın yeri.

  Sikik şıhlarınızdan fitne hikayeleri dinleyip doğruyu yanlış, yanlışı doğru yapmayız biz!

  Peki siz?

  Hz ali ancak sizin gibi yezitlik edip müslümanım diyene üzülür.

  Hz aliyi seviyorum demekle olmuyor bu işler.
  3 1 ...
 • yobazlık ve çomarlığı üst düzeylerde yaşayan herkesin yapabileceği iş.
  Ancak bu işi yapacaksanız eğer; gerek metrobüs olsun , gerek otobüs gerekse sokak ortası olsun yapmanız gereken ilk şey, öpüşen ve hatta el ele tutuşanları ayırmak; laf atmak ve en olmadı kafa göz dalmaktır. Eğer siz de bu şartları sağladığınızı düşünüyor iseniz Tebrikler ! Ahlak bekçisi oldunuz.
  Önemli not: Sevişiyor muamelesi yapmayı da Kesinkes unutmayınız.
  1 2 ...
 • hz.ali alevi değildi söylemi ne allah aşkına. Kendisi zaten bu mezhep'in kurucusu değil. Kerbela olayarından sonra hz.muhammed, hz ali taraftarları oluşmuş diğer taraftan yezidi savunanlar... Zaten hz.muhammedin ölümünden sonra gruplar oluşmuştu. Kerbela olayı ile büyüdü. 2 kola büründü birisi sunni diğeri şia (alevilik ) ki bu olay hz.alinin öldürülmesiyle daha da hiddetleniyor. Şimdi hz.ali alevi mi ? sorusuna tabi ki değildi cevabı verilir ama karşında yezid gibi taraftar oluşmuşsa sende bir tarafa mensup olmak zorundasın. Bilmem anlatabildim mi ?
  5 0 ...
 • Birkaç hafta konuşulması gereken gençtir. Bu olay tıpkı Özgecan cinayeti, münevver karabulut cinayeti, çocuk tecavüzleri gibi büyük bir dram taşıyor, bu çocuk da onlar gibi gündem olacak kadar değerlidir.

  Ölen kişinin erkek olması onu değersiz mi yapıyor? Bu kadar duyar kasıcı ve samimiyetsiz olmayın, en azından her gün entry girip uplayın. Bu cinayeti işleyen kız da sosyal medyada linç edilmeli ve hapse girmeli, yaşı kaç olursa olsun. Onun başkası ile yaşadığı zevk bu gencin hayatından önemli değil.
  17 2 ...
 • Kadın düşmanı orospu çocuklarını barındıran platform. Siz bu orospu çocuklarını sözlükte tuttuğunuz sürece kadın yazar kalmayacak ve burası saplara, sığırlara kalacaktır. Zaten kaliteli kadın yazarların bazıları hesabını sildi bazıları ise yazmıyor çünkü buradaki bir takım orospu çocukları yüzünden. Atatürk düşmanlığı yapanları, ırkçılık yapanları saymıyorum bile allah onların belasını versin. Eli şeyinde olan ergenlere tahammülüm kalmadı artık...
  13 6 ...
 • illa ki gerçekleşme ihtimali olması gerekmeyen hayallerdir.

  Ben mesela mutlu uyutacak, yatıştırıcı hayaller kuruyorum.

  Mesela henüz 18'inde futbolcuyum. Galatasaray forması ile 65. Dakikada oyuna alınarak ilk maçıma çıkıp, gol atıyorum. Tüm taraftarların sevgilisi olmuşum, herkes heyecan duyuyor...

  Maç oynadıkça, 1-2 sezon geçtikçe efsane oluyorum falan. Attığım golleri bile hayal ediyorum. Basın açıklamaları, yolda yürürken taraftarların bana sarılması falan. Yaşıyorum yani tüm o duyguları, anlamaya çalışıyorum nasıl bir şey olduğunu.

  Bazen de kendimi bir rock yıldızı gibi hayal ediyorum. Stadyumda konser veriyorum, 50 bin kişi gelmiş. Ben şarkı söylüyorum, millet tempo tutuyor. Kim bilir hangi duygularla yazdığım şarkıya 50 bin kişi eşlik ediyor, benim gibi içten söylüyor. Hareketleriyle benden ne kadar keyif aldıklarını gösteriyorlar. Bunu da düşünüyorum Da; bir sanatçı için parayla alınamayacak türden muhteşem bir zevk olsa gerek.

  Bu tip hayaller kurarak uyuyorum. Futbolcu ya da rockstar olacağımdan değil, neler hissettiklerini anlayabilmek tüm amacım. Ve bunu anlamaya çalıştığımda ortaya çıkan şey güzel geliyor, o güzel duyguların eşliğinde de uyuyorum.

  Not: şizofren değilim.
  11 0 ...