• Öncelikle türkiyenin değil Türkiye’nin. Başlıklarda kesme işaretine izin verilmediği için sözlükte kesme işareti yerine boşluk kullanılır.

ikinci olarak Türkiye Türklerin ve kendini Türk hissedenlerin ülkesidir. Anayasada her vatandaş eşittir, ırk ayrımı yoktur. Mahalle kültüründe kimsenin etnik kökeni araştırılmaz, önemsenmez. Alt kimlik olayı siyasiler tarafından kullanılan bir şeydir tarihte. Ama sürekli alt kimliği gündeme getirmek de halkı birbirinden ayırmaktan başka bir şey değildir.
    1 0 ...
  • böyle istikrarlı gençleri türk milletine kazandırsak iyiymiş. neyse hayırlısı olsun, hevallerin arkasından dua etmek yerine dağa çıksanız keşke. sözlüklerde kazanılmıyor savaşlar. beyin savaşı verebilecek düzeyde de değilsiniz malesef.
    2 0 ...
  • Burası Türklerin ülkesi yavrum. Beğenmiyorsan sektir git.

Ben bir tane bile burası neden Almanya diyen Alman, burası neden italya diyen italyan, burası neden ingiltere diyen ingiliz görmedim. Bizim salaklar ülkesine sahip çıkmayı bırak daha da adını değiştirmeyi düşünüyor.

Milli duyguları törpülenmiş hainler sizi. Yunan gelse yönetse seve seve Yunanım dersiniz.
    7 0 ...
  • https://video.uludagsozluk.com/v/ilk-dinleyişte-aşık-olunan-şarkılar-73767/

(bkz: ağlamıyorum gözüme toz kaçtı)
    4 0 ...
  • Yalnız bu türbanlı değil canım , türban ya da tesettür vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyinmek olduğundan bu olsa olsa saçına yakıştığını düşündüğü için bandana takan bir hanım arkadas , hassasiyet gösterin lütfen
    4 1 ...
  • krispy kreme'de baristalık yaptım amerikada bir süre, ben ordaki amerikalılarda görmedim bu havayı evet. sikik bir durum evet.
    8 1 ...
  • Kimse birbirini tanımadan, anonim bir şekilde takılıyor burda.

Kimsenin kimseye ders verme mecburiyeti olmadığı yerdir sözlük denilen yer.

Ha bazıları trollükle orospu çocukluğunu karıştırıyor o doğru ama öncelikle modların devreye girip, bunlarin icabina bakması gerek.

Son olarak yazmıyorum diyenlerin bi çoğunun samimiyetleri şüpheli.
    22 7 ...
  • anlamsız bir şekilde 3-5 tane ahlaksız yavşağa sahip çıkan, formatı uygulamaksızın rezil ifadelere fırsat verilen sözlük.

Bu zina mahsülleri için pek çok eski yazarının uzaklaşmasına, soğumasına vesile olan sözlüğün sol tarafının hâli ortada birkaç gündür.
    rezil başlıklar hâlâ açılmaya devam ediyor.

Reklamlarla ayakta duran bu oluşumda, her ne kadar tıklanma sayısı önemli olsa da, sözlüğe reklam veren bir kurumsal firma önce gelir sözlüğün içeriğine bakar.

Peki ne tür bir firma şöyle sikiklerin sıçtığı cümleler bütününü barındıran bir ortama reklam verir ?
    https://i.hizliresim.com/z0gdmj.jpg

işte moderasyonun anlamsız bir şekilde kollayıp, sözlükten uzaklaştırmadığı adamlar bunlar ve benzerleri, sözlüğün içine etmeye devam ediyorlar.

yarın bir gün reklam gelirleri azalmaya başlayınca format falan aklınıza gelir belki.

Umarım o zaman daha fazla geç kalınmamış olur.
    39 1 ...
  • Bunu söylemeseydin keşke. Sözlükte ibne çok, yan hesap açıp sırf sen kullanma diye alırlar bu adı.

(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek)
    11 2 ...
  • galatasaray

19905.
  • göztepeliyim ancak 3 büyükler arasındaki en büyük gs'dir.

bu sezon da muhtemelen son 3 hafta kala şampiyonluklarını ilan ederler.
    15 1 ...