• Kendisini pek sevmesem ve görüş ayrılığı olsa da attığı tweet in haklılığı beni benden aldı, o kadar doğru bir noktaya parmak basmış ki bu konuda sonuna kadar kendisine hak veriyorum.

  Attığı tweet:
  "Özellikle “one minute” olayından sonra, annelerinin dantelli masa örtüleriyle ölmeye ölmeye geldik diye bağıran şu kefenli tosunların da isim isim tespit edilip, mutlaka askere alınmasını ve Afrin operasyonunda başrolde yer almalarını tavsiye ediyorum."

  "Bütün siyasi partilerde; Ak Parti’de, MHP’de, CHP’de ve iYi Parti’de hangi siyasi çocuğuna paralı askerlik yaptırmışsa, 40 yaşını geçmemiş çocuklarının tamamının askere alınmasını ve Afrin harekatında başrolde olmasını talep ediyorum."
  22 2 ...
 • teistus

  35.
 • https://m.uludagsozluk.com/e/38684805/

  Aklı sıra atatürk e laf çakıyor izansız hain. Hayatı at üstünde geçenlerle zırhlı araçlarda geçenler bir olmaz aslanım.

  https://m.uludagsozluk.com/e/38684807/

  Şu entryde de sözün ona dinibütün ve millete terbiye dersi veren bu arkadaşın karşı cinse karşı yaşadığı açlık ve kendi içerisindeki ahlaki çöküntüsünü bulabilirsiniz.
  4 1 ...
 • uyumakla gecseydi dünyada hiçbir sorun olmazdı. uyandın, hiç bir şey değişmemiş. günaydın sözlük.
  2 0 ...
 • titanic

  524.
 • döneminin en modern ve lüks gemisi olup. white star line şirketi tarafından bu gemi batmıyor kankalar şeklinde reklamı yapılmıştır. fakat henüz ilk seferinde nisan 1912'de sulara gömülmüş gemidir kendisi.

  yıllar sonra 11 oskar ödülü alacak olan bir filme konu olmuştur. güzel filmdir. hayatımda en çok izlediğim film olması muhtemeldir. evimize vcd player aldığımız dönemde bu filmin cdleri vardı sadece. sürekli izlerdim.

  gerçek bir hikayenin içerisinde güzel bir aşk işlenmiştir. ilk izlediğim dönemlerde özendiğim bir aşk olmuştur.

  he bu saatte nerden geldi aklına derseniz. bu gece tekrar batırdım titanic'i. yazmadan geçemedim.
  3 0 ...
 • bir şey anlatırken "çünkü neden" diye cümleye başlayan tiplere kıl oluyorum. "çünkü" de işte. "çünkü neden" nedir ya. uyuz uyuz hareketler. bi de evli ama a.salak erkeklerden tiksinmeye başladım iyice. iş ortamımda bolca var. midem bulanıyor bu herifleri gördükçe. eşlerinden ödleri kopan ama asılmadık hatun bırakmayan karaktersizlerden bahsediyorum. niye evlendiniz ki madem karınızın onuru, gururu umrunuzda falan değil. pardon toplumsal saygınlık önemli tabi. buradan ergen kardeşlerime sesleniyorum siz siz olun kendinizi böyle aciz duruma düşürmeyin.
  3 0 ...
 • Yahu sizin ağzınızdan laikler içkici, kemal sskyi batırdı gibi cümlelerden başka cümleler çıkmıyor mu? Ne dar kafalisiniz arkadaş. Adam olsaydın da iktidar olsaydın diyor bir de. Lan iktidara gelen ülkenin anasını sikme hakkı mı kazanıyor. Velev ki kazandı, muhalefet ses çıkarmasın mı? Yıllardır chp muhalif ama geri zekalı toplumumuz değiştirilmiş ve tamamen çıkarlara endekslenmiş din siyasetini pek sevip Kandırılmaya müsait. Bak kandırılmak dedim, en azında bu kelime size uzak gelmez malum çok kez başınıza geliyor. Gerçi bi dk, ben niye bunları yazıyorum ki. Kime dert anlatıyorum amk.
  5 1 ...
 • (bkz: hoshabci) nickli üye ve web sitesinin avukatlık kanununa aykırı olarak reklam yasağını delmek maksadı ile kanunun arkasından dolanma hareketini türkiye barolar birliğine araştırılması için bildireceğim.

  Boşanma avukatı için internetten dolandırıcı olması muhtemel vasıfsız dava bulamayan avukatlara vekalet vermeyeniz. Yeri yurdu belli uzmanlık alanları belli olan avukatlarla çalışın.
  3 1 ...
 • “Her ölüm erken ölümdür.” Demiş Cemal süreya. Şu hayattaki en doğru tespitlerden birisidir.

  insan sevidiklerine doyamaz. Hayatındaki yerini asla dolduramaz. Birinin ölümü insanı eksik bırakır. Ölenin yaşının, cinsiyetinin önemi yoktur. Seviyorsa öleni eksik kalır. Eksik kaldığında üzülmeyen insana hiç insan denir mi?
  9 1 ...
 • Estetik olmasa güzel denebilecek güzel oyuncu yok amk. Herkees yapma bebek gibi olmuş piyasa da rezillige bak.
  7 0 ...
 • 4 gündür bi kere ağzıma sürmedim, galiba bıraktım diyebilirim. Kafamda bitirdim ama alışkanlıkları yenemedim * her yemekten kalktıktan sonra içecekmişim gibi çayı alıp odaya geldiğimde bıraktığımı farketmem ve bilgisayarda film ya da dizi izlerken elimin masanın üzerinde istemsizce sigara araması falan veya işyerinde çalışırken bi anda ayaklanıp yeter çalıştım ulan bi' sigara içeyim diyerek dışarıya çıkma eğilimlerimi henüz atlatabilmiş değilim * onlarda geçecek galiba zamanla, her şeyin hayırlısı..

  Edit: yaşım 29 ve 13 yaşımdan beri içiyorum bu zıkkımı. iradenize sokmayın sadece bırakmak isteyin gerisi yavaş yavaş gelir.
  9 0 ...