galatasaray

20054.
  • Sen gözümün nuru adanmış hayatların umudu şanlı Galatasaray..
    7 1 ...
  • Anlatmaya gerek yok. Fotoya 10 saniye bakınca pantolon paçanız daralıyor ve babet çorapları beliriyor.

köz getir kardeşim hızlı
    10 0 ...
  • Kimisi için önemsiz olsa da benim bir insanda etkilendiğim en önemli özellik eğitimi.

istediğiniz kadar kusura bakın; Kırıkkale, Harran, sütçü imam gibi Üniversitelerde okumuş birini ciddiye alamıyorum, zaten genelde boş konuşuyorlar.

Asistanın ders anlattığı üniversite mi olur? Doçentten, profesörden eğitim almayacaksam niye gideyim ben o okula?

En büyük ön yargım bu ve ne yazık ki kıramıyorum. Dünyanın en iyi erkeği de olsa imla hâkimiyeti ve iyi bir öğrenimi yoksa gözlerim dolu dolu yol veriyorum...
    10 5 ...
  • 23 yaşında kaslı bir abinizim. elim ayağım düzgün, işim gücüm, evim, arabam var. sanırım sevgili edinmekten öte evlenmek istediğim bir yazar var aranızda. basacaz nikahı, boy boy çocukları dizecez. evlendiğim gün sözlüğü silecem. büyüdüklerinde aranıza küçük tibbleri salacam,

hjıahahudasdısd
    yazarken hönkürdüm
    17 15 ...
  • Protein tozu kullanan insanlarla ilgili araştırma yapıldı. zararları ciddi anlamda var. Devamlı tüketmemek en iyisi.

Arkadaşlar sütçü imam Üniversitesi ayarında üniversitelerde okuyor olabilirsiniz ama gene de o da bir eğitim yuvası.

Sizden kimse zaten çok akıllı olmanızı beklemiyor ama var olan zekânızı da kız düşüreceğim diye yok etmeyin.
    Gerçekten kas yapmak çok matah bir şey sanki. Cidden acınası ya.
    11 4 ...
  • milli ittifakımız cumhur ittifakına destek vermek, hem ak parti'ye güç katmak hem de milliyetçi hareket partisi'ne gönül veren kardeşlerimizi destekleyip mhp'yi baraj altında bırakmamak için yapacağımızdır.

dış güçlerin planları yine tutmayacak. fetöcülere, hdpkk'ya, chp'ye, ssk batırıcısı kemal'a inat sandığa güle oynaya gidip hem ak partimize hem de üç hilal'e mührü vuracağız. ak parti'yi indirmek, milliyetçi hareket partisi'ni baraj altında bırakmak isteyenler avuçlarını yalayacak. 24 haziranda cumhur ittifakından sağlam bir osmanlı tokadı yiyecekler.
    18 3 ...
  • Başlık sahibi ünlü gereksiz yazar tirrek. Fakat bilgi vermeden geçmeyelim.

Sabah ereksiyonu dediğimiz olay, tüm gece boyunca vücuda pompalanan testosteron’un marifeti ile oluşan bir durum. Hatta çoğunlukla farkında olmasanız bile(bir ihtimal gece tuvalete gidince anlarsınız) gece çok kez erkek cinsel organı Erekte olur. Yarım saat kadar sürebilir. Hatta genel ismi Nocturnal penile tumescence‘dir.
    Bu da andropoz ile sonlanır. Yas ilerledikçe de süresi ve miktarı azalır.

Bu arada, sabah ereksiyonu oluyorsanız kaliteli bir uyku geçirmişsiniz demektir.
    Yahut idrar torbanız patlayacak kadar şişmiştir.
    7 1 ...
  • Evet sözlükte, sinirleniyorum yine ve gezi parki direniscisi kullanıcı adlı pkk sempatizanı k*rtleri istememe durumudur.

sinirleiyorum yine nickli zat tescilli teröriste şehit diyor lan.

Adamdaki mantığa bak hele.

birde ikide bir benim tayyipçi olduğumu iddia ediyor, eee dedin, beni eksiledin noldu?

Devrim yapabildin mi bari amk k*rdü seni.
    15 8 ...
  • sandığı iyi partiden kaçırdılar diye sevinip, göbek atan rezildir.
    15 temmuzda demokrasi mücadelesi verdik diye cofcof yapıp, iş millet iradesinin sandıkta temsiline sıra geldiğinde, sandığın kaçırılmasına köçekçe kıvıran rezildir.
    bu çakma demokratların bir de " harp' de hile mübahtır " diyerek millet iradesini düşman eden lavuklar vardır. bu milli iradeye engel olacağını sanan sefiller bu konuda ayet, hadis sallarsa şaşırmayın.

kıçınızı da yırtsanız, üstünüzü başınızı da yırtsanız, darülharp ayağına yatıp işidleşseniz de o sandığa gidip defterinizi düreceğiz bilinsin.

not: oyum cumhuriyet halk partisine. 2. tura kalırsa cb seçiminde oyum tomris bacıya.
    14 9 ...
  • feto denilen deyyus istediğini alsa idi sokaklarda elinde kesici alet ile akp li kovalaması muhtemel tiplerden birisinin beyanıdır. bunlar kadar gevşek bir kitle ne geldi ne bundan sonra gelebilir. bu partiye bir şekilde bağlı olanların çoğunluğu böyle. tamamen çıkar ilişkisi yarın bir gün tökezlesinler en çok darbeyi bunlardan yiyecekler.
    10 3 ...