• Gözlük kullanmayan meraklı tiptir. Bir bitmedi şu tipler. Bi de ardından "sen şimdi böyle mi görüyorsun" diye sorar bunlar.
  7 0 ...
 • kadir mısıroğlu beyanı.
  şimdi buraya yazacağım küfürler baskıcı yönetim tarafından silineceği için yorum yapmayacağım.
  ama ahın gitmiş vahın kalmış be adam, o gün gelecek mezarına sıçacağız.
  http://www.sondakika.com/...klamasi-ataturk-11443854/
  4 1 ...
 • Evine hizmet eden kadının köle ama patronunun gözüne girip yükselmek için saatlerce çalışan kadının özgür olması zihniyetidir ve hastalıklı bir zihniyettir. Laflarımı kimse çarpıtmasın kadının çalışmasına karşı değilim kesinlikle ama ev hanımına köle gözüyle bakan hastalıklı zihniyetin samimiyetsizliğine karşıyım.
  10 7 ...
 • kasaları da daha sağlam oluyor genelde. asosyal, inek bir şeyse sevmem ama kafadan çatlaksa kesinlikle güzel kızın yerine tercih edilebilir.
  5 0 ...
 • lise son sınıftı çok seviyorduk, ayrılmak uzak kalmak ölüm gibiydi. üniversiteye gidecektim yüzük takalım dedik. herkes dalga geçerdi özenti derlerdi. ama farklıydı bizim için özeldi. ben üniversite için başka şehire gittim benden 2 sene sonra mezun olup o da başka şehire üniversite okumaya gitti.
  artık istediğimiz zaman görüşemiyorduk, telefonla bile kısıtlı konuşuyorduk malum o yıllar kontörlü telefonlar vardı ve kontörler baya pahalıydı buna öğrenciliğin verdiği geçim sıkıntıları da eklenince kopma noktasına gelmiştik ama karşılıklı fedakarlıklarla her seferinde üstesinden geldik.
  benim okul bitti işim gereği sürekli şehir değiştirdim, o üniversiteyi bitirince ilk tanıştığımız şehire geri döndü o arada askere gittim bekledi. askerlik dönüşü tekrar başka şehire gitmek zorunda kaldım sabretti ya ben fırsat bulup yanına kaçtım ya da o. en sonunda 10. senemizi doldurduğumuz o gün evlendik artık hiç ayrılmıyoruz. üstüne dünyalar tatlısı bir çocuk ile mutluluğumuza mutluluk kattık.
  yüzük mü ? bütün olanakları zorlayarak aldığım 1 çift gümüş alyans yıpranmış yamulmuş şekilde hala durur artık parmağıma olmuyor ama ara ara çıkarır bakarım senelerin sillesini yemiş hala ayakta ve pasparlak duruyor derim tıpkı bizim gibi. 2 hafta sonra 14 sene olacak şimdi yazarken aklıma geldi o yüzükleri dövme yaptırmak bir çalışayım üzerinde belki güzel durur.
  5 1 ...
 • veriyorum hemen.sürekli konuyu tıpçılar şöyle böyle diye açmayın. Ya da siz tıpçılar da hiç şunu yapmıyorsunuz filan gibi cümleler kurmayın. Tıp okuyoruz ama ortalama bir Anadolu Üniversitesi'nin en kaliteli en farklı insanları bizim fakültede Siz istediğiniz kadar ağlayın durum bu. Tek tip tıpçı yok sonuç olarak.
  Taktik 1) Tıpçı kelimesini mümkünse kullanma
  2) Cahilligini belli etme (iTÜ de tıp yok)
  3) genelleme yapma( tıpçılar eglenmesini bilmiyor yea bakın bana nasıl eğleniyorum . Onlar ders çalışıyor ben canlı müzikte Senden daha güzel diye bağırıyorum vuhuu)
  tıp okuyan biriyle tanışmak isteyen Konyada yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. Herkese iyi günler.
  4 1 ...
 • Eğer eğleneceyi seven biriyseniz çabuk sıkılırsınız elemandan, ne kadar tanıyorsam hepsi sakin ve delilik oranı düşük insanlar.*
  Adamlar sürekli ders ders ders.
  Bir de o çok bilmiş havaları yok mu.*
  Kardeş önce mesleği ele al sonra havalara başla diyebilirsiniz.*
  Eliniz ayağınız biraz düzgünse tıp fakültesinde takılarak bulabilirsiniz.*
  8 1 ...
 • malumunuz belediyedeyim ve temizlik işlerindeki arkadaşların maaş hesaplama işini ben yapıyorum. ben hesaplarken utanıyorum kendim nasıl gidip de kendi maaşımı çekicem diye. adamlar benden daha fazla ve zor şartlar altında çalışmasına rağmen aldıkları maaş kuş gibi. sabahın köründe kalkıyorlar. başlığı açan da inşallah bir gün bana çöp işi verin diye gezecek seviyeye gelir hayatının bir anında.
  3 1 ...
 • Fragmandan çok üst düzey bir dizi olmayacağı görünüyor fakat turkiye standartlarının da üstünde gibi görünüyor. Senaryo çok basit duruyor, bilim kurgu, fantastik kurgu, cizgi roman, anime vs takip eden sıradan biri benzer senaryolar ortaya koyabilir.

  Dizinin kötü adamı fragmanda adı geçen ölümsüz isimli birey olacak sanırım. iddaalı bir isim, iyi işlenmediği takdirde elde patlar.

  Herşeye rağmen türkiye'de dizilere yeni bir soluk getirebilir, benzer dizilerin çekilmesine ön ayak olup genç seyirciyi televizyon karşısına tekrar geçirebilir. Zamanla görücez, fragman üzerinden yargılamadan birkaç bölüm izlemek gerek.
  3 0 ...
 • yobazlar bazen öyle şeyler yapıyorlar ki.. insanın nefesi kesiliyor.. ne söyleyeceğini bilemiyor..

  hani üniversite sınavlarında seri tamamlama soruları vardı: mesela

  --ilk dört elemanı 3, 6, 9, 12 olas serinin beşinci elemanı nedir?
  --cevap: 15

  --serinin ilk iki resmi fetö ve apoysa üçüncü resim ne olmalıdır?
  --cevap: tabii ki recö..

  recö, fetö, ve apo'nun düşünce sistemleri aynıdır.. üçü de köylerden gelme kırsal ve yobaz tiplerdir.. atatürk'ün bunların arasında işi ne?
  8 1 ...