bugün

görsel
Adı recep delice. Sivasın köyünden.
Kekeme.çoban.
Askere gidene kadar köyünün dışına hiç çıkmadı.
Öyleki askere akrabası teslim etti.
Darbe sırasında 5 aylık askerdi.
Darbeye teşebbüsten 17 yıl 6 ay hüküm giydi.

Not: 200 gr. Paket çay için kavga eden kitleye duyurulur.
bu başdakileri alacaksın içeri, verecen. neyse gerisini siz getirin artık.
kimse kusura bakmasın bu erin anası babası geçmiş seçimlerde gelecek seçimlerde de ak partiye oy verecek adım gibi eminim.
Suçu sabit mi acaba.
Bu çocuğun pensilvanya ya gidebilme ihtimali ingiltere'ye kendi evinde 8 atmamiz kadar zor.
--spoiler--

Sanıklar Abdullilah Sarıtaş, Abdulsamet Altın, Abdurrahim Erden, Adem Buruk, Ahmet Turan Çiftci, Emrah Demir, Emre Kılıç, Fatih Alp, Ferdi Altınok, Ferhat Kaya, Hasan Kale, Hüseyin Arslan, ibrahim Nergiz, ibrahim Sezer, ismail Yurdakul, ismet Özkesemen, Kürşat Kulaoğlu, Mehmet Özdemir, Muhammed Ali Aktürk, Muhammed Emin Gençyılmaz, Recep Delice ve Tunahan Kurt’un "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek" suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar veren mahkeme, sanıkların suçlarının "yardım etme" derecesinde olduğu kanaatine varılmakla, suçun işlenmesindeki özellikler, suça yardımın şekli, kastın yoğunluğu, yardımın suça katkısı gözetilerek, cezalarının ayrı ayrı 17’şer yıl 6’şar ay hapis cezasına indirilmesine hükmetti.

--spoiler--

kaynak link: https://www.haberturk.com...u-davasinda-karar-2056417
Yazık, günah.
kendisi ve/veya ailesi, çevresi muhtemel akp seçmenidir..

dolayısıyla, iyi olmuş amk..

darısı bütün gariban vatandaşların başına..

insanca anlayacak insani vasıfları olmayan kişilerin başına işler açılması ümidiyle..
Acımadım diye başlayıp birşeyler yazmak istenmekte ama insanlık buna engel oluyor.
Suçlu veya suçsuz bu bilinmez ama ilahi adalet yanılmaz.
Askeriye, yargı gibi tüm devlet kurumları ele geçirilirken buna destek olan bu sisteme oy atan bunu demokrasi diye alkışlayan, Kim ne katkı yapmışsa az çok olsun herkes bedelini ödeyecektir.
Welcome to turkish justice system.
Acımak ya da acımamak , aile akpli veya değil bunlar önemli şeyler değil.akp li düşünceden biraz farklı düşünebiliyorsanız bu adam hukuksuzluğa uğradıysa destek olmayı gerektirir ne yapalım aile yedi göbekten akpli ise beter olsun deyip götümüz mü dönelim ne farkın kalıyor senin zihniyet ile akpli arasında ikiniz de düşman başına o zaman. .
kurşun sıkmışsa haklı bir cezadır .

babamın oğlunu tanımam .

fetonun şak şak cılarını klavye başında gördüm .
"Kemalist vesayet yüzünden demokrasi bitti" diyen ve ülkeyi 2010'da akp-feto ikilisine teslim eden liboşçukların uğraması gereken başlıktır.

As20 : Hubel neredesin dostum ?
Bir tane akpli siyasetci cikmadi fetocu, olan garibana oldu. Boșu Boșuna yatacak icerde.
250 kişi kafasına kuş sıçtığı için ölmedi vuruldular, ezildiler, bombalanıp paramparça edildiler.
Cinayetin cezası çok daha yüksek olmalı.
Korkudan, üzüntüden, çaresizlik ten midenin kusacak kadar bulanmasi nedir bilir misiniz? Biliyorsanız ona göre yorum yapın dostlar. 15 temmuz vakası, öyle böyle bir tarihi olay değildir! Allah'tan neredeyse en büyük dileğim bu olayın tüm çıplaklığıyla ortaya çıkması. Çünkü milyonlarca masum insan tahmin edemeyeceğimiz eziyetlere kahirlara maruz kaldı/kalıyor. Ve Allah'ın adaleti zerre sasmaz ya işte bu yüzden de millet olarak çok feci şeyler yaşayacağız. Allah sorumlularına 7 ceddlerine vatana dek iki cihanda da huzur vermesin. Masumlari da bu eziyet halinden tez vakitte kurtarsın.
Ak parti'ye oy vermiş olması önemli değil. bu er ve diğer erlerin, askeri öğrencilerin çoğu fetöcü değil bunu biliyorum.

Diğerleri gibi günah keçisi. Umarım yakın zamanda çıkar.
Sözlükte bunu savunan öküzler mevcut.Cumhurundan tut tüm kademesine kadar hepsi suçludur ve yargılanması gerekiyordur.Umarım en kısa sürede bu suçsuzlar salınır.
Kandırılanlardan olsaydı makam sahibi olur kimse de dokunamazdı.
Bu günler bittiğinde acaba bu adaletsizliğe çanak tutanlar kodeste muhasebe yapar mı? Ettiğimi çekiyorum der mi?
Hiç bir devir sonsuza dek sürmez. Hele ki adalet yoksa.
eğer fetonun baş kumpasçısı bülonun oğlu olsaydı o da şu an kardeşiyle meclis sıralarında ak parti millet vekili olarak taşak kebabı yapıyor olabilirdi. kader karmaşık bir şey.
köprüde halka ateş eden erlerden ise, az bile ceza almış askerdir.