• Keywords:

Sözlük kızlarının ojeleri, elleri, yüzleri.
    Doğum kontrol kullanıyorum. (Sevişiyorum ayıqsss)
    Sevgilim tüm ailesiyle tanıştırdı.
    Lookin çok iyiydi tamam mı, ona asla laf söyletmem.
    Bi gün müslümanım bi gün deist, karşımıza çıkan adama göre işte.
    Sözlük kızlarının pedleri.
    Gri, pembe cennet mahallesi eşofmanları.
    8 senedir yazarım herkesi tanıyorum tamam mı.
    iş var da biz mi çalışmadık.
    Samsun diyorum abi, Samsun çok güzel abi. (Sanki bana Paris Amk)
    Biz karadenizliyiz hede hödö.
    Az tanınmış az entryli sözlük erkekleri çok Harika.
    Dedikodu mu, aaaa hiç sevmem.
    2014'te tavla turnuvaları yapıyorduk abi biz.
    Radyo Uludağ len Amg!
    Lookin seni çok özledim buradaysan ses et.
    Sözlük kızlarının ebesinin şeyi.
    Sözlük kızlarının bilmem ne fotoğrafları.
    Geçen 2 bira içtim nasıl çılgınım.
    istiklal marşı ve kapanış.
    20 12 ...
  • oh shit here we go again

Bütün Hayatın özeti işte bu. durmadan başa sarmak.

(bkz: grand theft auto san andreas)'ın ana karakteri carl johnson tarafından oyunun başında söylenen söz.

Ayrıca Bu senenin en meşhur internet memesidir.

Edit : ah, yerine oh yazmışım ya. (cinsel bir edit gibi algılayanları şiddetle kınıyorum).
    5 0 ...
  • can kazaz

37.
  • şarkılarını ilk kez bu gece dinledim, cehaletimden utanıyorum.

parçalarına bayıldığımı söyleyemem fakat o nasıl naif bir sestir öyle.. sesi o kadar hoş ki parçaları ninni gibi geliyor, bir erkeğin sesinin bu denli sevimli olabileceğini tahayyül edemezdim. böyle sevgilim olsa, zorla her gece şarkı söyleterek uyurum. *

nil ipek' le olan bu düetini beğendim, nilciğim de pek tatlı.

https://video.uludagsozluk.com/v/gecenin-şarkısı-140268/

5 0 ...
  • parası olmadığını dile getiriyorsa ya karşısındaki kadın maddiyata önem veriyordur ya da kendisi her şeyin parayla olabileceğine inanacak kadar sığdır. iki ihtimalde de yürümez.
    5 0 ...
  • aldatmak

605.
  • sadece fiziksel bir eylemin çok ötesinde kalan bir sadakatsizlik durumudur.
    başkası ile birlikte olursun, aldatmışsındır.
    başkasına karşı ilgi duyarsın, aldatmışsındır.
    başkasına kur yaparsın, aldatmışsındır.
    büyük bir yalan söylersin, aldatmışsındır.

uzar gider. bazı durumlarda çeşitli sebeplerle ilişkideki sevgi alevi zamanla kora dönüyor. onu alev halinde tutmak kişilerin görevi elbette. ama bu durum yaşandığında ayrılan kişiler de saygı duyulası kişiler. bir uçta aldatmak varken diğer uçta ayrılık çok daha masum duruyor bence.
    en azından kendini aldatan, sevdiği kişiyi de aldatılan sıfatı ile lanetlememiş oluyor.

Sonuç olarak her aldatma bir aldanıştır aslında. iyi niyetli bir eylem değildir, bedeli ağırdır, zamanla öğrenilir ,ekilir biçilir sıkıntılı gereksiz bir şey.
    7 1 ...
  • linç timinin komutanlığını üstlenerek geldim hemen.

son 3 ayın en başarılı gammazları

ispikçilerrrrr. vurun dostlar sağ komayın püüüü. listeye girememenin hırsını almadan pırakmam.
    9 2 ...
  • içimi yakan bir semahat özdenses bestesi. Makami uşşak, güftekârı ise ahmet cengizoğlu.

birisinin gözlerine hasret kalınmış ve bu güzelim eser ortaya çıkmış.. ister istemez insan özleneni merak ediyor. nasıl bir aşktır ki bu besteyi yazdırır insana?

--spoiler--
    Akşam oldu hüzünlendim ben yine
    Hasret kaldım gözlerinin rengine
    Gel mehtabım, gel sevgilim gel yine
    Hasret kaldım gözlerinin rengine
    --spoiler--

ismail bulmus'un turk sanat musikisi arşivinde tuğçe pala'nın harikulade bir yorumu var. kendisi kadar sesi de güzel.

Şurada: https://youtu.be/A0qCg-T-aos
    6 0 ...
  • doğrusu 'sözlüğe orasını burasını atan kezo' olacak başlık. Cinsiyetcilik yapmamak icin, 'kezo' kelimesini erkek ve kadın ayirt etmeksizin kulladigimi soylemem gerek.

Duydum ki ben yokken birisi sözlüğe pedini atmış. neyse, nick vererek rezil etmek istemem kendisini. Bu nasıl bir rezillik? Neyle ilgi çekeceğinizi sasirdiniz artik.

Satılık vucutlariniz ilgimizi çekmiyor. Buradan da bu tip olaylarla düşüreceğiniz tek tip insanlar abazalar.

size onlarla mutluluklar diliyorum. Zira, entelektüel bilgiye ulasmanin en kolay yolu olay sözlük formatinin anasini aglattınız. Bos, beles insanlarsiniz.
    13 5 ...
  • hangi "o" olduğu konusunda net konuşacak erkek yok burada. açıkça şuna yürüyorum diyenleri tenzih ediyorum ama burası (bkz: o kendini biliyor) cu dolu. üzücü ama şey.
    7 0 ...
  • Kullanacağı pedi bile gösteriyor sözlüğe. Amaç ne? Sonra insanlar bunu eleştirip tiye alınca da kızıyor haspam.. tabi ilginin nereden geleceği belli olmaz. Sözlük popüleriymiş ya pardon, laf söylemeyin..

Edit: gerginmiş yaa anlasanıza, lütfen sırayla ilgi gösterin!!
    19 2 ...