• kadınları kırmamak adına söylenen bi söz.
  çirkin kadın vardır.
  sadece kime göre neye göre çirkin o tartışılır.
  5 0 ...
 • Hoş geldin!
  Kesilmiş bir kol gibi
  omuz başımızdaydı boşluğun...
  Hoş geldin!
  Ayrılık uzun sürdü.
  Özledik.
  Gözledik...
  Hoş geldin!
  Biz
  bıraktığın gibiyiz.
  Ustalaştık biraz daha
  taşı kırmakta,
  dostu düşmandan ayırmakta...
  Hoş geldin.
  Yerin hazır.
  Hoş geldin.
  Dinleyip diyecek çok.
  Fakat uzun söze vaktimiz yok.
  YÜRÜYELiM.....
  6 0 ...
 • Birinci sınıfa gidiyor cimcime.

  Geldi odama konuşuyoruz. En sevdiğin arkadaşının ismi ne diye sordum ve bana "mert" dedi. E bi amca olarak hemen höst ulan dedim tabi.

  Ne demek mert?
  Kim ulan bu mert senin en yakin arkadaşın; ben ayşe ece gibi şeyler beklerken?

  Birazdan okuldan almaya gidicem kendisini.
  o mert denen veleti de dövücem.
  Bir amca olarak bunu yapmalıyım.

  Edit: arkadaşlar okuldan aldım kendisini. Tehditlerime rağmen merti göstermedi. Dövmene izin vermem dedi. Fakat bir konuda anlaştık. artik en yakin arkadaşları değişti "alya, beril ve setenay.."

  Edit 2: ulan bir de en arka sırada oturuyormuş bu pust...
  19 2 ...
 • lan olm ne meraklısın bikini giymeye.
  aha şunlar bu adamın eski başlıkları.
  antalyaspor ilk 7 de olmazsa bikini giyerim
  giy oğlum sen bikinini rahat rahat. söz bişey demiycez. aramızda kalacak. sözlükten çıkmayacak bu bilgi. giy artık, sen de rahatla biz de. evet.
  23 1 ...
 • Uğraşıp da çok ve ciddi yazsam 1 günde 3-4 katına çıkarabileceğim seviyedir. Ama yazmayı bırakınca yine eski haline döner. Çünkü yazarlar değişmez:d

  kabul edin dostlarım, mankafalısınız ve bu böyle gidecek.
  9 3 ...
 • Uğraşıp da çok ve ciddi yazsam 1 günde 3-4 katına çıkarabileceğim seviyedir. Ama yazmayı bırakınca yine eski haline döner. Çünkü yazarlar değişmez:d

  kabul edin dostlarım, mankafalısınız ve bu böyle gidecek.
  9 3 ...
 • verdiği sözü tutmayana, uçkurunun peşinden koştuğunu belli ederek, senin gibilerden çok dediği karşı cinse, sevgilisi ya da karısı ile yaşadıklarını, arkadaşına anlatana. ki buna, çok güvendiğim bir insanın, o benimde tanıdığım ve tanımaz olaydım dediğim kişinin, o güvendiğim insana, gerdek gecesini anlatmasına şahit oldum. o güvendiğim insan, normalde bunu anlatmamam gerekirdi ama, dikkat et diye anlattım demişti. hakikaten çok korkunç diye tahmin bile edemeden, çok korkunç kişilerin çıkacağı bir devirde yaşıyoruz.
  12 1 ...
 • sevebilme yeteneği

  Bu başlığı gördüğümde aklıma bu görsel geldi. Sevebilme yeteneği... aslında görselde olduğu gibi beden büyüdükçe beslenen sevgi azalır, anlamında değil fakat beden büyüdükçe sevgiyi vermek zorlaşır. Bedenin büyüklüğünün insanın sevgi beslemesine, bu sevgiyi herhangi birine veya bir şeye vermesine etkisi yoktur. “Sevebilme yeteneği” adı buradan gelir. Çünkü kolayca ve herkes tarafından yapılabilen şeyler yetenek olarak sayılmaz. Ne kadar küçük veya büyük olursanız olun, sevgi besleyebiliyorsanız yüreğinizde ve zorlanmadan sevginizi verebiliyorsanız bu konuda çok şanslısınız.
  10 0 ...
 • Filistin için dünyayı ayağı kaldırıp KKTC'yi öksüz bırakanları tespit eden, yazıyı okuyacak çomarları orul orul öttürecek, yakın zamanın en iyi yazılarından biri.

  --spoiler--
  Beyaz Saray Kudüs'ü başkent olarak tanıyacağını açıkladı, asrın liderimiz dünyayı ayağa kaldırdı… islam ülkelerinin liderlerini istanbul'da topladı, tarihi çağrı yaptı, “tüm dünyayı Kudüs'ü Filistin'in başkenti olarak tanımaya davet ediyoruz” dedi.
  *
  Ne güzel.
  *
  Vallahi kıskandım.
  Hep böyle bir cumhurbaşkanım olsun isterdim.
  *
  isterdim ki, ortalığı aynen böyle ayağa kaldırsın, Endonezya'yı Somali'yi Katar'ı Malezya'yı filan olağanüstü toplantıya çağırsın, “tüm dünyayı KKTC'yi tanımaya davet ediyorum” desin.
  *
  Filistin müslüman da, KKTC hıristiyan mı birader… Toplasın islam işbirliği Teşkilatı'nı, “Kıbrıs bizim kırmızı çizgimizdir, tanımayanı ben de tanımam” desin, isterdim.
  *
  “israil terör devletidir, Rum kesimi de terör devletidir, EOKA'nın banyo küvetinde öldürdüğü çocukları unutmadık, Rum kesimini tanıyorsunuz, KKTC'yi tanımıyorsunuz, siyonist misiniz nesiniz” desin, isterdim.
  *
  Çıksın kürsüye ABD'ye posta koysun, “eyy Trump” desin, “ben yaptım demekle olmuyor bu işler, Türk tarafında büyükelçi bulundurmuyorsan, Rum tarafında da büyükelçi bulunduramazsın, daha da gelmem Washington'a” desin, isterdim.
  *
  Azerbaycan cumhurbaşkanı Aliyev de katıldı Filistin toplantısına… Tutsun kolundan Aliyev'in, “kardeş dedik bağrımıza bastık, hadi bu Araplar tanımıyor, bari sen tanısaydın KKTC'yi” desin, isterdim.
  *
  Venezuela devlet başkanı Maduro da, müslüman olmamasına rağmen, ABD karşıtlığı vesilesiyle katıldı Filistin toplantısına… isterdim ki, yakasına yapışsın Maduro'nun, “anti Amerikancı ayağıyla bu kadar artistlik yapıyorsun, delikanlıysan KKTC'yi tanısana” desin.
  *
  Uzatmayayım.
  Kıskandım.
  *
  Hep böyle bir cumhurbaşkanım olsun isterdim.
  Bize kısmet olmadı.
  Filistin'e nasip oldu.
  *
  Ne mutlu Filistinliyim diyene!
  --spoiler--

  Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2...stinliyim-diyene-2132700/
  23 7 ...
 • ekmek arası zeytinde ideal zeytin sayısı
  yarım ekmeğin arasına konulması gereken zeytinlerin sayısıdır.

  ben 36 adet koyuyorum.

  Benim yerlestirme sistemim ekmeğin köşe kısmı ilk sıra olmak üzere toplamda 8 sıra halinde dağılım şeklinde..

  ilk sıra: 1
  ikinci sıra:2

  sekizinci sıra:8

  toplamda 36.

  edit: çekirdekleri çıkarıyorum.
  32 6 ...