• 8 yaşımda bunu dinleyip, ilkokul aşkımı düşünüp ağlıyordum. Acımız bile masummuş be. Çilek tokalı kız şimdi kim bilir nerde ne yapar?..

  "sensizlik bende saklı
  çıkmaz bir an dışarı
  elimde bir fotoğraf
  o şimdi burda olmalı"
  5 1 ...
 • yakalananlar aşılanıyor, kısırlaştırılıyorlar.
  sokak kedileri bağışıklığı kazanmadan ölebiliyor. daha bebekken ölen kedi sayısı çok çok fazla. inanılmaz hastalıkları var, hangi birine bağışıklık kazansın besinsizken?

  evcil kedilerde de evde olmanın verdiği hareketsizlik ve mama çokluğu sıkıntı yaşatır. şeker hastası olan sokak kedisi evcillere oranla daha az, en basiti.

  hayatta kalmak hayat bulmaktan daha zor. özellikle sokak hayvanları için. bu yüzden bozukluklarla bile alacağınız mamalara ihtiyaçları var. duyarlı olalım.
  3 0 ...
 • benim ya bu yazar. yazdığım, özellikle özenerek yazdığım bir entrymin artı oylanması, hele hele açık oylanması çok hoşuma gidiyor. çocccuk gibi heycanlanıyorum bildirim kutusuna tıklarken. seri oylama yapmayan ve bu sebepten seri oylanmayan bi yazar olarak farklı yazarlar tarafından okunmak, oylanmak çok hoşuma gidiyor. çok da eksileniyorum. artı-eksi/karma çok önemli değil de ne bileyim bazen bi seviniyom ya.
  11 3 ...
 • birtakım mafya özentisi, şiddet düşkünü faydasız aq evlatlarından oluşan sürü. akşam serseri takımını toplayıp, televizyonun başına geçip esrar ve çay eşliğinde tribe giriyorlar. komedi aq. birbirlerine kardeşim çekip birbirlerini skmeye çalışan götler de bu tayfadan çıkıyor.
  15 3 ...
 • aman nazarlar değmesin kırk bir kere maşallah.

  hakkari merkez kurşunsuz benzin 97/98 ; 5,99 lira.

  ee akp'ye oy verenlerin bir zararı yok onlar hep 50 liralık benzin alıyorlar.

  depolarını dolduran kemalistler laikler düşünsün...
  13 2 ...
 • Yurt disinda liseli cocuklar harcliklariyla araba aliyorlar kendilerine. Cok buyuk ve aci bir gercek maalesef. Kiz arkadasina dogum gununde 2 bin euroya arac alanlar var. Benzin ucuz, araba ucuz. Bu ulkede de sevgilisinin dogum gunu yaklasirken ayrilanlar oluyor hediye almamak icin ya da alamadigi icin.
  14 2 ...
 • kimse kusura bakmasın, o soruyu çözemeseler bile sınavı kazanıp, iyi bölümlere girip paraya para demeyen cemaatçi dershanenin evlatları var.

  ülkedeki tüm sınavlar on yıl boyunca bedava yapılmışta kimsenin haberi yokmuş.
  sorular çalınınca, yök'ün açıklamasından "tatmin" olanlar vardı bu ülkede... geçiniz. tüm araştırma görevlileri, doçentler, prof'ların tamamını atayan adamlar çıkıp şu rezil cümleleri kurabiliyor.

  her iki yılda bir yapboz misali eğitim sistemini değiştirenler, sınavlara hile katanlardan tatmin olabiliyor..

  sene 2008 aradan geçen 10 koca yılda ülke daha da boka battı sayelerinde.

  bu açıklamayı yapan yarımağan'ın son hali ;

  https://www.ntv.com.tr/eg...di,BIo9qNYjUUOaRCdxv6qJyQ
  13 2 ...
 • nasıl bir iç dünyası olduğunu merak ettiğim çomar, hatta çomarın dibi.

  bu çomar attığı her toprak başına 1000x sevap point kazandığını düşünüyor olsa gerek yangından mal kaçırır gibi toprak salladığı yetmiyormuş gibi küreği bir başkasına vermemekte de saçma sapan bir şekilde inat ediyor. benim zerre kadar sikimde değil de gerçekten böyle sevap durumları varsa küreği devretmediği her saniye diğerlerinin hakkına girmiş olmuyor mu bu çomar sorarım? ne oldu şimdi? allah (cc) kaşıkla verdi, kepçeyle almış oldu o sevapları. uyanıklık yapıp birkaç sevap fazla kazanacam diye kul hakkına girerek affı olmayan tek günahı işledin çünkü.

  kendi annemi dahi defnederken küreği zar zor aldım bu adamların elinden. toprak atarken de sapından tutup çekiştirip durdular amına koyim, cenaze yakınına bile eyvallahı yok heriflerin. geçenlerde arkadaşımın babası defnedilirken de adettendir deyip bir iki toprak atayım dedim. kürek elimdeyken değişiğin teki çıkıverip kürek bizim kardeşim diye çemkirip küreği elimden aldı.

  mal geldin mal gideceksin çomar. aklını fikrini, mercimek tanesi büyüklüğündeki beynini, iç dünyanı sikeyim.
  11 0 ...
 • Sözlük güncellenirken kaybolan nickler içinde olması temenni edilen yazarlardır.

  Inşallah şu aşağıdaki ibişlerin nickleri kaybolmuştur;

  (bkz: atechso)
  (bkz: dr harleen quinzel)
  (bkz: dedeninkeli)
  (bkz:  mustafa the woodcutter)
  (bkz:  frktmz krds frktmz)
  (bkz:  gaddar rick)
  (bkz:  ersoy ulubey)
  (bkz:  ehli sunnet)
  (bkz:  ibik bin zibik as)
  (bkz:  bahtiyar olmez)
  (bkz:  teistus)
  (bkz:  tiamat)
  (bkz:  cerrahpasali halit)
  (bkz:  kulampara kazim)
  (bkz:  ehlihakikat)

  Hepsinin ortak yönü atatürk düşmanı olmaları.
  Inşallah kaybolmuşlardır.
  34 21 ...
 • paralel evrene geçmişler kara delik oluşunca arkadaslar. şuan belki de bizden çok daha iyi standartlara sahip bir sözlükte yazıyor olabilirler. ya da daha kötü tabii böyle bir şey mümkünse.

  bu arada 1 yılı aşkın sözlük hayatımda ilk defa zall'ı eksiledim ve günüm daha ne kadar iyi geçebilir bilemiyorum.(özür dilerim zall lütfen beni de kaybetme)
  9 2 ...