• https://galeri.uludagsozluk.com/r/2161315/+
  Babasının bahsettiği aslanlar bu günahsız yavruyla annesini paramparça etmişti, hatırlar mısınız daha gectigimiz yıllarda. O babanın bu yavruya üzüldügünü düşünün sizce üzülmüs müdür.
  Bugün yine yanı sey olsa o kisiler asla acımıyorlar siz gibi, yine yaparlar. Onların davasıya bu, savastalar akıllarınca, kızları ölmüş buna bile üzülemiyorlar hele o aslanlar nasıl seviniyordur tatlı su hümanistleri olayı sisirdikce. Ben kadının ölümüne üzüldüm ne igrenc bir saldırı yapanın allah belasını versin kimse o sekilde bir ölümü haketmez. Ama burda ortalığı yıkan sosyal medyanın herhangi bir mecraasında kadının neredeyse izmire heykelini diktirecek kafada insanların bu bebege gram üzüldüğünü düşünmüyorum. Iki yüzlüsünüz...
  5 0 ...
 • babası teröristin önde gidenidir,daha 1 sene önce dağları bayırları hayvanları canlı canlı yakan pkk ya dağların aslanları diye övgü düzmüştür.
  3 0 ...
 • Amigurumi , örgüden bebek örüyorum son günlerde. Bir gun bacaklarını, bir gün kollarını ve bedenini derken sırada başı ve sacları kaldı. Kız bebek bitince, örgüden polis bebek öreceğim bakalım. Istek o yönde. Allah başka dert vermesin.
  3 0 ...
 • Geçen sene biriyle tanışmıştım. Her şeyi anlattım, hatalarımı, pişmanlıklarımı. Beni hiç yargılamadı. Yaptıklarımın kesinlikle yanlış olduğunu da düzgünce izah etti. Keşke yapmasaydın, neden yaptın falan da demedi. Geçmişi düzeltemeyeceğimi de beni kırmadan anlattı. Bu yüzden onunla konuşmayı çok severdim. Onu arardım gecenin körü dahi olsa, çoğunlukla gözyaşlarımı tutamazdım onunla konuşurken. Yaptığım her şey vicdanıma bir yüktü çünkü.

  Keşke o da beni sadece bir arkadaş olarak görebilseydi.
  1 0 ...
 • 19 yıllık iktidarlarında 800 civarında polisin intihar etmesinin kanıtladığı gerçektir. işte Nemrut amirleri tarafından intihara sürüklenen son polisimizin mektubu:

  https://www.sozcu.com.tr/...ti-sarsan-mektup-6494223/

  Detayını anlatmama gerek yok ama polis teşkilatını biraz tanıma imkanım olduğunu söyleyebilirim. Gördüğüm oydu ki birbirlerine vatandaşa davrandıklarından çok daha kötü davranıyorlar. Bunun sebebi bir üst rütbede olan herkesin astlarına karşı akıllarına estiği gibi davranmayı, konuşmayı hak bellemesi. Onlara da üstleri böyle davranıyor.

  Diyeceksiniz ki "geçmişte de böyle değil miydi? Akp ile ne ilgisi var?". Geçmişi bilemem. Bildiğim şudur: at sahibine göre kişner. Akp zorbalığa zaten eğilimi olan bu toplumu iyice çıldırttı hak, hukuk tanımazlığıyla.
  5 0 ...
 • hindistan

  635.
 • Eğer beyaz tenli bir kızsanız ve sokağa mini etekle felan çıkarsanız kalabalık falan demez yol ortasında götürürler yamyamlar sizi. Ayak üstü buharlaşırtırırlar.. beyaz erkeklere bile yiyecek gibi tecavüz edecek gibi bakıyorlar o yüzden hindistanda hiç açık giyinen ve tek gezen beyaz tenli bir kız göremezsiniz.
  0 0 ...
 • Adamın yaşı belli olmaması ile ortaya çıkan gerçek. 56 filan ama 42 diyo. Çok yalancı.
  0 3 ...
 • Fazlası ile güzel bir laf. Yıllar sonra geçmişi düşnünce "ben ne takıntılı bir yarrak kafalıymışım" diyip kendinizden utanmak yerine boş vermek en güzeli. Geçmişi düşününce bu kanıya varıyorum...

  Bence insanlar sizin sorunlarınız ile ilgilenmesede verebilecekleri en iyi öğüdü veriyor.
  0 0 ...
 • Bir vakit sonra aslında o kadar da "yeni" olmadığını görüp üzülmeye sebep olan...
  Tümümüzde benzer çıkarlar, benzer arzular, kırgınlıklar ve bencillik... Yaşayıp durduğumuz ise farklı dna'lılarla hep aynı hikaye, Heyecanla başlanıp hüsranla sonlandırılan vasat döngü.
  5 0 ...
 • (bkz: Melodik black metal)
  (bkz: gothic metal)
  (bkz: cradle of filth)
  (bkz: cruelty and The Beast)
  (bkz: cruelty brought thee orchids)

  Cradle of filth’in en klas albümünün, en klas şarkısı. Dibine kadar black metal/gothic metal şöleni yaşatmışlar resmen. Hele ki canlı performansı dani’nin on numara. Rüyamda hep konserlerinde oluyorum, umarım bir gün onları ingiltere’de canlı dinleme fırsatım olur. Yine var bi hayalimiz işte anasını satıyım üf.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2161295/+

  Canlı performans videosu; https://youtu.be/lHW6nQdMD7w

  Adamsınız adam! Forever metal!
  7 1 ...