• Sosyal medya platformlarında
    her 10 kızdan 7 sinin içinde bulunduğu, yani içine girdiği bir durum cümlesidir.

Bunlar arabada sakso çekmekten hoşlanırlar, farklı farklı tiplere vermekten gurur duyarlar. Erkeğin prezervatifini bile bunlar alır. Babalarına yazıktır. Literatürde bunları nitelendiren bir ad henüz yoktur. Orospu kelimesi az gelir.
    Vajinası olması dışında başka hiçbir özelliği yoktur. Herkesin onu sikmek istediğini falan düşünür. 2 fava ahlaksızlık yapar.
    Nude atmaları ve pişman olmaları ile ünlüdürler. Okul hayatları vermekle geçmiştir. Evlenme çağına yakın dünyanın en namuslu insanı kesilirser. Düşman başına bile gelmesin böyle kaşarlar.

Sabaha kadar betimlesem bitmez.

Aynen öyle.
    ben sikişiyorum lütfen bana ilgi gösterin
    7 0 ...
  • Bu arkadaş oylamayı yanlış anlamış galiba hocam bak anlatıyorum:

açık oy butonuna bastıktan sonra artık başka bir şeye basmana gerek yok oyladı mesajı zaten geliyor bize okey? Stres yapma yani boş yere. Evet.

Ek: anladı galiba arkadaşlar. Evet.
    5 0 ...
  • Bakın çocuklar, insanların fiziksel özellikleri ile dalga geçmek ve bunları yani insanların fiziksel özelliklerini mizah konusu yapmak ayıptır. Ayıbın tanımlaması nedir, mizahın tanımlaması nedir bildiğinizi varsayıyorum. Başıma geldiğinden diyebilirim ki,; empati çok zor bir şey değil, bir zaman tipin yerindeyken ileri zaman tipin kaymış olabilir ve tipinin kaymış olması/kayacak olması riski daima vardır bu hayatta. Çok güzelken çok çirkin; çok yakışıklı iken çok tipi kayık olabilirsin.
    8 0 ...
  • once upon a time batu

buyur! buyuuuuuur! trole bak! yarattığınız trollere bakın.

neymiş, aldatmasini ogrenmeseymis, oldurmezmis. ibneye bak sen hele.

bugüne kadar burada çocuk tacizini meşrulastirmaya calisanindan tut da, bir kadını kesen canileri mesrulastirmaya çalışan kadar nice tipler gördüm. sen, bunların en güzel örneklerinden birisin.

yaptığın şey de trolluk değil, orospu çocukluğu.

o entryleri sil, siktir git buradan.
    7 0 ...
  • Bunlar için mi üzülüyoruz, gebersin damına konduğumun beslemeleri.

Anasını silktiğimin vahşileri.

Tekrar peygamber gelecek olsa idi, bu kahpeler yüzünden gelirdi.

Ortadoğu bir bok çukurudur.
    6 0 ...
  • Koronavirüs.. ben nickinin hakkını bu kadar veren başka kimse görmedim

Bildiğin kuaför sohbeti gibi dedikodu yapıyor.
    6 2 ...
  • anonime

4.
  • (#43710171) burada lorda 50 hesap aldın işsiz misin diyen yazar * kendisinin 200.hesabı olduğunu unutuyor herhalde.. Aa farisa mısın sen yoksa yazarçizer34 mü...
    (#43246324) a bir de şu entrye bakalım kim yazmış tam 94 gün önce evet doğru yazarçizer34 yazmış...senin fake hesapların bitmeyecek mi ruh hastası.
    7 0 ...
  • söz konusu yazar troll geçti elbette. böyle küfür edip insan onurunu zedelemenin gereği yok.

fakat onun haricinde cidden evli olup da buradan birileriyle flörtleşen kadın yazarlar var. ve bu tanıma uyan bir kadın tanıyorum. bırakın buradan yazışmayı, buluştu, sevişti ve bunları da sadece bir kişiyle yaşamadı.

insaf be amına koduklarım!

ben sizin amk!

ulan hadi kocanı gözden çıkardın da boyun kadar çocukların var. adam belki sana ilgi gösterecek kadar yeteri güce ya da bilgiye sahip değil, belki de biraz cahil bu konuda ama adam bunları öğrense ne olur? yaşadığı acıyı anlayabilmen mümkün değil. insan gibi gidip boşanmak varken bunu yapmaya cesaret edemezken nasıl oluyor da aldatmaya cesaretin var?

edit: işte o kadın da geldi ve eksiledi. aferin sanaaaaa.
    14 2 ...
  • en ön safda duruyorlardı.
    ama bizim değil ! ingiliz ordusunun.
    sonra sarı saçlım mavi gözlüm geldi..
    ingilizin hainler dolu ordusu üzerine yürüdü.

bu satılık ingiliz ajanı vatan hainleri ingiliz ordusundan arkalarına bile bakmadan kaçtılar..
    11 1 ...
  • kocası yanında olduğu anlarda tokmakçılarına mesaj atamadığı için hırslanmış, sitem etmiş. neymiş, kocası eve gelmiş falan, dostuna mesaj atamamış. şimdi tepki gösterdik diye biz orospu oluruz ama. allah düşman başına vermesin. kocanın verdiği parayla telefona kontör yükle, o kontörlerle tokmakçılarına nude at, daha sonrada "kocam evde yha, mesaj atamıyorum" diye dert yan. sonrada "kadın cinayetleri neden arttı" (kesinlikle tavip etmiyorum o ayrı)allah belanı versin.
    33 9 ...