• Dün de orospu çocuğunun biri “andımızı okumak için kırk takla atıyordunuz, ne ara kıymete bindi” babında bir yorum yapmıştı.

Ulan eteksiz ibneler, elektrik olmadığında müdür beni çağırıyordu andı okutmak için. Çıplak sesimle tüm okulu inletirdim.

Sizinle bizim aramızdaki fark bu işte.

Şimdi siktirin gidin, tatava yapmayın.
    4 0 ...
  • yok.
    ilk başlığı zall açmadı, o günü hiç unutmuyorum, eğitim bakanı hüseyin çelik davetliydi açılışa.
    ne açalım dedi ismayil'e, o da " abi, klavye aç, sonuçta ekmeğimiz bundan " dedi. işte sonra ilk entryi bakan girdi. sonra hepimiz öpüştük. şampanya patlatıldı. ilk gün diye bissürü kız yazar falan vardı. tengir ilk gün uludağ sözlük'ün çok bozması diye başlık felan açıyordu. okuyon mu la hala entryi? çocuklar gibi şendik.
    11 1 ...
  • suriye'de savaş sona ermesine rağmen,
    afrin, el bab, cerablus'ta güvenli bölgeler oluşmasına rağmen, suriyeli pisliklerin ülkemize gelmeye devam ettiği gerçeğidir.

--- spoiler ---
    içişleri bakanlığı'ndan açıklanan verilere göre, türkiye'deki suriyeli sayısı bir önceki aya göre 33 bin 435 kişi arttı.
    --- spoiler ---

hayır siz ne yapmaya çalışıyorsunuz?

5 milyon suriyeliyi geri göndermek şöyle dursun, hala bunları ülkemize alıyorsunuz.
    amacınız nedir sizin?

http://www.yenicaggazetes...-33-bin-artti-209216h.htm
    12 3 ...
  • danıştay'ın almış olduğu andımız kararı sonrası bazılarının çıldırdığını gördük.
    bunların geçmişe dönük bir ortak paydada buluştukları aşikar.
    ama bugün sorsan hiçbiri "fetöcüyüm" demez.

kimdi bu çıldıranlar?

eski adalet bakanı bekir bozdağ;
    andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

eğitim bir sen sendikası başkanı ali yalçın.

egemen bağış;

ver mehteri erkan tan;

fatih tezcan;

fetöcü tiamat;

fetöcü ayk73;

fetöcü lightsaber;
    13 5 ...
  • tiamat

746.
  • yazık kimin çocuğuysa.
    bir yazarımsı. ne mutlu türküm diyene ve atatürk'ü duyunca kuduran cinsten. kudurduğunu her gördüğümde de kahkaha atıyorum.

tiamat
    6 1 ...
  • Biri de benimdir.

Evet itiraf ediyorum. Hani geçen 2011 deki ilk arabamdan, puntomdan ( adı da benjamindi ) bahsetmiştim ya. Hani çarpışan arabaya dönen.

işte onda, sanırım ilk haftaydı. Yokuş aşağı park etmiştim. Çalıştırırken araba da azıcık kayınca panikle fren yerine gaza bastım; eve gideceğime göte gittim evet. Öndeki duran arabaya ( allahtan duran, içi boş) çarptım. Akıllılık! Edip kaskoyu da bozmamak için elden ödedim 400 tl. 2011 bakın. Sonra tamirci dedi ki abla kaskoyu bozsan bu kadar fark ödemezdin seneye.

Neyse efendim yani demem o ki olabiliyor böyle şeyler. Çok da şaapmayın.

Kazasız belasız günlere.
    13 3 ...
  • gönül

168.
  • Neden seni aldatıp değersiz hissettiren bir adamı düşünüp aptal gibi üzülüyorsun.Bırak kendi kibirinde,kendi kör kuyusunda boğulsun.Umarım bana yaşattırdığın değersizlik hissini yaşarsın.Benim gibi bakar kör olup pişmanlık duyarsın.Onu duymak için yürek gerekli.Sende olduğuna inanmıyorum.
    7 0 ...
  • Başkanlık sistemi döneminde bekir bozdağ'ın memleketi yozgat'ta yazılmış cezadır.
    motosiklet sürücüsüne emniyet kemeri cezası

Her sene bütçe hazırlanırken bu cezalar da hesap ediliyor.
    Demek ki yozgat 2018 kotasını hala dolduramamış ki motosiklete bile emniyet kemeri cezası yazılıyor.

Para lazım.
    Çok para lazım yoksa nasıl ejder meyveli smoothie içecekler?

Edit: bunun tek açıklaması var.
    Kota doldurmak için koçanı almışlar rastgele plaka yazmışlar. Ceza yazılan plaka sahibi zamanında itiraz ederse pardon derler, itiraz etmezse haşırt diye geçirirler.
    Olay bu.
    16 2 ...
  • % 13 tuzlu klasik kurulum salamur zeytini günde 40 tane yerseniz, birgün aniden tansiyon fırlayıverir. Tuzlu zeytin bu leblebi çekirdek değil. Halbuki bu oran ab de % 5-6 dır. Avrupa zeytin yiyeceğim diye tuz yemez. Canan apla bunu söylemez ama türkiyede hatırı sayılır miktarda yani hücceten yüksek tansiyona bağlı beyin kanamasından ölüm gerçekleşmektedir. O beyaz fabrikasyon tuzlar, tuz değil beyaz zehir. Beyaz ölüm. Hepsi kimyevi doğal değil. Kalp damar böbrek hastalıklarının baş müsebbibi.

Yeyin yeyin afiyetle yeyin..!
    3 0 ...
  • 30 tane yiyorum günde. Ama marmarabirlik gold yiyorum sadece. Diğer ucuz boyalı zeytinler çok zararlı. Adamlar resmen kot boyası ile boyuyorlar. Zeytin alırken deneme amaçlı size verilen zeytinin en iyisini alıp yemeyin. En kötüsünü alın, dişinizle ikiye bölüp çekirdeğine bakın. Kahverengi ise sorun yok. Ama siyahsa kesinlikle tekstil boyası ile boyanmıştır. Sakın yemeyin. Meriç nehrinden su içmekle o zeytini yemek arasında hiç fark yok.
    4 0 ...