• ya bu orospu çocuklarına kılıf arayıp durmayın. bunlar orospu çocuğu işte. canlı fareyi atıyor adam ağzına. leşini atıyor ağzına kırt kırt yiyor. daha 1 hafta önce gördüm adam akvaryumdaki kurbağayı tutup canlı canlı kafasını koparıyor ağzıyla çekerek parçalıyor patlayan iç organlarını da atıyor ağzına löp löp yiyor. bunların kültürünü sikeyim ben bunlar ülkeye giren yabancılara bile taze et gözüyle bakıyordur it oğlu itler.

canlı mürekkep balığına 2 pipet takıp mürekkebini emen karıyı hiç saymıyorum bile.
    9 0 ...
  • Plakadan belli oluyor.

Paran varsa range rover, paran yoksa game over.

Bizim dualar gereksiz kutusuna mı düşüyor anlamadım bu işi.
    6 1 ...
  • Üstadın Tayyip'i epey sinirlendireceği bir yazı.

--spoiler--
    Asrın liderimiz Elazığ'a gitti.

“Kadere inanırız, her şeyden önce müslümanız, sabır imanımızın gereği, bu süreci imanımızın gereği olarak sabırla atlatın” dedi.

Başka ne dedi?

“Sosyal medyada, bu hükümet 20 yıldır depreme yönelik ne yaptı diyecek kadar ahlaksızca mesajlar var” dedi.

Şimdi herkes tane tane okusun lütfen…

“KIRILAN FAY DEĞiLDiR.
    KIRILAN AR DAMARIDIR.

BiNALARIN YIKILMASININ ASIL SEBEBi, AHLAK HIRSIZLIĞIDIR.
    DEMOKRASiDEN ÇALMAKTIR.
    HUKUK KAPKAÇÇILIĞIDIR.
    SiYASET YANKESiCiLiĞiDiR.
    KAMU YÖNETiMi KALPAZANLIĞIDIR.

DEPREMDE iNSANLARIMIZIN ÖLMESi, SADECE MALZEMEDEN ÇALMA HIRSIZLIĞI DEĞiLDiR, AYNI ZAMANDA iNSANLIK HIRSIZLIĞIDIR.

KADER DiYE GEÇiŞTiRiLEMEZ.
    TEDBiRLi OLMAK, AKLINI KULLANMAK, iNSANIN EN BÜYÜK VASFIDIR.

TÜRKiYE YILLARCA HAR VURUP HARMAN SAVURMA MANTIĞIYLA YÖNETiLDiĞi iÇiN BU SONUÇLAR YAŞANIYOR.

GERÇEKLERi KONUŞMALIYIZ.
    DEPREM KONUSUNDA YILLARDIR HiÇBiR ÖNLEM ALINMADI.
    YILLARDIR HiÇBiR ÇÖZÜM ÜRETiLMEDi.
    SADECE VAAT ÜRETiLDi.

SORUN SADECE iNŞAAT MALZEMESi ÇALMAYA iNDiRGENEMEZ.
    DEPREMLERDE ORTAYA ÇIKAN FELAKETiN ASIL SEBEBi, KAMUDAKi YOLSUZLUKLARDIR, YÖNETiM SORUNUDUR.”

Kime ait bu sözler?

Asrın liderimize ait!

Evet…

Asrın liderimize ait.

Ne zaman söylemişti?

2003 yılında, Bingöl depreminden hemen sonra söylemişti.

iktidara yeni gelmişti, üç dört aylık başbakan olarak elbette bu yıkımın sorumlusu olarak gösterilemezdi, yıllardır hiçbir önlem almadıkları için, sadece boş laf ürettikleri için, kendisinden önceki hükümetleri sorumlu tutuyordu, onlar hakkında bunları söylüyordu.

(inanmayan varsa, girsin internete… “Tayyip Erdoğan fay kırıklarından önce ar damarı kırıldı” diye arasın, okusun.)

“Kader diye geçiştirilemez” diyordu…

17 yıldır Türkiye'yi tek başına yöneten kişi olarak, şimdi ne diyor?

“Kadere inanırız, imanımızın gereği sabırla atlatın” diyor.

17 yıl önce “gerçekleri konuşalım, deprem konusunda yıllardır hiçbir önlem alınmadı, felaketin asıl sebebi, yönetim sorunudur” diyordu.

Şimdi “yıllardır ne önlem alındı” diye eleştirenlere ne diyor?

“Ahlaksızlar” diyor.

Ahlaklı olması için çok çaba harcadım ama, gene ahlaksızca bir yazı oldu maalesef…

Unutmama ahlaksızlığım için özür dilerim.

Hatırlatma ahlaksızlığını gösterdiğim için kendimi edepli olmaya davet ediyorum!
    --spoiler--

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...rsan-ahlaksizsin-5591883/
    6 0 ...
  • şeymaya 1 ay nafaka vermeyip deprem bölgesine gönderse çok daha makbul bir yardım olacaktır.

--spoiler--

zaten ahirete inanan bir iktidar var.

--spoiler--

sabah sabah iyi güldüm buna * ulan binlerce yolsuzluk var. açık açık kul hakkı yeniliyor. insanların ölümlerine sebep olunmuş yüzlerce defa uyduruktan davalar ile. ama "montaj onnar" denilince "allah" denilince bu seçmen kitlesi hemen inanıyor gerçek değil onlar müslüman onlar diyebiliyor. dünyadaki tüm siyasetçilerin hayallerini süsleyen seçmen kitlesi ( böylesine ayakta uyuyan ) bu hükümete nasip oldu nasıl olduysa..
    6 3 ...
  • suriyeli mahmud'a vatandaşlık verilmesi hadisesidir.

Hadi Mahmud tamam ama umarım bu diğer asalaklara da vatandaşlık verilmesinin önünü açmaz.

https://www.google.com/am...-vatandaslik-verilecegini
    6 1 ...
  • Müslüman “her şey Allah’tan” der ve kaderine teslim olur.
    Hristiyan “sorunu çözmeliyim” der ve dünyanın kaderini değiştirir.

Geçmişte islam alimlerinin önemli buluş ve görüşleri vardı. Ancak din adamı fraksiyonu bu kişileri sindirdi. Hristiyanlar ise din adamı fraksiyonunu sindirerek aklı egemen kıldılar.

Günümüzü yeniçağ dünyasından ayıran da onların yaptığı buluşlar değil mi? Kullandığınız elektrikten, bindiğiniz arabaya kadar her şey batının.

Ama bizim müslümanlar onları beğenmiyor...
    2 3 ...
  • Buraya açıklama yapanların hepsi affetsinler beni ama köpek gibi yalnızlar. Birisi kapılarını az aralasa çocuk gibi mutlu olurlar. Tywin lannister torunu ergen joffrey’e Gerçek bir kral asla ‘ben kralım’ Diye söyleme gereği duymaz demişti. Yalnızlıktan mutlu olan insan da açıklama gereği duymaz. Kendini anlatan insan olmamış kişidir yalnızlık ona o yalnızlığa uymamıştır. Sevilmeden sevmeden geçen ömür boşa gitmiş ömürdür. Biraz kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanmayın da mutlu olun mutlu edin.
    2 0 ...
  • Müslümanlar daha iyi insanlardır, insanlara yardim derdindeler, daha barışsal ve daha medeni, insanlara sevgi dağıtan bi din peşindeler.

Hiristiyanlar domuz eti yiyip, sevgisiz insanlar, ve insanlara zülüm peşindeler, ve isa ya tanrı nın oglu derler.
    3 5 ...
  • çinliler wua şhao gibi harfleri yutarak konuşur ve kelimelerin çoğunu ''o'' ile bitirir, herlferi yutarlar, dillerinden çok rahat ayırd edilebilir.

koreliler sanki yürek yemiş gibi konuşur, bunun sebebi dillerindeki gevşekliktir ki bu da tam olarak maerikan özentiliğinden gelir, amerikan ingilizcesinin ingiliz ingilizcesinden farkı gibi daha gevşek ve hıyarca konuşmayı adet edinmişlerdir bir kaç nesllik bir olaydır yinede fark etmek kolaydır.

japonlar da çan çin çon gibi laflar yoktur kelimeleri daha kesin ve net çıkar ağızlarından, çinli ve korelilere göre daha oturaklı konuşurlar.
    1 0 ...
  • Aslında herkesin göz ardı ettiği en büyük katkısı müzik kalitesidir.

Youtube'dan dinlediğimiz çoğu müzik çok kirli ve düşük kalitede oluyor.
    Kaliteli bir müzik dinleyicisiyseniz, benim gibi her saatiniz müzikle geçiyorsa spotify'ın farkını gerçekten anlarsınız.
    5 0 ...