essy

1628.
  • geçen sene bu zamanlar antalya'da, bir akşam üstü bana bir kahve söylemişti ışıklar caddesinde.

Bunu da ilk siz biliyorsunuz köftehorlar, hadi yine iyisiniz.

Hatta kendisine yazdığım bir de şiir var. (bkz: ah ulan essy) adında.

'ah essy, aman essy
    Ulan essy, ulan essy.' Diye başlayıp bitiyor. Kendisi gözyaşları eşliğinde bana sarılıp hıçkırarak ağlamaya devam etmişti.

'Canabar, yiğidim: sen bu sözlüğe fazlasın' sözleri dün gibi kulağımda.
    7 0 ...
  • Çok iğrenç birinin söylediği iddia edilen bir söz. Adama kızmıyorum ama. Bir kadın nasıl kendini bu hale düşürebilir ona kızıyorum. Gençsin, güzelsin ve maddi durumun iyi. Tek bir seçeneğin yok. Iliskilerde kadınların Biraz da sağlam durması lazım. Ne yaparsa yapsın kabul ediyorum düşüncesi hastalıklıdır. O kişi sizin ananız babanız değil. Silin gitsin daha iyileri gelir.

Ve biriyle evlenirken aklınızda soru işareti varsa evlenmeyin. hiç mutlu olmazsınız. Ve daha büyüğü çocuk da yapmayın.
    6 0 ...
  • Nakşibendi tarikatına bağlı olan sofilerdir.
    Şeyleri hüseyin gümüş'ün mezarı başında acayip acayip hareketler yapıyorlar.
    Bu hangi din acaba?
    Islamiyette böyle bir şey var mı?
    https://mobile.twitter.co...tatus/1047254637546496000

Ulan hadi sizin şeyhi boşverin. Diğer ölülere de saygısızlık bu yaptığınız.

Hayır böyle bir şey yapıp videoya çekiyorlar bir de.
    Sonra seyredip utanmıyor musunuz?
    6 2 ...
  • Balık yemenin faydasını herkes bilir. 13567 günlük ömrümde bok atılmayan yiyecek kalmadı. Bi ara brokoli için bile çok zararlı, aman yemeyin diyorlardı sağlıkçılar.

Ama balık hiç değişmez. Arada suların kirliliği, radyasyon tehlikesi gibi sebeplerle tahtından düşer gibi olur gene de birinciliği kaptırmaz. Unutkanlığa, hâlsizliğe, kansızlığa her şeye iyi gelir. Tüm doktorlar haftada en az iki gün balık tüketimini tavsiye eder.

Buna uyan insanlara hayranım. Benim balık kültürüm hiç yok, sevmem. sırf sağlıklı beslenmek adına düzenli balık tüketmek marifet kesinlikle.
    10 3 ...
  • hiçbir şey düşünmemektedirler. öyle atatürkçüler yok çünkü onlar gündem değiştirme çabası sırasında yaratılmış hayali insanlar. hdp denen terör yandaşı parti meclise girince akp suçu her zamanki gibi chp nin üzerine attı. lan bunların zaten sadece doğudan yüzde 7-8 oyları var. batıda hiç hdp sempatizanı doğu insanı yaşamıyor mu zannediyorsunuz nedir ? 1 seçim öncede meclise girmedi mi hdp zaten o zamandan beri hiç oyları artmadı mı bunların hep mi azaldı ?

he derseniz pkk lıları sınırda karşılattıranlar ayaklarına devletin hakimlerini savcılarını gönderenler ve bu soysuzlar ile aynı masada oturup imralıdaki yavşak piçe selam gönderenler ne düşünüyor diye onuda artık kime soracağınıza kendiniz karar verin.
    7 1 ...
  • beklentilerimin karşılandığı filmdir. Yüksek düzeyde bir beklentiyle gitmedim ilk filme de ön yargılı gitmemiştim. Genel anlamda eğlenceli bir filmdi. Espri için sahneler yazılmıştı (Dedemin testisi gibi ) Mafya saçmaydı gereksiz zorlama olmuş. Ama Genel anlamda güzel vakit geçirmelik yüzde gülümseme bırakan ve yine müziğiyle ön plana çıkan bir filmdi. (Gidilir.)
    2 1 ...
  • https://www.dunyahalleri.com

Serdar Kuzuloğlu önderliğinde gündem dışı haberlere yer veren içerik sitesi.

Teknoloji, inovasyon, internet,girişim, kültür, sanat vs.
    4 0 ...
  • bütün parçaları el işçiliğiyle özenle hazırlanmış olan aston martin'den başkasını düşünemem. seri üretim araçlarla kendimi özel hissedemem arkadaşlar kusura bakmayın!
    1 0 ...
  • Yolculukta snowfalldan baslayarak tum far from refuge ve all is violent all is bright albumleri sirayla dinlenenesi grup.

Ya uyuyakalirsiniz ya acidan kivranirsiniz.
    0 0 ...
  • solcu kızların yatağa daha kolay atılabilmesinin bir sonucudur. Sonra dindar erkeklere sapık der bu gavat ve kaşar topluluğu laikçiler.
    1 1 ...