• Ses kaydını kulağı değil de götüyle dinlemiş olan birinin açtığı başlık.

Söz konusu ses kaydında muharrem ince'nin konuştuğu kişi polis değil, tbmm istanbul misafirhanesinde çalışan resepsiyonisttir.

Polise küfür edilmiyor, bilakis polisi misafirhaneye kabul etmeyen resepsiyoncuya küfrediliyor.
    Yani burada polise küfür etme yok, bilakis polis memurunu savunma var.

Yaratacağın algıya sokayım emi oto yıkamacı.
    9 0 ...
  • Parlementoda saadet'e verecektim. iyi parti'ye karşı anketlerde düşük göstererek sistemli bir algı operasyonu yürütülüyor. Bilhassa iktidar cephesinde akşener'in adının bile anılmaması, rakip olarak muharrem ince'nin üstüne oynanması akşener'den ne kadar korkulduğunun göstergesi. Ak parti kökenli kızgın seçmenin ikinci turda ince'ye oy vermeyeceğini düşünerekten oyları erdoğan-ince şeklinde konsolide etmeye çalışıyorlar. Ama ikinci turdaki erdoğan-akşener karşılaşmasını düşünmek bile istemiyorlar. Çünkü merkez sağ seçmeni ve kızgın ak parti seçmeni ikinci turda göz kapalı akşener diyecek. Bundan korkuluyor. Ben de saadet olan parlemento tercihimi iyi parti olarak kesinleştirdim şu aşamada.
    12 3 ...
  • hislibiri

430.
  • Ne rahat bir insan.

Hepimiz üç gün sonra ne olacağız, ülke nereye gidiyor, ekonomi ne olacak, dolar molar derdindeyiz, bu hanfendi kaymaklı lokum, o telefonu mu alsam bu telefondan radyasyon mu geçer, Kütahyamın çinileri derdinde. Ne güzel, keşke böyle kaygısız ve rahat biri olabilsem. Hani bir söz vardır ya bir elinde cımbız bir elinde ayna umrunda mı dünya, hah tam bu yazar için.
    22 6 ...
  • dünya müzik günü

Kendimi bildim bileli müzik zihnimin anahtarı.
    Var olsun. Kutlu olsun.

https://youtu.be/mmCnQDUSO4I

https://youtu.be/4Js-XbNj6Tk

https://youtu.be/sbZiSU2YoUI
    '...ışıkları açık bırak, evime dönüyorum.
    Gitgide karanlık oluyor ama devam ediyorum.'
    13 5 ...
  • hiç tasvip etmesem de, tarım ürünleri hususunda devlet eliyle müdahale şart.

serbest piyasa ile olmuyor. ABD gibi bir ülkede tarlada 50 kuruşken 6 liraya satılsa, üretici aracıları pas geçer 1 liraya 1.5 liraya satar.

ama burada bunların da baronları, çeteleri var ve asla göz açtırmıyorlar.

mahsulü devlet düzgün bir değerle almalı. devletten de düzgün bir fiyata alınmalı. sadece 10 kamyon, 100 kamyon değil, 1 kamyon mal çeken adama da aynı tarifeden verilmeli.
    maalesef bundan farklı tek çözüm ithalat gibi, e bu da iliğimizi kurutuyor.
    8 1 ...
  • ilginç durumdur. tarladan soğanu 50 kuruşa alan aracı ağaya 1 liraya, ağa toptancıya 1.5 liraya toptancı hale 2.5 liraya, hal pazarcıya 4 liraya pazarcı vatandaşa 6 liraya iteliyor.
    13 0 ...
  • her hafta sonu yaptığım şey. ayrıca anormal bir şey değildir. gündüzleri insan bağırışlarından gürültü patırtıdan kafam sikilerek yaşayacağıma gecenin sakinliğiyle, huzuruyla yaşarım daha iyi.
    4 0 ...
  • Ülkeyi mahveden ülkeyi çölleştiren siyasal islam teröristleridir. Dinci putçulardır din adı altında sözde kendilerine dokunulmaz alan bırakıp mafyacılık oynarlar evet.
    5 2 ...
  • tarafimca seri eksi oy veren ibneden daha ibnedir.
    seri arti oy vermek, okumadan artilamak emege saygisizdir. hangi emege? hem artilanan yazarin emegine hem de artilanmayi hakeden diger yazarlarin emegine.
    eksi veren kisi en azindan 10 saniye, ayni kisiyi eksiliyorsa da 30 saniye beklemeli. bari beklerken en azindan okur da eksilenecek ve eksilenmeyecek entryyi secer.
    4 1 ...
  • cumhuriyet halk partisi

twitter da gördüm. doğrudur yalandır bilemiyorum. eğer doğruysa yazıklar olsun. oy vermeye devam edin.....

edit : bu başlık iki kere sol frame den indi. umarım teknik hatadır.
    8 8 ...