• "enter" tuşunun ne işe yaradığından bi haber olup, ishal olmuş bir kedi için histeri krizlerine girip 1 metre yazı döşeyen bir ucubeyi özleyen varsa ya gerçekten ahmaktır, yada alkoliktir!
    8 2 ...
  • Adam vurduğunda kendisi yere düşüyor nasıl dayak yemiş merak konusu doğrusu

Şöyle okkalı bir tane vursa hocam yedek lütfen sakatlandım ben diyecek adamdan dayak yedi

Bu yeni türeyen ya ben kavgayı sevmem insanlarını da anlamıyorum. tamam kavgayı sevme yavrucum ama sana vuran adama ne bakıyorsun vursana bir iki tane mal mısınız.
    9 2 ...
  • gözünde eşek kadar güneş gözlüğü, anadan üryan vücudu, göt deliği gibi büzdüğü dudakları, japon anime karakteri gibi zafer işareti vererek çektirdiği ''beyni yok'' fotoğrafına rağmen;

- bidilli yapıcak erkek cinsiyet değişsin daha ıcız.

yazan orospular uzun dönem yapsın *

gerçi bu cinsiyete kızmak dahi hatadır. bugün ne giysem? gelinim olur musun? gelin evi türevi bokların hedef kitlesi ne derece mantık sahibidir.
    5 0 ...
  • Askere gitmeyen yüzbinlerce hırto olması hasebiyle ortaya çıkan sonuç.

iş kurmuş da bilmem ne skim yemiş de askerlik işini bozacakmış.

Bu ülkede 800 yıldır askerlik yapılıyor sen hala daha hayatını buna göre planlamıyorsan senin ben olmayan beynini ckiyim.

Yaş 25, fiyat 15
    Seneye ağlamaya başlarlar 15 bin veriyoruz diye. Kestirdin kurtulun beleşçi mezevenkler.
    8 2 ...
  • Zayıf kadınlar güzel olduklarını düşünür, ben ise kilo alması gerektiklerini düşünürüm. Lütfen kemikleriniz görünmesin. Bilekleriniz biraz kalın olsun, cılız olmayın.
    3 2 ...
  • dünyanın en yaşlı jimnastikçisi 92 yaşındaki Johanna Quaas adlı ninedir.
    92 yaşındaki alman sporcu nine

1925 doğumlu olan Johanna Quaas halihazırda lisanslı bir jimnastikçi.

3 yaşından beri jimnastikle uğraşan Johanna Quaas ninemizin bir sürü madalyası var.

allah uzun ömür versin ninecim.

not: evet, titanik, hassas nihat, eratosthenes ve erector adlı yaşlı yazarlar. 50 yaşını aştık yandık bittik mahvolduk diye düşünmeyin, spor yapın, spor...
    9 3 ...
  • Melekler dedin, molekül dedim, nefes olayına hiç girmedim yanlış anlarsın diye. olurmu öyle gözler kapanınca hissetmeden diyecektim ki, gittim.

Gitmeseydim derdim.

Dumansız bir ateş nasıl öpsün?
    Yanan bir ateşi nasıl görsün..
    10 1 ...
  • bakara suresi 205. ayettir.

--- spoiler ---
    iş başına geçtiğinde yeryüzünde bozgunculuk çıkarmak, ekini ve nesli yok etmek için didinir. allah da bozgunculuğu sevmez.
    --- spoiler ---

aynı bakara suresinin 211. ayetinde de şöyle der;

--spoiler--
    onlara bir sor; onlara (geçmişte) nice açık âyetler mucizeler verdik. kim, allah’ın nimetini, o nimet kendisine geldikten sonra değiştirirse, şüphesiz allah’ın cezası pek şiddetlidir."
    --spoiler--

kimdir bu "ekini ve nesli yok etmek için" didinenler? kimdir bu allah'ın bahşettiği nimetleri değiştirenler?

onlar şeytanın hizmetkarlarıdır.
    onlar ekinleri bozarak insan neslini yok etmek, gıdayı kontrol ederek insanlığı kontrol etmek amacındadırlar.

günümüzde bunu yapanların kim olduğunu biliyoruz.
    rockefeller foundation'ın kontrolündeki küresel çete.
    (bkz: dünya tarım piyasasının hakimi küresel şirketler/#39103432)

ayrıca görmek isteyenler için kuran'da gdo'lu tohum ve nişasta bazlı şekeri yasaklayan ayetler de mevcut.
    (bkz: kuran da gdo lu ürün ve nbş nin yasaklanması/#39243032)

bunların tek gayesi gıdayı kontrol edip insan neslini bozmak ve insanlığı kontrol altına almaktır.

tabi bakara suresi ile bakara-makara diye alay eden şerefsizler bunları bilmedikleri gibi, o küresel çetelerle ortaklık yaparlar...
    9 1 ...
  • okocha'nun bir tık önde olduğu versustur. hagi de iyi futbolcuydu ama bir okocha değildi. hem okocha psg'de ronaldinho'yu yetiştiren adamdır unutulmasın. ha bu ikisinden de büyük bir futbolcu var ki, o da tabi ki alex de souza'dır.
    19 26 ...
  • essy

1470.
  • podyumda bebeğini emziren mankeni eleştirenlere sapık diyen yazar. başlıktaki 2 giriden birisinin sahibi olarak üzerime alındım.

(#39864827) sorun toplum içinde bebeğini doyurması değil, bebeğini bir şov malzemesi olarak kullanması. kim bilir belki de o manken kendi sırası gelene kadar bebeğini aç bırakmıştır. 2 dakika önce de doyurabilirdi, podyumdan indikten sonra da, yani, 30 saniye sonra da doyurabilirdi. biz şimdi bunu dedik diye sapık mı oluyoruz.

neden bu kadar marjinal görünme hevesindesiniz anlamıyorum harbiden anlamıyorum.
    15 4 ...