bugün

saçmalıktır.
böyle genellemelere hastayım. her insan telefonuna sürekli bakmak zorunda değil yada yeni nesil gibi telefonunu yanında taşımıyor 7/24. yada tamamiyle saat seviyor. saat takıntısı var adamın. saat de bir aksesuardır ve kullanılması kadar doğal bir şey yoktur. illa bir genelleme içine almak mı lazım.
varoşluk böyle seylerle tanımlanmaz.
hayatımızda yer alan bilmem kaçıncı saçma genellemedir.
o halde yıllardır telefon hariç yanımda hiç bir materyal bulundurmayan ben türkiye'nin en zengin şahıslarından birisi oluyorum.
kol saatinin bir zevk olduğunu anlayamamış birinin feryatları.
(bkz: bu devirde varoştur diye tespit yapan varoştur)
yazar bu entry de saçmalamış.

saat bir erkeğin vucudunda taşıdığı en janti aksesuardır. bunun da ötesin de erkeğin gizli kartvizitidir.
bunun bilincinde olmayan bir erkeğin notu da bellidir.
kol saati 5 liralık casio saat ise doğrudur.
yoksa saat, erkek adamın karizmasını gösteren detaylardan biridir.
(bkz: sana ne)
Anlamsız bir tanım.Hoş bir takıdır,kadına da erkeğede yakışır.
saat hayatın olmazsa olmazlarındandır bazıları için,
saatsiz olmak çıplak dolaşmak ile eş değerdir onun için,
p.c başında biri saati sorsa dahi, pc saatinden değil kolundaki saatten cevap verir.

(bkz: ridvannistelrooy)
(bkz: neremize takalım çükümüze mi)
* (bkz: hanım koş genelleme sıçırtmışlar)
(bkz: bir aksesuar olarak kol saati)
göt saati takan insan kadar varoş değildir.

genellemeye gel..
kol saati kullanmayarak modern insan olma önerisidir.

(bkz: galaksi çağı)
(bkz: pes)
(bkz: geyiğin böylesi)
"deli cevat gibi sik saati mi kullanalım marjinal olmak için?" sorusunu akıllara getiren önerme.
"türkçeyi düzgün kullanamayan maldır" şeklinde bir genellemenin delili.
varoş: varoş ya da banliyö, bir kentin, şehir merkezinden uzak, genellikle il veya ilçe sınırına yakın dış bölgelerine verilen ad. türkçe'de bu sözcüklere karşılık olarak oluşturulmuş yörekent ve dolaylık sözcükleri de yaygın olmamakla birlikte kullanılır.
varoşlar, genellikle anayollar veya demiryolları üzerinde kurulur ve şehir merkezine toplu taşımacılıkla ulaşım kolaydır. (alıntı wikipedia)
kol saati dünyalıların bugüne kadar kullandıkları en ileri teknolojik alettir. ben demiyorum otostopçunun galaksi rehberi diyor.
din hakkında tartışmaya çalışanla kurulan ilk söz. evet müslümanım ama diğerleri gibi menfaatçi değilim. sevap günah hesabı yapmak yerine sadece dünyaya biraz daha güzellik iyilik sokmaya çalışıyorum günah hep işleyeceğim biliyorum ama ben sadece bildiğim iyilikleri doğruları yapmayı amaçlıyorum. yok camide namaz kılarsam şu kadar sevap evde nama kılarsam bu kadar sevap hesabına girmiyorum onlar gibi.
erkekte kıyafeti tamamlayan en önemli aksesuarlardan birisinin saat olduğunun bilincinde olan erkeğin yapmadığı genellemedir.
(bkz: hiç varoş görmemiş adamın varoş edebiyatı yapması)
bu devirde varoştur diye tespit yapan varoştur deniyorsa diyen de varoştur. o zaman bende varoşum. ****
başka takılar takmasını sevmiyor sadece saat takmayı seviyor olabilme ihtimali olan insandır. *
araba fiyatında kol saatleri olduğunu düşünürsek, bütün zenginler varoş bu mantığa göre. bu durumda denecek tek söz var; mantığına osurayım senin.
sus. sen tespit yaptıkça insanlığımdan utanıyorum. dakik insanın vazgeçilmezidir kol saati. zırt pırt cep telefonundan saate bakmak mümkün değildir. tespit yapan mal cep telefonu eline yapışık yaşadığı için kol saatine ihtiyaç duymayabilir. bir de varoştur demiş mal. insan nasıl varoş olabilir açıklamasını beklemekteyiz.
yapayalnış önermedir. kol saati bazen sadece saati öğrenmek dışında estetik ya da şıklık içinde kullnılabilir. ayrıca günlük hayatta kulladıgımız birçok şeyin digital saatinin olması kol saati kullanmayı gereksiz kılmaz. netice de o cihazların gerçek üretiliş amaçları saate bakmamızı sağlamak değildir.