• daha önce hiç yanal denedin mi
    Fenerbahçeli arkadaşlara sorulan soru.

Evet. Çok acıttı.
    3 0 ...
  • Yalnızca kahve ve kitap mı? Çıktım bahçeye, çalı çırpı ne varsa toplayıp kahve ve kitap sunumuma dahil ettim.
    Kimse kezbanlığımızı sorgulamaya kalkmasın!
    kezbanların kitap ve kahve fotoğrafları
    13 1 ...
  • ben siyahlarım için perwoll siyah sihir kullanıyorum. o ise siyahlarını abc matikle yıkıyor. burdan bile ben kazanırım, geçiniz.
    flat head vs serefsizimbenmaklimagelmisti
    9 0 ...
  • "insan yeri gelir kendi gölgesinden bile kurtulur da vicdanından kurtulamaz be abi."

"insan en çok geçmişinden kaçıyor ama insanı en çok da geçmişi mutlu ediyor."

t:iz bırakan bir türk dizisi.
    5 0 ...
  • parasını verip istediği her şeyi yapacağını zanneden vahşi bir yaratığın yaptığı katliam.
    abd li avcının adıyaman da dağ keçisi avlaması

abd'li avcı karı koca, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğün'den izin alarak (daha doğrusu ücretini vererek) adıyaman'a gelip sincik ilçesi dağlarında "av turizmi" kapsamında avlanmışlar, bu av esnasında 2 tane yaban keçisi vurmuşlar, bu keçilerden birinin boynuz uzunluğu tam 130 cm.

işte bu vahşi katiller bir de avladıkları yaban keçileri ile poz vermişler. (orospu çocukları)

ulan, zaten kendi ülkemizde her gün bir sürü orospu çocuğu görüyoruz hayvanları "av" adı altında katleden.
    bir de yabancılar gelip ülkemizde avcılık yapıyorlar.

şurada videosu da var;
    https://twitter.com/kuzey...tatus/1232425308378337281

"how do you feel?" diye soruyorlar videoda, orospu kadın da önünde canına kıydığı yaban keçisi olduğu halde gülerek "werry happy" diye yanıtlıyor.

allah belanızı versin.

av turizmi nedir ya? 3 kuruş para uğruna bu sapık, pislik, vahşi şerefsizleri ülkemize sokup bir de ülkemizin hayvanlarını bunlara katlettiriyorsunuz.

yazıklar olsun?

ben böyle bir izin, yasal izin, av turizmi falan tanımıyorum.

yasal da olsa, bunu yapanın da buna izin verenin de, o yasayı koyanın da allah belasını versin.

bunca yıldır silah kullanıyorum, silahlara meraklıyım, her türlü av tüfeğim vb var. lakin daha 1 kez olsun ava çıkıp canlı bir hayvana ateş etmedim, etmem de...

bir insan bundan nasıl zevk alabilir ve bunu nasıl spor olarak görebilir.

ben avlanmak istiyorum, işte bu hayvanları katleden orospu çocuklarını avlamak istiyorum. bunun için doğa koruma ve milli parklar müdürlüğüne mi başvurmam gerekiyor acaba?
    16 2 ...
  • khojaly is not a massacre khojaly is a genocide...
    (hocalı katliam değil bir soykırımdır)

hocalı'da son düğün...şubat 1992...
    hocalı katliamı

fotoğraf hocalı'daki son düğünün fotoğrafıdır.
    gelinin adı galina, damadın adını bilmiyoruz. fotoğraf sağda elinde tabak olan yüzü arkaya dönük kadına ait.
    o kadının adı ise çiçek...

çiçek hanım 26 şubat 1992 gecesi katledildi. cesedi 1 hafta sonra bulundu.

gelinin solundaki atkılı erkek, galina'nın abisi.
    o ve iki kardeşi o gece ermeniler tarafından esir edildiler, bir sonraki gün vahşi bir şekilde katledilmiş halde bulundular.

gelinin yanındaki damat, katliam gecesi şehit düştü, taze gelin galina ise önce tecavüze uğradı, sonra katledildi.
    damadın yanındaki damadın babası, o da soykırım gecesi katledilenler arasında.

fotoğraftaki insanların neredeyse hepsi o gece hocalı'da katledildi.

bu fotoğraf hocalı'daki son düğünün fotoğrafıdır.

o insanlar o gün son kez düğün yaptılar, son kez güldüler, eğlendiler.
    bir daha senelerce yapamadılar. yok oldular, yok edildiler.

tam 28 yıl önce bugün, 1992'de 25 şubat'ı 26 şubat'a bağlayan gece,
    106'sı kadın, 83'ü çocuk olmak üzere 613 kardeşimiz, 613 soydaşımız katledildi bugün.
    487'si ağır yaralı bırakıldı.
    1275 kardeşimiz rehin alındı. rehin/esir alınan kandaşlarımız işkence gördüler, tecavüze uğradılar, onların da pek çoğu şehit oldular...

kimse o günleri, o geceyi unuttuk sanmasın.
    kinimiz diridir, acımız hala tazedir...

türk'ün dökülen her damla kanının elbet intikamı alınacaktır...

not: bu arada 2020 yılındayız ve hocalı soykırım yasa tasarısı hala meclisimizde kabul edilmedi...
    22 3 ...
  • ilginç bir durumdur.

Hadi kız bunun sevgilisi diyelim. Ya erkek ?. Belki dostudur. Ya da dost ayağı toto ayağı misali başka bir şey olabilir. Swh.

Bilemiyurum altan bilemiyirim.
    6 1 ...
  • daha ilk duyulduğu gün söylenmiş olandır. amk emperyalizmi böyle bir şey işte. direkt olarak abd ile açıktan kapışan çinde ortaya çıkıyor. sebebi neymiş ? yarasa. hassktr derler adama.

o ilk zamanlarda gene "bundan sonraki adresi kesin iran olur" demiştik. o da tuttu. ahtapot paul ile akrabalığımız falan mı var acaba..
    7 0 ...
  • Kulaklık keyfinin içine eder.

Şarkının en vurucu kısmında kapı sesi, zil sesi, mesaj sesi duyuverirsiniz.
    Ama hepsi yanılgı ile sonuçlanır.

Bir de elektrik süpürgesi çalıştırırken aynı his olur. Kıç kadar evi, 10 saatte süpürürsünüz.
    Embesil gibi ikide bir kapıya, telefona gidersiniz.

Manyak mıyız neyiz bilemiyorum ki?!
    Devlet buna çòzüm bulsun, ankara duy sesimizi!!
    4 0 ...