• cok yanlis bir onermedir. surekli tavsan gibi ureyip devletin butun imkanlarini somuren kitle gittigi icin kalanlar insan gibi is, as, egitim, saglik kosullari ile yasiyabileceklerdir.

eidt : ama cok istiyorlarsa gidip ermenistan'in ekonomisini ihya (!) edebilirler essiz genel kultur ve bilgi birikimleri ile. eminim ermeni dostlarimiz kapilarini sevgi ile acar bu super ultra mega halka.
    5 0 ...
  • Ahlaksız olduğu için mi evlenememiş? Bak sen şu terbiyesize.
    Ortalama 22-24 yaşında üniversite bitirilen ve güzel bir iş bulmanın zaman aldığı bir dönemde 23 yaşında halen bekar olması gayet normaldir. Bazıları o yaşta üç çocuk kasarken bu kızımız kariyer kasıyordur. Evet aferin ona.
    7 1 ...
  • masanizda 1 60 boyunda bir kiz varsa once onun karnini doyurun sandalyeden inmesine yardimci olun.
    cocuklarin erisemeyecegi guvenli bir yere koyun.
    --mission complete--

simdi sira bizde huzur icinde kahvaltimizi yapabiliriz.
    4 2 ...
  • Bu hissi yaşa diye üretilen şeyler vardır ya. Yaşa ki bu hissi konuşma, düşünme diye bir şeyler üretirler. Dondurma mesela ya da daha yaygını sigara. Sigara iç de zevk al. Bu zevki almak için çalış mesela. Bir şey seni sinirlendirince, üzünce, mutlu edince sigara yak bi tane. Herhangi insani bir hissiyata kapılında sigara iç ki hislerinden para kazanılsın. Öyle bedavadan bir şeyler hissetme. Acaba en son ne hissederken birilerine para kazandırmadık? Hissetmek yahu hissetmek diyorum. Dünyanın en kişisel şeyi olmalı. En özgür olduğun yer kendindir. Öyle midir acaba? Sorguluyor musun şu anda bir şeyleri? E sigarayla birlikte yapsana. Dertli misin? Rakı koy. iş bütün vaktini aldığı için etkinliklere gidemiyor musun? Çay demle evde. Karşılığında para ödeyebildiğin şeylerle birlikte bir şeyler hissedersen dünya da dönmeye devam eder. Dünya dönmeye devam etsin diye de belirli bir çerçevede kalırsan iyi olur. Çıkıntılık yapma yani tamam? Sorun değil ya zevk verecek şeyler üretildi zaten. Sigara, çay, kola, lunapark, arkadaşlarla akşam bi cafede oturmak, müzik dinlemek, aşık olduğun mesleğini icra etmek... böyle şeylerden birini ya da birkaçını yapmayı sev. Onlarla oyalan ondan sonra da öl.
    6 0 ...
  • millet uykusunu almış yeni yeni kalkarken sizin hiç uyumamış olmanızdır.
    uyku düzeninin karman çorman olmasının bir sonucudur.
    2 0 ...
  • Sözlüğü boş beleş düşüncelerle doldurmaktan yeğdir. Keşke herkes böyle sikse sözlüğü.
    3 0 ...
  • saat sabahın beşi, oturmuşum scorp izliyorum. bir ayağımı duvara dayamış diğer ayağımı dizime koymuşum. bu duvar da yazın serinlemek kışın yine serinlemek için bire bir, her daim işime yarıyor tırtıklı duvarım. her neyse izlemeye devam ediyorum, kimi duyar kasmış kimi göğüs dekoltesi ile konuşmuş vs. gezinirken birine denk geldim çok da tanıdık geldi. girdim profiline, diğer scorplarına baktım, baya da komikti. şu komikti yalanına da tavım he, ne komiği ya baya bildiğin yakışıklıydı. Naluu dedim ne yap et tanış bu yüzyılın en yakışıklı beyaz tişörtlü erkeği ile. çocuk hakkında az çok fikir sahibi olabilmek adına neredeyse ergenlik dönemlerinde attığı scoplarına kadar izledim. izlerken darwin'in evrim teorisine kanıt da buldum, çocuk kurbağadan maymuna maymundan insana dönüşmüş resmen. hadi bilimsel yönünü sal gitsin, gelecekte daha güzel bi kadın olacağıma olan inancım ikiye katlandı, beş dakika sonra yersiz bir özgüven sahibi oldum. bu özgüvenle geldim ve diyorum ki " imam hatipler kapansın"
    9 0 ...
  • genelde herkes tarafından mütevazi olarak kullanılır ama doğrusu mütavazı dır. onun anlamı başka.

alçak gönüllü, gösterişsiz.
    3 0 ...
  • pkk lı köpeklerin şimdiden "siviller katlediliyor" diye ağlaşmaya başlamasına bakılırsa şimdiden son derece başarılı olduğu kesin olan harekattır.

her kim ki;
    "siviller ölüyor :("
    "savaş olmasın barış olsun :("
    "orda gariban çocukları ölecek :("

diyorsa bilin ki pkklıdır.
    özellikle 3. gruptaki itlere dikkat etmek lazım, onlar pkk lılar şehrin ortasında bomba patlatıp çoluk çocuk demeden katliam yaptığında da aynı şeyleri söylemezler.
    pkk lılar askerimizin canına yeltendiğinde "barış olsun, pkk ile masaya oturulsun, tc teslim olsun" edebiyatı çekerler.
    11 3 ...
  • Bu yazar arkadaşa biri gerçekten komik olmadığını söylesin lütfen. Bunu bu olay için gaza gelip demiyorum. Sözlükte Çok sayıda troll var ve bunun çok az kısmı gerçekten ara ara güzel güldürüyor. Gel gör ki bu adam baya boş öyle böyle değil. Kasma be birader yapamıyorsan yapma. Ülkenin it kopuğa da ihtiyacı var bırak başkaları trollük yapsın. Senin yüzünden diğer trollere önyargılı yaklaşıyorum amk.
    9 0 ...