• sürsene lan beni. müthiş doğamdan gelen ve çatır çatır çocuk doğurabilmemi sağlayan biricik hormonlarımın göstergesi olan kıllarımla sana ordan da bir güzel meydan okuyayım. canlı doğasından cahillikten ödü kopuyor milletin.
    1 0 ...
  • E yani?
    Eşşek gibi yapacak bütün belediyeler eşşek gibi yapacak?
    Bu artı bir şey değil! Olması gereken!
    Ki hala bu durumda particilik derdindesiniz ya mk! Reziller!
    5 3 ...
  • Biz de orman yangınları için mesaj iletmiştik kendilerine.

https://www.finansgundem....i-yardima-haziriz/1465605

Can düşmanımız yardım etmek istiyor, ümmetten taziye mesajı bile yok. Yazıklar olsun hala bu arapların götünü yalayanlara.
    5 1 ...
  • la bu sitede admin filan yok mu? böyle orospu evlatları nasıl böylesine ciddi konularda troll başlıklar açabiliyor. iyice boku çıkmış bu sitenin. önceden yavşaklar geyik yapardı şimdi ergenlerin çöplüğü olmuş.
    dalllama komik mi lan bu. nasıl onursuz haysiyetsiz birisin lan sen. cidden sizi yetiştiren ailelerin ağzına sıçayım.
    7 1 ...
  • elazığ'da gerçekleşen 6.8 şiddetindeki deprem sonrası ölü ve yaralı yok demesinde sıradışılık bulunmayan akp'li. ölü ve yaralı olduğunu biliyordu elbette. türkiye'nin depreme hazır olmadığını, deprem paralarını yediklerini, deprem sonrasındaki süreci ellerine yüzlerine bulaştıracaklarını da biliyordu.
    7 1 ...
  • geçmiş olsun elazığ. o korku,stres üzerine birde bu kış gününde dışarılarda kalmak çok zor...

twitter'da paylaşılan bir çağrıyı aynen paylaşıyorum.

elazığ’daki arkadaşlar; eğer ihtiyaç duyulursa mert döküm elazığ üretim fabrikasının kapıları sabaha kadar açık olacak. elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışacağız. hava çok soğuk, yardıma ulaşamayan ve gidecek yeri olmayan insanlar var ise yönlendirebilirsiniz.

ihtiyaç duyulursa, birkaç saat içerisinde sıcak çorba, çay ve battaniye dağıtacağız.

organize sanayi bölgesi 2. kısım 24. yol yazıkonak elazığ
    10 0 ...
  • haber kanallarına bağlanan her dalyarağın ağzından dökülen cümle.

sıçtığım boktan bile vergi alınıyor. ama yine de dikkat etmesi gereken benim. ne güzel.

ulan yine en pahalı sigarayı içelim. en pahalı mazotu alalım. en pahalı birayı da alalım. eyvallah.
    ama verdiğimiz paraların karşılığı gelsin artık. ölmeden görelim şunun geldiğini.
    6 1 ...
  • deprem oluyor, insanlar ölüyor, çocuklar öksüz kalıyor, insanlar evsiz barksız kalıyor doğu gibi soğuk bir yerde hemde kışın... sen hala trollük peşindesin.

ulan orospu çocuğu komik bir şey mi var. senin ananı öyle bir sikerler ki bir gün zinanın ne olduğunu öğrenirsin sikik. kahpe evladı. kerhane piçi. seni doğuran anayı, yetiştiren aileyi eşekler siksin orospu çocuğu. delirttiniz lan beni.

şimdi bunları yazdığım için beni çaylak yapın burda bu it deprem üzerinden trollüğe devam etsin. adaletinizi ayrı sizi sikeyim.
    16 2 ...
  • Bir elektronun aynı anda hem konumu hem hızı belirlenemez.

Bu yüzden elektronların yerini yörünge(katman) kavramıyla değil, elektronların bulunma olasılığı en yüksek yer olan orbital kavramıyla açıklamıştır.
    3 1 ...
  • Herkesin " maşallah kahverengi göz de güzel olabilirmiş " dediği göz skdkskdk. * Artilayabilir miyiz acaba Keyfim az yerine gelsin bari napim insan dümdüz kahverengi gözlü olunca pek de özelliği olmuyor.
    Gen bencildir ne de olsa. Mavi gözlü kardeşime kıyasla kahverengi gözlü ben.
    sözlük yazarlarının gözleri
    18 5 ...