bugün

Asla yapacağım şey değildir, o kadar da büyük konuşuyorum. Bir çadırda, kanepede falan mecbur kalırsam ayaklı başlı yatarım en fazla.
(bkz: harun abi gene mi sensin)
Eğer cinsiyetiniz erkekse sıkıntı.
Peluş ayıcığa sarılıyorum ben. Daha iyi. Tavsiye ederim. Evet.
ihtiyaçtır.
öyle derindir ki hatta; herkesle yapabilirsin gibi gelir, o yüzden önüne geleni hoş görürsün.

yapılmaz ki. rahat edemezsin. pek çok insan buna değer değildir.
yüzünü okşamak bile boğazını düğümlüyorsa işte o zaman sarılıp uyurken gerçek huzuru bulursun.
başkalarıyla değil.

çıkmadı ki karşımıza!
o yüzden 3 yastık, bir ayıyla yatıyorum. öneririm.
Ben hep kendime sarılıp uyuduğum için beni ilgilendirmeyen başlık.
Bir arkadaşım üniversitenin başında okulda zorlandığı icin üniversitenin psikolojuna gitmişti. Psikolog buna sevgilin var mı diye sordu ve de onun ne haddine bilmiyoruz ama psikolog buna sevgili yap dedi. Çok geyiğini yapmışızdır bunun ama psikologun dediği doğru. Biriyle Uyuyunca, hormonal olarak bağ kuruyorsun. Bi bakmışsın depresifligin gitmiş, sarılma ihtiyacın giderilmiş. Oh be güzel hayat diyorsun. Ta ki yanında uyuyan biri olmayana kadar. Sevgililer çok şanslısınız len. Beleşe mutluluktur bu, kıymetini bilin. Tanrım sen de şu kulunu gör lütfen.
Dayar.

Hele ki kalçalariniz dolgun ve de arkaya doğru çıkıksa kaçışın mümkünatı yoktur. Üzerinize kalın bir şeyler verecek erkektir.
Zevkli olabilir.
biz erkekler için kokusuna, dokusuna, varlığına değer verdiğimiz kadına sarılıp uyumak ne kadar güzelse, aynı şey kadınlar için de geçerlidir sanıyorum.