• ulan buraya 5816 kere kadınların bu tarz erkeklerle bilerek/isteyerek flört ettiğini/evlendiğini yazdık. Bunların arkasından duyar kasıp gündemi boşuna meşgul ettiğiniz yetmiyormuş gibi pkklı feminist grupların ekmeğine de yağ sürüyorsunuz. Acilen şu entrymde bahsettiğim evlenme ehliyeti uygulamasına geçilmelidir: #42261050

Kadınların varoş ve kıro erkekleri bilerek seçmesiyle ilgili diğer yazılarıma da gözatabilirsiniz:

3 0 ...
  • yatın kalkın da dua edin. siparişi verdikten sonra lavaboya gideyim dedim. mutfağın oradan geçiliyormuş. tam geçerken bir de ne göreyim..

kahvenin yanında çakıl taşı getiren kafeler

kahvenin yanında çakıl taşı getiren kafeler

şu hale bak şu hale. skendal..
    6 1 ...
  • Bir buçuğuncu falan muhtemelen. Birinci ile aradaki mesafe ve ikinciyi ne kadar geçtiğiniz önemli.

(bkz: nominalizmin rasyonel buhranları)
    4 0 ...
  • Ademden bu yana insan oğlu özgür iradesi ile hareket etmiştir. Örnek yasak elmanın yenmesi gibi. Sonuçta bu eylem özgür iradenin belirtisidir. Onun dışında inanmanın temeli özgür iradedir. Kimse kimseye dayatma yolu ile birşeye inandıramaz yada baz geçirmez. Sen özgür iradenin ile karar verir ve uygularsin yada uygulamazsin. Bu durumda bile özgür iraden devrededir. Yediğimiz boklar sonra irade tartışması yapıp kadere bok atmamak gereklidir. Daima tercihlerinizi kendimiz yapmisizdir. istemediğimiz gibi olunca otur kaderi suçla onu suçla bunu suçla.
    1 0 ...
  • Öncelikle; (bkz: cübbeli ahmet sen misin)

Yemin ediyorum bıktım artık sizin bu eğip bükmenizden, anlamsız örneklerinizden. Seni tatmin etti mi yani bu açıklaman şimdi?
    Yahu hayatında bir kez olsun savunma yapmanın değil, hakikatin peşinde ol.

Neymiş, Araf 179 ayetinde "bazı insanlar" diyormuş, bu yüzden özgür irade varmış. Hayır, öyle değil işte kardeşim o.
    O insanlar neden inkar yoluna gidiyor? Çünkü allah onları öyle yaratmış. Sen allah'ın seni yaratırken nereye gideceğini bilmediğini mi iddia ediyorsun?

"Andolsun biz, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yaratmış olduk. Bunların kalpleri vardır ama onlarla kavrayamazlar; gözleri vardır ama onlarla göremezler; kulakları vardır ama onlarla işitemezler. Onlar hayvanlar gibidir, hatta daha da şaşkındırlar. işte asıl gafiller onlardır."

Yani sen diyorsun ki allah yaratırken ne olacağını biliyordu ama insanları zorlamıyor.
    Bu nasıl bir mantık?
    Allah bana kavrayamayacak kalp vermiş, (ki kalple hiçbir şey kavranmaz da neyse) görmeyecek göz vermiş, işitmeyecek kulak vermiş yani beni "hak" bilgiye karşı körleştirmiş. Daha nasıl cehenneme gitmeye zorlayacak beni?
    0 0 ...
  • O kadar dindar olsaydı baskıya boyun eğmez, -batının ayak oyunlarından olan özgürlük ve demokrasi mavalını takmaz- tası tarağı toplayıp memleketine geri dönerdi. Demekki değilmiş. Kafir imana müsade eder mi? Etmez. Hele ki güç ve iktidar elindeyse.
    3 1 ...
  • Mithridatism; kendini, zehirlere karşı bağışıklık kazanmak için az miktarda zehir alarak korumak.
    Bu kavramın kökü Pontus kralı VI. Mithridates'ten kaynaklanmaktadır. Mithridates, Romalılar tarafından zehirlenmeyi önlemek için her gün çok az da olsa zehir kullanarak kendini dirençli hale getirirdi.
    1 0 ...
  • Travmatik bir olay ailesi için. Sen 20 yıl dişinden artır, büyüt okut kendi ayakları üzerinde durması için çabala, çocuğun kalksın kendini öldürsün ve ölüsünü bul.

Şimdi sen o anneye babaya ne anlatabilirsin? Otopsili cenazeyi nasıl teslim edebilirsin? Acılarını nasıl dindirirsin? Nasıl son kez görmesine izin vermezsin? Görünce ikinci travma, görmese içine dert.

Sizin ne hakkınız var böyle bir şeye? Bu nasıl bencillik?
    11 0 ...
  • genelde el ve ayak bileklerine , enseye , köprücük kemiğine ve göğüs üstüne yapılan küçük kuş kelebek ve melek kanadını andıran dövmelerdir.

bunların en tehlikelisi bacağa yapılanlardır. eğer bir kız bacağına dövme yaptırmışsa dövmenin yanında promosyon olarak kendisini de arkadan dövdürmüş olma ihtimali bi hayli yüksektir.
    28 4 ...
  • BURSA'da sevgilisinden sokak ortasında dayak yiyen genç kız, "Bir anlık sinirlenmesi ve kıskanması nedeniyle bana vurdu. Davacı ve şikayetçi değilim" diyerek şikayetçi olmadı.

https://www.internethaber...acik-birakti-2068291h.htm

(bkz: kadın cinayetleri)
    (bkz: su testisi su yolunda)
    (bkz: her kadın ölümüne duyar kasmak).
    21 0 ...