• https://www.ahaber.com.tr...nda-kalip-can-verdi-video
  Afyonkarahisar'da, dün saat 15.30 sıralarında Harbiş Mahallesi'nde boşanma aşamasındaki eşi Tuncay D., sokak ortasında tartışan Nazife D., olayın büyümemesi için otomobiline bindi. Açık camdan eşinin saçını tutmak isteyen Tuncay D., bu sırada Nazife D.'nin otomobili hareket ettirmesiyle sürüklenmeye başlayan Tuncay D., arkadan gelen araç ile eşinin otomobili arasında sıkışınca, hayatını kaybetti.
  Tuncay D., boşanma aşamasında olduğu eşi Nazife D. ile karşılaşınca, aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Nazife D., park halindeki otomobiline doğru yürümeye başladı. Bu sırada Tuncay D. de eşinin arkasından gitti. Nazife D. otomobile bindiğinde iddiaya göre, Tuncay D., aracın açık camından elini sokup eşini saçından yakaladı.

  OTOMOBiLiN ARASINDA SIKIŞTI

  Tuncay D., Nazife D.'yi saçından çekerek otomobilden çıkarmaya çalıştı. Bu sırada Nazife D., eşinin elinden kurtulmaya çalışırken otomobili hareket ettirdi. Tuncay D. de otomobille birlikte sürüklenmeye başladı. Tuncay D., arkadan gelen başka araç ile eşi Nazife D.'nin otomobili arasında sıkıştı.

  bazen ilahi adalette işliyor.
  2 0 ...
 • 1- malubi barın verdiği the driver görevi. Hilary ile yarışıyorsunuz bu görevde ve lavuk öyle bir hızlı kullanıyor ki arabayı küfrediyorsunuz kıskançlıktan. Bir de polislerin ona hiç bulaşmayıp sadece sizin peşinize takılması da cabası. Bu görevi hep comeflywithme hilesini yazarak geçerdim. Hilary geri zekalısı uçup bir yere toslar ve o sayede geri kalırdı. Sonradan sıfır hileyle oyunu bitirdiğim bir zaman bu görevi de zorlanarak da olsa geçmiştim.
  2- haitili şişko teyzenin verdiği rc uçakla kübalıları bombalama görevi. Bu görevde zor olan şey hem uçağı kontrol edip hem de bombayı düzgün bir şekilde isabet ettirebilmektir. Bu görevi ilk kez bir arkadaşımla beraber yani ortaklaşa oynarak geçmiştik. Ama daha sonraları tek başıma yaptığım da olmuştu. Bana kalırsa oyunun en zevkli ve en heyecanlı görevidir.
  3- kübalıların verdiği ilk görev yani rico salağı ile birlikte tekneye bindiğiniz görev. Verilen sürede hedefe ulaşabilmek oldukça zor.
  4- film stüdyosunun deniz uçağı ile afiş dağıtma görevi. Uçağı bir yere çarpıp düşürmeden uçurabilmek ve üstelik birçok kez dar yerlerden geçebilmek oldukça zor.
  5- lance vance ile birlikte yaptığınız tekne yarışı görevi.
  6- boatyard'ın görevi. Yine verilen sürede turu tamamlamak oldukça zor.
  7- taksicinin verdiği son görev. Bombayı patlatıp sonra da o kadar taksinin içinden patlamadan ve ezilmeden çıkmak biraz zor olabiliyor.
  8- lance vance ile birlikte polis kılığına girip mekan bombaladığınız görev. Polislerden kaçmak biraz zor olabiliyor.
  9- basımevinin verdiği bir görevdi. Limanın oradaki yeri yani tommy'nin pusuya düşürüldüğü ve lance'in abisinin öldürüldüğü yeri basıyorsunuz. Kadınların ellerinde çok ağır silahlar olduğundan biraz zorlanabiliyorsunuz.
  10- motorcunun son görevi. Motoru çalmaya gittiğiniz mekanda çok fazla ağır silahlı adam vardır ve öldür öldür bitmez. Yani bitiyor aslında da baya sabretmek gerekiyor. Oradakileri öldürseniz de yolda yine size saldıranlar oluyor. Motorcuya kadar sağ salim tek parça halinde ulaşmak biraz zor yine.

  Not: inşaat patlatma görevine zor diyen siktirsin gitsin pc falan oynamasın.
  4 3 ...
 • 1979 - 1981 yılları arasında 29 siyahi çocuğun boğularak öldürülmesi ve fbi' ın aldığı kararla son kurbanlarını nehre atan katilin köprüler her iki yandan tutulurken yakalanması ile sonuçlanmış tüyler ürpertici cinayetlerdir. başlangıçta sanders kardeşler adlı ku klux klan' a yakınlıklarıyla bilinen kişilerin şüpheli olarak incelendiği cinayetler sonucunda wayne williams köprü kontrolleri sırasında yakayı ele vermiştir.

  --spoiler--
  atlanta çocuk cinayetleri ve wayne williams' ın yakalanma süreci kaliteli suç dizisi mindhunter' ın ikinci sezonunda da ele alınmıştır.
  --spoiler--
  1 1 ...
 • akraba evliliği yapanların genleri birbirine daha çok benzediği için bu hastalık da en çok ensest ilişkinin nesillere dağılımına göre artış gösteriyor. ör, pakistan'ın izole köylerinde mikrosefali toplulukları mevcut.

  artık insanlık dediğimiz mefhumdan ayrı bir ırk olmuşlar, yazık.
  1 1 ...
 • Orospu çocuğu savunucusularının laflarından, bu da yeni çıktı her cinayette her olayda bir kaç namus çığırtkanı orospu çocuğu savunucusu orospu çocuğu çıkıyor mutlaka.
  Zihniyetine tükürdüğümün insanları.
  2 0 ...
 • Evet dostlar tecrübelerimden yola çıkarak 1 60 boylu olduğunu söyleyen kızların aslında 1 60 olmadığı, kimisinin 1 58 olup, kimisinin 153 olup yuvarladığı bilinen gerçektir.

  içerisinde bulunduğumuz anı kendimizce ifade etmek için kullandığımız bazı hesap ifadeleri vardır.

  saniye dakika saat.

  Baz alınan en küçük zam-an hesaplaması saniye 59 da son bulur ve tekrar 1 den saymaya başlar, her ne kadar 60 olarak yuvarlansa bile 60 sayısını hiçbir saatte göremezsiniz.
  Bu bize gösterir ki içinde bulunduğumuz an da 1 60 kızlara yer yoktur, bu evren bile onlara tokat atmıştır. 1 in yanına 60 gelmesi onların olmayışını simgeler. Tesadüf değildir.

  Selam ve duva ile.
  3 1 ...
 • siyah beyaz tuşlarında piyanomun
  seni çalıyorum şimdi
  çaldıkça çoğalıyorsun odada
  sen arttıkça ben kayboluyorum

  seni doğuruyorum geceye
  adını koyuyorum aya bakarak
  her şey sen oluyor her yer sen
  ben ölüyorum

  sesini duyuyorum rüyalarımda
  gözlerimi kamaştırıyor ışığın
  rüzgar sen gibi dokunuyor bana
  ben doğuyorum

  duymak istediklerimi söylemiyorsun hiç
  dokunmuyorsun bana
  sen gibi bir şimşek çakıyor
  tam kalbime düşüyor yıldırımı
  ben gidiyorum...
  4 0 ...
 • troll bir yana da evlenip çocuk yapmış, boşanmış bir kadına delik deşik olmuş demek nedir ya? bu lafı kabul eden yazar karısının delik deşik olacağını kabullenen bir godoş mudur? soruyorum sadece sözlük.
  7 0 ...
 • açık eksileyerek ilgi çekme derdinde olan zavallı bir ezik. çok üzücü lan. bunu yaparak toplum içinde bir yer edinebilecegini ya da bir boka yaradigini zannediyor. tek avuntusu, yaşam gayesi, başarabildigi sey bu. başka hicbir seyle, olayla, edebi bir yazınla, fikirle, görselle gundeme gelemiyor. zira kapasitesinin dışında tüm bu saydıklarım. önce sola, sonra saga tıklamanın marifet, başari oldugunu zannediyor. sefil bir yaşantının, kültürsüzlügün, acınasılığın simgesi.
  şu eylemi şempanzeye ögretsen o da yapar.
  dolar 7 oldu amk

  aha yapti iste.
  14 1 ...
 • Bu konuda çeken kişinin tarafındayım.

  Orada olay yerinde çekmeyen 20 kişi var zaten. Hangisi ne yapabilmiş izlemekten başka? Ambulans çağrılır ilkyardım yapılır. ilkyardım bilgin varsa o da. Peki sonra?

  Bu olayı çeken insan olmasaydı ne emine bulutu ne de onun attığı çığlıkları duyardınız. Saçmasapan duyar kasmaya çalışmayın. Böyle şeylerin belgelendirilmesi önemlidir. Türkiyedeki bütün gündemi altüst etmiş oldu. Size gelip emine bulut diye bir kadın vardı eşi boğazını kesti deseler kılınızı kıpırdatmazdınız. Ya ülke iyice kafayı yedi mırın kırın der çayınızı içip kayyumlardan kaz dağlarından amazon ormanından bahsetmeye devam ederdiniz. Video size bu vahşeti yaşattığı için bu kadar rahatsızsınız. Bu kadar rahatsız olduğunuz için umurunuzda.
  14 2 ...