• Öz saygısı gelişmemiş kadındır.
  Bu zamanda bunların konuşulması o kadar tuhaf geliyor ki bana.

  Normalde dini inanç der, sorgulama geçerim ama bu benim de hayatımı etkileyecek bir sisteme dönüştüğünde dayatma olur. Hani dinde zorlama yoktur ya, o bakımdan...
  4 2 ...
 • Öz saygısı gelişmemiş kadındır.
  Bu zamanda bunların konuşulması o kadar tuhaf geliyor ki bana.

  Normalde dini inanç der, sorgulama geçerim ama bu benim de hayatımı etkileyecek bir sisteme dönüştüğünde dayatma olur. Hani dinde zorlama yoktur ya, o bakımdan...
  4 2 ...
 • Asıl sizler önem veriyorsunuz fiziğe. Kaldı ki, verebilirsiniz de. Bu kötü bir şey değil. Hanginizin hayalinde, kendinden 50 kilo fazla, yağlı, selülitlü bir vücudun hayali var? Bir düşünün. Şahsen ben de öyle biriyle birlikte olmak istemem. Çünkü fiziğe dikkat etmek önemlidir. Ben de sağlıklı olmak ve fit kalmak için haftada en az bir gün gidiyorum mesela. Kendimi önemsediğim ve keyif aldığım için yapıyorum bunu da. Karşıma da, bu düşünce de kendini önemseyen birinin çıkması hoşuna gider. (Kilo, selülit, yağ vs. Hastalık durumlarını tenzih ederek söylenmiştir.)
  1 0 ...
 • Her sene 2 entry girilmis sarki. Eskiden taksim/asmali mescit mekanlarinin falan vazgecilmeziydi. Dondurup dondurup calarlardi. Cihangir pembelesmeden once 'abi styx yha' dedikleri ama styx in baska sarkisini bilmemeleri ironisine dolandirdi.

  Sozleri copy paste yapmisim gibi davranin.
  1 0 ...
 • yalnızlığın baki olmasıdır efenim... yalnızlığın kader olduğunu anladığınız o an kalabalıklar anlamsız gelir arkadaş grubunda oturmak gereksiz gelir yalnızlığı ararsınız. yalnızlık ıyidir ama kötüdür be..
  4 0 ...
 • 10 tanesi falan sözlüğü açık unutup uyuyanlar kaldımı sana 57 online birde bu saatlerde bu saatlerde en Az 250 veya 300 arası olmalı tuhaf.
  1 0 ...
 • Efsane gruplardır. Sizde kendi köylerinizin gruplarını takip ediyor musunuz? Aslında hiçbirini tanımıyorum.

  Falanca öldü bu da ölusünün fotoğrafı...
  Gruptan duyurulur. Emmiler cenaze namazına koşar. Şehirdekiler ah vah edip fotoğrafı sayfalarında paylaşırlar. Bugüne kadar yüzlerce ölmüş emice/ nene fotoğrafı gördüm.

  Sayelerinde ölüm benim için sıradanlaştı.
  Muz yerken falan çat üzerinde bıçakla ölü ölü yatan teyze ile karşı karşıya geliyorum. Elinde oyuncakla bile ölekalan var. Nene ölmüş evdeki çocuk piçlik peşinde. Neyse ahali bu gecede kafayı taktığım şeylerden birinden dert yandım.
  4 0 ...
 • 5 senedir girmiyordum bir bakayım neler oluyor acaba diye merak ettiğim sözlüktür. Eskiyi getir yeniyi götür kampanyasında Sözlük kültürünü bilen yazarlar verilip yerine vücudunu teşhir etmekten zevk alan tipler ve bunlara refare eden mastürbasyon manyakları alınmıştır. Şimdi siktir olup ekşiye gidiyorum siz de bura da hangi fake foto atıcak da uvzumuzu okşayacağız diye beklemeye devam edin.
  6 3 ...
 • Beni ben olduğum için sevecek birini bulamam diye hep kaçtım sevgili durumlarından çünkü korktum hayatım mahvolacak diye. Şimdi hala korkuyorum onun için evlenmek istemiyorum. Sorumluluk duygusu bana yakın ama tek başıma savaşamam hayatla.
  10 1 ...