• (bkz: sudan da rte nin kankası el beşir e darbe) sonrası iktidardan devrilen ve kodese tıkılıp sonunu bekleyen diktatör el beşir'in evinde bulunan paradır.

tam 130 milyon dolar.
    nakit halde, paketlenmiş halde bulunmuş.
    https://streamable.com/lmj9n

ülkesi açlıkla pençeleşen bir lider, evinde balya balya dolarlar...

şu paraların bile el beşir'in evinde bulunması herhangi bir delile gerek duymadan bu adamın bir suçlu olduğunun tek başına ispatıdır.

halkın aç, halkın perişan, ama senin sarayında nakit olarak 130 milyon dolar paketlenmiş halde...

neyse, benim sorunum sudan değil.

benim sorunum şu.
    bu paraların iddia ediyorum ki önemli bir kısmı bize ait, bizden gitti.
    (bkz: sudan da rte nin kankası el beşir e darbe/#41377251)

bizden gitti diyorum çünkü biz mısır'da mursi'ye 2 milyar dolar, kuzey ırak'ta da barzani'ye 1.5 milyar dolar kaptırdık.
    (bkz: türkiye den müslüman kardeşlere giden 2 milyar usd)
    (bkz: barzani ye 1 5 milyar dolar kaptırmak)

o yüzden iddia ediyorum ki, diktatör el beşir'in evinde bulunan bu paraların en az yarısı bizimdir, bizimkilerin el beşir'e örtülü ödenekten gönderdikleridir.

geri alabilir miyiz?
    asla.

avcumuzu yalamaya devam.

yine bize girdi, geçmiş olsun...
    10 1 ...
  • iğrenç...
    iğrenç ötesi bir havuz medyası manşeti...

bu manşeti kim atar?
    tabi ki pelikancılar...

güneş gazetesi'nin genel yayın yönetmeni kim?
    turgay güler...

turgay güler kim?
    pelikancıların önde gelen militanlarından biri.
    (bkz: pelikan terör örgütü/#41409013)
    akp lilerin fetöcü tweetlerini bulma yöntemi

şimdi, bugün gazetesinde ekrem imamoğlu'nun demirtaş'a övgüsünden falan bahseden bu pelikancı turgay güler bakınız selahattin demirtaş için ne övgüler düzmüş;
    mutlu musun ekrem
    mutlu musun ekrem

"hdp'ye nazar değmesin" demiş.

demirtaş'a; "bravo demirtaş" diyerek alkış tutmuş;
    mutlu musun ekrem

2013 yılında lice'de yaşanan kalkışma/ayaklanma karşısında bile açılım sürecini desteklemiş, kalkışma yapan teröristlere sahip çıkmış;
    mutlu musun ekrem

bugün şehitler veriyorsak, hendek operasyonlarında onlarca şehit verdiysek bunların sebebi işte bu turgay güler gibi, açılım sürecini destekleyerek ülkenin bekasına dinamit yerleştirmiş pelikancılardır.

bu pelikancılar dün yaptıklarını unutup bugün halkın iradesi ile seçilmiş ekrem imamoğlu'na saldırmaktadır.
    neden?
    çünkü kendi kirli yüzleri görünüyor, kendi beka sorunları başlıyor, onun için.
    21 2 ...
  • yıllarca balık burcu çok ağlaktır ota mota ağlar dediler. bunu zayıflık görüp kendimi eğite eğite bildiğin nazi subayına dönmüşüm. senin duygusallıkla alakan yok sen bir odunsun diyen tipler türedi çevremde. duygusaldım ya ben. bir ağacın yaprağını dökmesine bile zırlardım eskiden. derim öyle bir kalınlaşmış ki çok şeye üzülemiyorum artık. ühü. bak ne kadar kısa. niye ühühüüü değil de ühü?
    5 0 ...
  • Suriyeli belasıyla uğraşmaktan varlığını bir süredir unuttuğumuz beleşçi kekolardır.

Dün meydana gelen olayda, şırnak'a bağlı bir köyde kaçak elektrik denetimine gelen dedaş ekibine, şırnak'ta namuslu vatandaşın sırtından geçinmeye alışmış soysuz hainler saldırıda bulunmuş.

Bilmeyenler için;
    dedaş: tedaş bünyesinde bölgesel olarak çalışan özel elektrik şirketlerden biridir. dedaş, diyarbakır ve çevresine elektrik dağıtımı yapar. devletten aldığı elektriği üzerine cüzzi karını koyarak, sorumlu olduğu bölgeye dağıtır.

Hayatını beleşe çeviren, her evde en az 9-10 veled yapan, pkk'nın çakalı olmuş bu soysuzlara, o bölgedeki tüm vatanperverlerin dur demesi, dedaş'a destek vermesi gerekmektedir.

https://www.yenisafak.com...ne-cirkin-saldiri-2192840

https://m.haberturk.com/s...-elektrik-ekibine-saldiri
    20 0 ...
  • simdi turkiye ittifaki cagrisina bizim pambik muhalefet atlar hemen, biz haziriz diye. adam daha bir ay evvel terorist dediklerine, simdi hadi barisalim, birlik olma zamani diyor. neden? cunku ufukta gotumuze girecek seyler var, ve uzerindeki sorumlulugu paylasmaya, belki de kitlemeye calisiyor. birakin abi, bu adamla iyi gecinmeyi birakin. ne teklif ederse etsin, hayir diyin muhalefet olarak. bu ulkenin basina ne gelecekse de gelsin ve rte bunlarin tum sorumlulugu altinda kalsin. ne zaman basi sikissa annesini arayan cocuklar gibi. artik hatalarinin sorumlulugunu alsin.
    2 1 ...
  • hükümeti teslim aldiklarinda ellerinde;

benim anam Türk her türlü yalamaya hazirim diyen bi yanar döner vardi. teror sifira inmis artik gelen bir sehit cenazesi yoktu.

secilmis istanbul belediye baskanini hükümet sanan tiplere dönüstüler.

yok eger imamoglu hükümete bas olduysa koltugu bosaltin..

yok istanbula belediye baskani olduysa.

manseti degistirin, yiyorsa hesabi sorulmasi gerekenden sorun..

var mi o yürek?
    11 2 ...
  • beyhude eylem, işi kolaylaştırmak adına ipucu vermek isterim.

anneye maya yediriyorsunuz, memeden yoğurt akıyor. su içirirseniz ayran akıyor. salata da yerse cacık. sarmısak vermeyin ama tansiyonu şaşmasın.
    2 0 ...
  • Büyük dert oluşturabilir, birkaç gün kalmasına müsade edilirse bir süre sonra eve komple yayılır beleş yaşar. O sebeple başta ev arkadaşıyla bu konular konuşulup anlaşılmalı. Ben rahatsız olurum elin oğlu niye benim evimde kalsın?
    Yiyici tip oluyor çoğu, böyle utanmadan sıkılmadan eve girip çıkanlar mı dersin yiyip içip sıçanlar mı bilinmez. Ben olsam başkasının evinde o kadar yatıp kalkmaya kendim rahatsız olurum, insanları rahatsız edebilirim diye kalkar giderim ama millet yüzsüz anam.
    6 0 ...
  • bu insan görünümlü veletle arkadaşlık kuracaksanız, sonunun cinselliğe gideceğini bilin. aklınızda bulunsun. cinsellikte uzman olduğunu zannediyor her türlü vakadan geçmiş olmalı. yazdıklarına bakarak zaten anlarsınız. ve siz bir dostluk kurmuşsanız bile onu yok sayarak cinsel olarak yaklaşabiliyor.

böyle insanlara ne denir bilirsiniz. güzel kalbinizi böyle insanlardan uzak tutun.
    5 3 ...
  • kedi

4423.
  • Bugün arkadaşıma kedim hasta, vücudunda 8 tümör var dedim ‘olsun yeni bi tane satın alırsın, sıkma canını’ diyor. ‘Satın alırsın’! Bak bak bak! Anasını satayım sanki ‘dolabım kırıldı’ dedim, sanki ‘ayakkabım yırtıldı’ dedim. Lan kedim hasta kedim, benim büyüttüğüm oğlum hasta ve günden güne ölüyor! Hala hayvanları kabullenmeyen, mal gözüyle bakan insanlar var ve ben bundan nefret ediyorum!
    6 0 ...