• sizinle muhabbet etmek istemeyen ve sırf saygısından size cevap veren tiptir.

  tam emin olmak için sürekli mesaj atın, sürekli güncel problemleri hakkında konuşun.

  siz yazmadıktan sonra size yazmıyorsa sizi iplemiyor demektir.

  ara ara ne yapıyorsun diye yokluyorsa ego tatmin ediyor demektir.

  siz yazıp konunu devamını getirmiyorsanız ve karşı taraf ısrarla yazıyorsa ve bu sefer roller değişti demektir eğer siz hmm yazınca deliye dönüp sürekli konu açmaya çalışıyorsa sizinle ilgili takıntılı düşünceleri var demektir.

  denenmesi bedava, kolay gelsin.
  2 0 ...
 • hayta38

  22.
 • Nickiyle sempati, yazar ve kişiliğiyle saygı duyulan bir arkadaş. Sevdim seni. iyi yazmalar.
  2 0 ...
 • Çok çişi gelen bireyin tuvalete telaşla koşup tuvaletin kapısını açmasının ardından içeriden de kendisinin çıkmasıdır.

  Ben de iki saattir tuvaletin ışığı neden yanıyor diyorum, meğer ben varmışım. Ne yapıyorsam o kadar saat. Neyse şimdi rahatça girebilirim, tuvaletten çıktığıma göre.
  4 0 ...
 • sevmek için görmek ne kadar tek şart değilse, özlemek için de değil.

  konuşmasını, sesini, güldürmesini, duygulandırmasını da özleyebilirsiniz.
  6 0 ...
 • Otodüzenleme mekanizmasina göre kişinin bir nevi kendine iyilik yapıp ,onu üzen yıpratan sahistan uzaklaşma istegidir . Bünye der ki yeter artık o seni üzüyor buna izin verme. Vazgeçmek için beyin düşünceler üretir ve her vazgeçiş bu düşüncelerin sonucudur.
  5 0 ...
 • enes batur

  809.
 • video adı ; "47.000 TL FiRST CLASS UÇAK BiLETi"

  açıklama ; En yüksek uçuş sınıfı olan First Class uçak bileti aldım Emirates den Economy Class ve Business Class 'tan büyük olan First Class Toplamda New York Dubai Arası 47.000 TL fakat ben daha ucuz olan 15.000 TL ye aldım ve deneyim ledim en pahalı uçak bileti seyahati #BunaDeğerMi , güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

  https://www.youtube.com/watch?v=smzsbQEyZtM+

  7 günde izlenme sayısı; 4.249.952.

  boş beleş adamların devlet yönetimine gelmelerine ezelden alışığız ama konu kültür, sanat, sosyal medya falan olunca insanın içi bir garip oluyor ya.

  ilkokulda beslenme saatlerine muz, çilek getirmek yasaktı bizim çocukluğumuzda. şimdi görgüsüzlük yapmak bir trend ve çok büyük bir kitlenin kana susamış gibi takip ettiği bir bok çukuru haline geldi.

  birçok ruhun, kültürün ve anlayışın bu kadar hızlı silindiğini görmek ne üzücü.
  8 0 ...
 • Maalesef en büyük problemimdir.

  Elde etmek yerine elde edebileceğini bilmenin yetmesi, tutku yerine heves barındırmak, süreklilik yerine değişime yönelmek, çabuk tüketmek gibi nedenleri vardır.
  10 0 ...
 • cizre

  460.
 • Artık terörden arınmış her adımda ayrı bir tarih yatan, her sokağı her caddesi mazlum insanlarla dolu, dinler mitler ve efsaneler şehri.

  Bir kere gittim hayatımda 3 gün kalabildim. çok güzeldir cizıre...
  mem u zin destanı da vardır.
  3 1 ...
 • ibretlik bi olaydır. a haber ve atv izlemekten gazeteciliği artık saray yalakalığı zannediyor zavallılar. gerçekleri görmekten bu kadar korkan beyinsiz bi topluluk hiç görmedik daha önce, en son çöplükten gta nın şifrelerini bulup fetö şifresi diye bu mallara anlatıyorlardı.
  12 5 ...