Advertisement
 • Zall: evet arkadaşlar, çalışın çalışın çalışın. Sinerji, motivasyon! Evet.. Sıkı çalışıyoruz. (Ofise sesli giriş yapar)

  Mod 1: hadi bakalım bu gün neler varmış milletin dm'sinde. oooo!!

  Mod2 : (Şlap*) nabıyon lan yarraam??tövbest!!! Ekranı yalıyodum az daha aq.. meme mi lan o!!?

  Mod1 : ehehe, evat!

  Zall: (şlap!) hımına koduklarım biz burda kime konuşuyoruz!!? Niye dinlem.. Oyhş.. Meme mi la o? Ufff. Bunu mod yap bunu. Yetki ver amk. Çabuk lan!

  Mod1: tamam boss.

  Zall: (*şlap!) ne boss'u lan dingil. Niv cörsi mi burası? Hallere bak ya. Lan? Bu bamya pipi kimin ahaah, utanmadan atmış bi de. Ehehehe..

  Mod1 : şey patron o Aydınoğlu. Ehehe..

  Zall: eheheh, yazık la. Ona da yetki ver amk. teselli olur. Ulan ya.. Ehehe.

  Mod 1: eheheh..
  5 0 ...
 • KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da kaldığı öğrenci evinin kirasını ödeyemediği için evin kapısına gelen ev sahibinden korkarak pencereden atlayan genç hayatını kaybetti.
  Başkent Lefkoşa’da, Gelincik Sokak'ta oturan Nijerya uyruklu David Afeah (21), 3 arkadaşıyla birlikte kaldığı öğrenci evinde uzun süredir evin kirasını ödeyemiyor ve ev sahibi tarafından tahliye edilmekten korkuyordu. Ev sahibinin kapıyı çalması üzerine korkan Afeah, ikinci kattaki evinin balkonundan aşağıya atlayarak ağır yaralandı. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine kaldırılan Afeah, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.
  Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.
  https://www.sozcu.com.tr/...anindan-etti-3170619/amp/
  7 0 ...
 • ben bu konuda dertliyim arkadaş! vitrin bakmayı,kıyafet alışverişi yapmayı zaten sevmem bir de bunun üstüne kabin sırası-kabin darlığı-sırada bekleyenin kapıyı ısrarla tıklatmaları-yere bassan olmaz basmasan yerçekimi var,düşününce bile darlanıyorum. bu yüzdendir ki internet alışverişinin yılmaz bir neferiyim.
  11 3 ...
 • iade-i ziyaret yapmaktır. normal yaşantımızda herkes kendi halinde hayatını idame ettirip yaşantısı için endişe ve kaygı duyarken yarının ne getireceğini bilemeyip mutlu olabilmenin formülünü aramakla geçirir olduk ömrümüzü. bu kaygılar bizi dürüst ve güvenilir insan olabilmenin temellerini, doğru arkadaş ve eş edinebilmenin de önünüde kapatmış oldu.
  kendimizi attığımız bu sonsuzluk sanal dünya içerisinde yazdıklarımız bizlerin bir nevi referansı olmakla birlikte sonsuz dünyaya açılan bu kapıda önümüze çıka gelen bazı fırsatlarıda değerlendirmemize neden oldu. işte bu durumda yapmamız gereken önümüze çıkan fırsatları en iyi biçimde değerlendirip kendi lehimize olacak güzel işleri kaçırmamak olacaktır. tabii burda en önemli bir husus öncelikli olarak kemdimizi güvence altına almak olmalıdır. bu konuya uzun uzadıya girmeye gerek yok. herkes gibi aklı başında insanlarsınız.
  yazdıklarımızı beğenen bayan yazarın profilini ziyaret edip bayan olduğunu yani Harun abi olmadığını tasdik ettikden sonra üzerimize düşen görev insani olmakla birlikte ne denli nazik, kibar, görmüş geçirmiş.. (neyse geçirmişi boşverelim yanlış anlaşılmayalım).. bir beyefendi olduğunuzu göstermek ve kendilerine teşekkür ettiğimizi söylemek için beğenmemiz lazım olduğunu bildirmek isterim. belki burdan bir aşk filizlenir kendizi bir yuva içerisinde bir baba ve anne olarak görebiliriz. bir beğeni nelere kadir yarappi.
  5 1 ...
 • meb'in internet sayfasını hackleyerek sınav notlarını değiştirdiği için gözaltına alınan 10. Sınıfa giden bir liselidir. Bence bu çocuğu yazılım sektörüne sokarak kendisini kullanabilirler.

  Haber içeriği:

  Diyarbakır'da 10. sınıf öğrencisi, Milli Eğitim Bakanlığı'nın not sistemini hackleyerek kendi notlarını ve devamsızlık durumunu değiştirdi. Öğrenci, durumun okul yönetimi tarafından fark edilmesinin ardından gözaltına alındı.

  https://www.google.com/am...sistem-hack-not-degisimi/
  11 3 ...
 • ilkten sona doğru bi sıralamadır.

  1) Tuşlu bi nokia telefonuydu. hatta içinde ses kaydı özelliği bulunan, tek kamerasız tuşlu telefon. kalın uçlu şarj kullanılıyordu.

  2) Yine modelini hatırlamadığım bi nokia telefonu daha. Ses kaydı özelliği yoktu, ama ince uçluydu. besteleyici falan vardı.

  3) Sonny Ericcson'un kızaklı bi modeli vardı. herhalde o yıllara göre sahip olduğum en iyi telefondu diyebilirim. yine modeli aklımda değil.

  4)Sahip olduğum ilk dokunmatik telefondu. Samsung'un bi modeliydi oda. Symbian işletim sistemi vardı içinde yanılmıyorsam. Model yine aklımda değil.

  5) Nokia 2700 sahibi olmuştum sonra da. Nokia'nın en sevdiğim tuşlu, kameralı telefonu da budur ayrıca.

  6) Nokia C300 aldım sonra da. Klavyeli hoş bir telefondu. tema falan atılabiliyordu, android değildi.

  7) Samsung Galaxy Trend Plus. Sahip olduğum ilk akıllı telefon. Ne kadar heyecanlı olduğumu siz düşünün.

  8) Ve son olarakta Samsung Galaxy Alpha. Sahip olduğum en iyi akıllı telefondur. üstüne tanımıyorum. Hala da devam ediyorum onunla, ilk günkü gibi hala üzmüyor beni. Donanımları hala bu devirdeki telefonlarla yarışabiliyor. Ama piyasan silindi bu telefon. konsept için üretilen, özel bir cihaz.
  5 0 ...
 • hem de en alasından. düşünsenize çoğu insan cehennem korkusuyla kötülük yapmıyor ama sizin böyle bir korkunuz yok. sadece aklınız, vicdanınız sizi yönetiyor. daha sağlam bir motivasyon değil mi?
  8 3 ...
 • ilişkinin en tatlı evresidir. meraklar, ilgi alanlarının cezbedici ortaklığı, gizemdeki o heyecan...

  sırf bu sebepten flört dönemini aşınca ilişkilerimi bitirip devamını yaşamak istemiyorum.

  - liliith ne oldu arayıp sormuyorsun?
  + flört dönemi bitti.
  - yani?
  + ben bir ilişkiye hazır değilim, flörte kadar hazırlandım.
  14 3 ...
 • Tbmm bu konuda haklı. Lüzumsuz muhalefete gerek yok.

  Sinema dağıtıcıları-yayıncıları ile sinemayı yapanlar arasındaki muhabbeti hepiniz duymuşsunuzdur. Kısaca özet geçmek gerekirse hemen hemen yarı yarıya ortak oluyor bunlar. Sonra film vizyona giriyor, bilet sayısına ve fiyatına göre kâr bölüşülüyor.
  Işte bu noktada cinemaximum çakallık yapıyor ve bilet fiyatını ucuz göstermek için bilet-mısır paketleri oluşturuyor. Böylece normalde neredeyse beleşe ürettiği mısıra 12 tl fiyat bicerken, bileti 8 tl olarak gösteriyor. Sinemayı yapan kişileri bir nevi dolandırıyor.

  Bu yasa tasarısı da onun önüne geçmeyi amaçlıyor.

  Ek: fırsat sitelerinde vesaire yapılan kampanyalarda da siz filmi izleseniz dahi bilet yerine geçmediği için yine aynı dolandırıcılık söz konusu imiş. Ona da el atabilirler, bilemiyorum.
  Ve hayır, bilet fiyatları ucuzlamayacak. Eğer kampanyasız bilet alıyorsanız aynı paraya almaya devam edeceksiniz. Sadece kampanya adı altında zorla mısır satamayacaklar.
  9 0 ...
 • - niyazi dediğim gibi ilerisi için umutluyum..
  +ohşk
  - ne oldu niyazi??
  + meni. şey..evet.
  - meni mi ne diyorsun sen ya?
  + ya Azerice konuşuyorum. meni bağışlayabilirsen mi ay balam.
  11 2 ...