• Nba izleme tarihi beş yıl olan kişiler tarafından efsane olarak nitelendirilen basketbolcu. Kaçak göçek basketbol oynar, hiçbir mücadeleye girmeden boş bulduğu yerden şut sallar, savunma nedir bilmez. Şu anki nba'de savunma sanatı unutulduğu için bu ve bunun türevi silikler efsane olarak adlandılıyor. Keşke kana susamış bir detroit takımı veya rodman gibi bir zebaniye oynadığını görebilseydik. Muhtemelen parkeden jiletle kazırlardı.
  1 1 ...
 • spirit fingers
  spirit fingers
  spirit fingers
  Birbirlerinden çok farklı kişiliklere sahip sekiz kişinin amatör resim çizmek adına toplandığı kulüpte başlarından geçenleri konu alan webtoon. Ben çok beğendiğim için biraz araştırdım asyada böyle kulüpler varmış rastgele bir kişiyi model seçip bir iki dakika içinde çok iyi çizmelerine gerek olmadan resmediyolar. Eğlenceli görünüyor.
  3 0 ...
 • Bi Ara oturdum baya baya düşündüm bu konu üzerine, öyle bir içgüdüm olmadığı kanısına vardım. Hatta konuyla alakalı başlık bile açmıştım da pek siklenmedi.

  (bkz: sevgili yapma içgüdüsü)

  Aseksüel de değilim makina takır takır maşallah, tek gecelikler ve eskortlar sağolsun demiri işliyoruz, ışıl ışıl hamdolsun.
  0 2 ...
 • 7. bölüm itibariyle kuşkularıma son vermiş dizi. Bu kalitede devam ederse sorun yok benim için. Sons of anarchy sevenler gönül rahatlığıyla izleyebilir.
  1 0 ...
 • borsa

  152.
 • https://canlidoviz.net/ borsayı takip eden arkadaşlar siteyi incelemesini öneririm. Sitede canlı döviz kurları, canlı kripto para fiyatları ve güncel borsa haberleri yer almakta.
  1 0 ...
 • bir de bunlar çıktı ortaya.

  görevini kötüye kullanmaktan dolayı görevinden alınması gereken bekçidir. işinden bağımsız olarak tanışmaya çalışıp isminizi öğrenmek istese kimse bir şey diyemez. ancak devletin kendisine vermiş olduğu yetkiyi kullanarak bunu yapması net olarak suçtur.

  amaç gerçekten gbt sorgulamak mıdır? hiç sanmıyorum ancak hadi diyelim ki şüphelendi ve sorgusunu yaptı. işini yaparken isminizi öğrenip sizi beğenip eklemiş. "ee ne var bunda?" diyenler de olabilir. mutlaka olacaktır da. ancak isminizi öğrendikten sonra yine bunun için izin alması gerekmektedir. aksi suçtur.
  5 2 ...
 • Evlenmek, baba olmak ve insanın ailesiyle geçirdiği en sıradan anlar.
  kendi evladını koklayıp öpmek. yürüdüğüne şahit olmak. konuştuğuna şahit olmak.
  öncelerde 3'e kadar saydığına sonra bunu 5'e çıkardığına şahit olmak. sizinle konuşmaya çalışmasını izlemek. kendi başına tuvalete gittiğini görmek. kendi başına giyinmesini seyretmek. kaydıraktan kaymasını izlemek. ve daha bir sürü şey.
  3 0 ...
 • ara güler

  238.
 • ara güler

  bize afrodisias gibi bir tarih hazinesi kazandırmıştı...
  keşke ihtiyar balıkçı'nın anavatanına döndüğünü görseydi.
  başımız sağolsun.

  --spoiler--
  En iyi fotoğraf makinesi en iyi fotoğrafı çekseydi, en iyi daktilo en iyi romanı yazardı...(ara güler)
  --spoiler--
  8 1 ...
 • Buraya eller günahkar bakınızı vermeye gelmiştim, hem daha önce iki kez yazılmış hem de esprinin boktanlığından dolayı kendimden utandım ve bu entryyi girdim.

  Tanım: bir çift ellerdir.
  6 0 ...
 • Çok rahatsız olurum.
  iyi ki insanların yanında çok rahat edemediği biriyim de benimle konuşurken en yılışığı bile hararetli el kol hareketleri yapmaz.

  Bazıları da bi olayı anlatırken insanın koluna vura vura anlatır, çürütür o tarafı. Bu ikiliyi evlendirmek lazım. Birbirlerine dokunup dursunlar.
  6 1 ...