• Kadın acaba göğüsleri için 445 entry girildiğini biliyor mudur. Ne memelermiş be 8 senedir göksel'in memesinin muhabbeti dönüyor. Vizyonsuz köpekler bari büyük memişler de Kate Upton'ı konuşsaydınız.
    4 1 ...
  • Tecavüz cü sapık gaspcı herkes affediliyor kimse adaleti umursamıyor ama ülkeyi yöneten herhangi bir insana yahu bu adalet neden böyle diye sitem edince hakaret sayılıyor ve ceza alıyorsunuz böyle olmaz adalet herkes için varsa güzeldir.
    9 0 ...
  • çok uzun sire 6.80 bandında çakılı kalan kurun bir anda bu kadar ivmeleneceğini tahmin ediyordum ancak bu ivmelenmenin başladığı ilk günü ayasofya açılışına denk gelişi de çok manidar değil mi sizce...
    müdahale yapılmazsa yıl sonunda usd 9 eur 10 bandına kadar tırmanır bu da zaten bozuk olan piyasaların iyice berbat hale gelmesine sebep olur.
    müdahale yapılırsa faizler artar ekonomi gene dar boğaza girer çünkü faizler artınca piyasadaki sıcak para faize gidiyor ve üretim ya da yeni yatırım için sıcak para kalmıyor.
    kısacası ekonomi yönetmek iki ucu boklu değnek çevirip üstüne bok sıçramasın diye dua etmektir. bu kadar hassas dengeleri olan bir unsur damat ferit paşadan başkasına emanet edilmezdi...padişahım çok yaşa...
    5 0 ...
  • Cebir veya tehdit kullanarak ya da hukuka aykırı başka bir davranışla bir kimsenin inanç, düşünce veya kanaatlerinden kaynaklanan yaşam tarzına ilişkin tercihlerine müdahale eden veya bunları değiştirmeye zorlayan kişiye birinci fıkra hükmüne göre ceza verilir.* (TCK m.115/3)

*1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası.
    3 0 ...
  • --spoiler--
    bazı bok içesicelerin ağzı öyle bir kokuyor ki
    --spoiler--

sen bir de toplu taşımada oruçlu ağzı kokla alkol kokusuna rahmet okursun.
    12 5 ...
  • malum parti zamanında iett'ye doldurulan tipik islamcı söförlerden biri, ama işin diğer tarafı,olayın sonunda kadın haklı çıkınca hemen kadına alkollü diye bağırıp çağırıyor ki din kalkanını kullanabilsin.

https://twitter.com/gokhe.../1307713854093373442?s=21
    11 8 ...
  • Yarış (safkan arap) atı o. Senden benden değerlidir..

Edit: yalnız baksanıza hayvancağız nasılda tedirgin..
    1 0 ...
  • An itibariyle 1 papua yeni gine kinasının 2.15 türk lirasına eşit olması durumudur. Soran olursa ekonomi iyi dersiniz ayrica maaşınızı papua yeni gine kinasıyla mi alıyorsunuz nankörler. *

Açık ve net evet.

https://www.google.com/se...hrome-mobile&ie=UTF-8

Edit; kuri değil la kur u olacağdı.. :)
    4 0 ...
  • 17 Aralık 1989'da, Tokyo'daki Olimpiyat Stadyumu'nda, Kıtalararası Kupa'nın sahibi olacak takımı belirlemek için, 1988-89 Şampiyon Kulüpler Kupası şampiyonu Milan ile 1989 Copa Libertadores şampiyonu Atlético Nacional arasında oynanan maç. Organizasyon tarihindeki 28. maç olan bu maçın normal süresi 0-0 berabere sona ermiş, uzatma süresinde Alberigo Evani'nin attığı golle maçı 1-0 kazanan Milan, kupayı kazanan taraf olmuştur. Milan, kupa tarihindeki 3. maçında 2. şampiyonluğuna ulaşırken; Atlético Nacional ilk ve tek maçından mağlubiyetle ayrılmıştı. Maçın adamı ise Alberigo Evani olarak belirlendi.

https://tr.wikipedia.org/...raras%C4%B1_Kupa_(futbol)
    0 0 ...
  • dönemde alınacak dersleri seçtiren kayıt.

şimdi hacker kılıklı arkadaşlara bir sorum olacak. bizim okulun kayıt sitesi açılır açılmaz doluluktan çökecek hale geliyor. kayıt ekranına çok zor ulaşıyorum. kayıt ekranına ulaşıp derslerimi seçsem bile, onaylamak için enter'ladığımda yine siteye ulaşılamama sorunuyla karşılaşıyorum ve bütün derslerin seçimini en baştan yapmam gerekiyor. ve sonra yine aynı sorunlar oluyor döngüye giriyorum. tabi bu sırada seçmek istediğim şubelerin kontenjanları birer birer doluyor. kontenjan dolduğuna göre birileri çoktan dersleri seçebilmiş demektir. bunlar bu işin bug'ını mı biliyor nedir? ben de erkenden seçebilmek için ne yapmalıyım?
    1 1 ...