• roboto gerek yok aslında. bir bilgisayar programı yeterli. kanunları ve önceki davalara dair gerekçeli kararları girersin. yapay zeka bunu öğrenir ve önüne gelecek davalara uygular.
  keşke mümkün olsa. kötüye kullanılan tahrik ve iyi hal indirimi saçmalıkları ortadan kalkar.
  1 0 ...
 • şakşuka playlistimi açtım dans ediyorum , yarım saat önce moddi dinleyip efkarlıydım şu an göbek atıyorum neden bu kadar hızlı ruh değişimi var bende bilmiyorum cidden .
  2 0 ...
 • sadece sunu soyleyecegim insanlar cok kotu, o kadar dna’larina islemis ki bu durum yaptiklari seylerin kotu oldugunun farkinda bile degiller. hayata pozitif bakmaya calistigim her an bunu farkediyorum ve cok üzülüyorum.
  4 0 ...
 • https://galeri.uludagsozluk.com/r/2160167/+

  Hepsine diyorum da. Bu başkaydı. insan gibiydi ve dükkanımız etrafındaydı. Yok artık. Öldü mü, topladılar mı bilmiyoruz. Epeydir görmüyorum. Üzüldüm şimdi mazideki bu gifime denk gelince.

  insana el uzatınca oralı olmuyor bazen, şuna bak. En muhteşem dost.
  5 0 ...
 • bazı orospu evlatları atatürk ile apo yu chp nin yanyana getirdiğini ima etmiş.
  ulan orospu çocukları, apo nun mektubunu trt de mozambik liberal partisi mi okudu.
  osman ecalan'ı trt ye kim çıkardı. 2013 te diyarbakır'da megri diye bağıran kimdi amk pezevenkleri.
  12 5 ...
 • Cümlenin öğeleri gibi mi. Nerede olacak sözlükte. Tabi ben bilmem o kendini biliyor iyi bilir.
  3 0 ...
 • TCK m.216- (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  2 0 ...
 • Ablamın düğününde halay çekerken yere düşmüştüm. Düşerken de tutunma refleksi yüzünden domino taşları misali kendimle birlikte üç kişiyi daha yere indirmiştim. Bunlardan biri de biricik ablam yani gelin hanım idi.

  On yıl geçti, ne düğünler gördüm ama halay çekemedim. Demirel'in Ecevit'in siyasi yasaklı olması gibi halaysal yasaklıyım ben. Çektirmiyorlar. "Sen git şu köşede kendi kendine sallan." diyorlar. Sallanıyorum da yalan yok.
  6 0 ...
 • Taner Yıldız: "eğitim seviyesi yükseldikçe ak parti'nin oyları düşüyor

  •Apr 7, 2015

  Enerji ve tabii kaynaklar bakanı Taner Yıldız: eğitim seviyesinin arttıkça ak partinin hitap ettiği alanın daha da daraldığını görüyoruz .

  https://www.youtube.com/watch?v=Cn2-QhSUFU8

  **********************
  kılavuzu ....
  4 1 ...
 • Sıramı beklediğim, gelince olmayı planladığım aşı.

  *Çip takacaklarmış. Bana takılacak çipe yazık amk. Boşa masraf. Zaten robot gibi, mal gibi yaşıyoruz hepimiz.

  *kısır yapıyormuş. 2 tane dünya güzeli kızım var. Biri terminatör. Bundan sonra çocuk düşünmüyorum zaten. Sorun yok.

  *dna'yı bozuyormuş. Bir kere dna üzerinde kalıcı etki bırakmadığı açıklandı. Olsa bile ambalajlı yediğiniz gıdalar bundan daha tehlikelidir. Bimde satılan krinkıl marka çubuk krakerdeki maddeleri okusanız 6 ay bulanık sıçarsınız.

  *Bill Gates bu aşıyı finanse etmiş. Arkasında Bill amca varmış. Bunu yazdığın laptop'u bakkal Ahmet Amca yaptı sanki amk. Biz bu adama domalalı 20 yıl oldu zaten. Artık çok geç. Donumuzun rengini biliyor.

  insanlar ölüyor. Şu aşı asıl gelmesi gerektiği zamanda gelse ve etkin aşılama yapılsaydı onbinlerce insan hayatta olurdu. Ben ölümden ya da hastalıktan korktuğum için değil, belki farkında olmadan başkasına bulaştırırım diye oluyorum. Bir kez hastalığı atlattım zaten. Bende bile 1 senedir tat koku yok. Yaşlı ya da hasta insanların vebali olmak istemem Allah korusun.
  4 1 ...