• Gece gece beni derinden etkileyip 10 dakikada 3 dal sigara yaktıran tam anlamıyla iç burkan haber.

'' Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, ismail Devrim (45) girdiği bunalım sonucu, kendisini banyoda iple asarak yaşamına son verdi. Oğluna, okulun istediği pantolonu alamayan baba, çocuğu okuldan gönderilince gururuna yediremedi. Çaresiz baba, eşine “Çocuklarıma bakamıyorsam, çocuğuma bir pantolon alamıyorsam niye yaşıyorum ki” dedi ve kendini iple asarak yaşamına son verdi.''

https://www.sozcu.com.tr/...aba-intihar-etti-2639574/

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Ne söylenir ki bu dünyanın adaletine sövmekten başka?
    27 2 ...
  • mimist

171.
  • Gece gece akla gelen yazar seneler önce konuşmuşluğumuz vardı.
    Boğazım düğümleniyor...
    Ölüm var arkadaşlar be, ne denli günlük sorunlara aşk meşk ilişkilerine üzülüyoruz. Sinirden, stresten saçlarımız dökülüyor, kendimize harcayacağımız vaktimizi bu dünya toplumları için harcıyoruz, gerçekten olacak iş değil.
    Kanser çağımızın vebası,
    kırmızı ojeli kadın çok muhabbetimiz olmamasına rağmen bunları hissettirdin gece gece bana, ölüm sonrası var ise mutlu bir yerde olman dileğiyle.
    8 0 ...
  • Hayatım yine değişiyor. Ve ben bunu yine iliklerime kadar hissedebiliyorum. Geçen sene tam bu zamanlarda aynı şeyleri yazıyordum şimdi de aynı şeyleri yazıyorum. Hayat benim için sadece tekrar eden bir zaman parçası arkadaşlar. Değişen tek şey, değiştiğini sandığım anların zamanlaması ve yanılgılar.

Hissizleştim artık. Unutkanlık giderek ilerliyor. Mide hastası olmam bir yana derdimi anlayacak kimsenin olmaması, yalnızlığın en güzel sembolü haline geldi.
    10 0 ...
  • Birbirinin feyki olan iki yazarı varsayalım ki farklı kişiler olsunlar deyip kıyaslamak için açılan başlık. ikisinin de tarzları aynı belli başlı aptalca sözleri var sürekli kullandıkları çok acıyorum bunlara, kudurtur, hadi eyv vs. Şeklinde. ikisi de insanları sinirlendirmeye çalışıyor. ikisi de komik değil ama ara sıra o kadar saçmalıyorlar ki insanı güldürebiliyorlar. Kimse alamaz bu vs'yi.
    4 0 ...
  • Burada entry giren herkes dolaylı yoldan sözlüğe katkı sağlıyor zaten.

Bahsettiğiniz katkı sözlüğü sözlük gibi kullanmak,bilgi içerikli entryler girmekse onu burada bir avuç insan yapıyor ve kız erkek diye ayırt etmeniz saçmalık.

Onun dışında beğenmediğiniz sözlük kızlarının sözlüğe katkısı sözlük erkeklerinden hallicedir. Hani burada sayıp sövenlerinde pek bir katkısı yok aslında.
    8 1 ...
  • Bu numarayı kullanan dolandırıcı zatın veyâ mutlak suç ortağının adı Musa Mete. 295 liraya Danişment Gazi kullanıcı adıyla, ki bundan işkillenmeliydim evet, sahibinden.com'a ilana koyduğu JBL Flip 3 hoparlör için 275 TL'ye dün (20 Eylül Perşembe günü) anlaştık. Kendisine parayı bu sabah EFT yaptığım halde cihazı göndermiyor ve mesajlarıma yanıt vermiyor. Cep numarasını internette araştırmayı ise maalesef parayı gönderdikten sonra akıl edebildim. Yalova'nın Paşakent Mahallesi görünmekte sahibinden.com'daki adresi. Aslında bu hususlarda dikkatliyimdir ama cihazı nispeten ucuza bulmanın(!) heyecanıyla dikkatsiz davrandım. Pazartesi, en geç Salı günü hakkında suç duyurusunda bulunacağım ve bu zat hapse girene dek işin peşini ben ve hukukçu olan eşim bırakmayacağız. Binbir emekle kazanıyor bu millet ekmeğini; kimsenin canı yanmasın bir daha. tüm sözlük ahalisini ikaz etmiş olayım bu iğrenç herife dair. Hakkında daha önce 3, ben yazdıktan sonra ise 1 kişi daha mağdur olduğuna dâir beyanatta bulunmuş bakınız.
    http://www.nosorgulama.com/tel/05050863172
    zatın hâlâ bir adet 'fraud' ilanı var sitede, aman dikkat, aldanmayın. Bilgisi olan, düşük ihtimal ama tanıyan var ise bana mesaj atmasını istirhâm ediyorum.
    https://www.sahibinden.co...-tek-adet-605647239/detay
    17 3 ...
  • yanlış bir ifade.

doğrusu 'ne kadar manyak varsa geri dönmeye başlaması' olmalı.
    10 0 ...
  • Çok güzel, çok asil, ekmek gibi olan kadınları tenzih ederim ama bazı sözlük kadınlarımız inanılmaz asosyal ve yalnız. Mümkünatı yok burada gördükleri ilgiyi başka bir platformda ya da reel hayatta görmelerinin. Burada anonimsin, bir Gizin var, karşıdaki seni bambaşka hayal ediyor ama sen bu ilgiye nail olacak kadar güzel ve dikkat çekici değilsin. Bu çok doğal. Her gün onlarca erkekten mesaj alıyorlar ve dışarıda bu ilginin kırıntısını bile görmüyorlar. hali ile birçoğu kaldıramıyor bu alakayı ve zilli birer ırıspı oluyor. Hahahahahahja. Buralar sahiden enteresan yerler ya. Hani şakayla takılsan bile viktorya sekret modeli gibi davranıyorlar amk
    11 1 ...
  • Anam ve babam, bu cihana safkan türk genlerini aktardıkları bir çocuk getirdikleri için, doğumumun sene-i devriyesinde pasta kesip kutlama yapıyorlar.
    sözlük yazarlarının çocukluk fotoğrafları
    9 3 ...
  • grattis'ten tester çalma potansiyeline sahip, kadın olduğu iddia edilen yaşam formlarının sözlükte prenses muamelesi görmesi nedeniyle ortaya atılan konudur.

bir tanesi çete gibi zaten ya 50 tane fake hesabı var, ya kendisi gibi 50 tane gereksiz var çevresinde.

lan aklı başında insan bunları bakkala falan gönderirken bile eline bozuklukları tutuşturur, parayı kaybeder diye. siz burada evliya yaptınız amk.
    18 0 ...