• Yazmama kararı alıp bi şeylerin değişmesini bekleyen yazarlarla hiç bir sıkıntım olmadı. Sadece mafyacılık oyunlarıyla herkese gözdağı vermeye çalışan tipitiplerin serzenişi komik geldi ve bu zamana kadar bunla dalga geçtim. Ha bir de başka sözlüğe gidip haklı direnişini itibarsızlaştıranlarla.

Bu da benim karşı tarafta görünüşümle alakalı açıklamam olsun.

Eyi günler.
    11 7 ...
  • he amk erkekler hayvan. kız bulamayınca öküz hisleri ayyuka çıkıyor.

karıyı bulunca da belini kırıyorlar (!)

sikicem algılarınızı artık.

erkeklere kurban olun amk meriçleri ve kezoları.
    hayatın neredeyse tüm yükünü yüklendiğimiz yetmezmiş gibi bir de şunlarla uğraşıyoruz erkekler olarak. batsın bu dünya sikerim böyle işi. celallendim.

ayar etmeyin lan beni !
    7 2 ...
  • fayanslı masa olan ev

Ahh içimi bir acı kaplar, derin düşüncelere dalarım. Dibine kadar işçi sınıfının evidir bu ev. işte şu görseldeki dramın hiçbir türlüsü yoktur. bak bunu al etrafında oturarak bir film yap 12 dalda oscar alır. Bu masa ki amına koyim virüs gibi bu topraklarda yayılmıştır. camel den sonra en hızlı yayılan buymuş. Bu masanın mucidi tasarımcısı orospu çocuğunun önde gideniymiş fayans kaplayıp masa diye satmak ne bre cahil cühela avel yavşak. oldu olacak bir tane de mavi maşrapa hediye edeydin üstüne de bi alaturka süper seyyar tuvalet. Nerde görsem bu masanın o eşsiz simetrisini ıkınasım gelir. sarı kapalı terliklerin içindeki soğuk suyun çorabıma geçen o ürpertici hissi gelir. parmaklarım kamaşır. Nerde görsem bu masayı, tatsız tuzsuz öylesine "ye de siktir git" kahvaltıları gelir aklıma derin bir hüzüne boğulurum. Sarı bezler gelir aklıma, parmak aralarıma sızan yosun kokulu su gelir. Bu masa ki allah seni alsın. her evde olan ama nerden alındığı kimin sattığı bilinmeyen bir masa. bilinmeyen kaynaklara izin vermek gibi, kendiliğinden gelip mutfaktaki yerini buluverir. Bu masa, nasıl masasın sen? siktir git bu toplumun hayatından amına kodumun masası seni.
    12 2 ...
  • sivasspor'un beşiktaş'ın uzun süredir peşinden koştuğu robinho'yu transfer etmesi olayıdır. bir beşiktaş'lı olarak yönetimi istifaya davet ediyorum sivasspor'dan transfer çalımı yiyecek takım değildir beşiktaş açık ve net.
    3 0 ...
  • Dunya sozlukte 2016dan bu yana hesabim var. Cok sarmadigi icin yazmamistim. Dun uludag sozluk basligina bu zerzevat ile ilgili entry girince fup hemen entry uctu bi de caylak oldum. Sikerim sozlugunuzu diye entry girdim. Burada moderasyondan dem vurup baska sozlukte mod olunca ayni yavsakligi yapmak nasil donekliktir?

Burada prim basliklari tutmayinca da saga sola saldiriyordu.
    10 3 ...
  • Sözlüğün baş meriçlik görevini bu arkadaş yerine getiriyormuş sanırım. Maşallah herkesle mesajlaşmış falan, her neyse.

Fark ettiğim şu ki başta bu ve bunun yanında giden insanlar olmak üzere kendisini çok "saygın" ve değerli insan olarak sayıyor. Tabi herkes istediği yere gidebilir kimseyi ilgilendirmez, fakat yine de gündem olduğu için biraz orada yazılanlara da baktım ve bu kişilerin hepsi kendisini bulunmaz Hint kumaşı ve çok değerli saymış. .

Geçenlerde yine o sözlüğe giden birisine ayarı verdiğimde bir kere buranın en saygın yazarları beni destekliyor taam mı gibi bir cevap vermişti. Şimdi o saygınlar da gitmiş gördüğüm kadarıyla. Ulan sen kimsin seni destekleyen saygınlar kim, fasulye de kendisini nimetten sayar olmuş.

Daha bu isimler dönse bile burada ki isimlere sallayıp ya onlar kalitesiz bir kere biz kaliteliyiz :s tavırlarından sonra nasıl kişiler oldukları açığa çıkmış olur herhalde.

Kafam estikce yazan esmedikce yazmayan ve belki bundan sonra öyle buraya bile çok uğramayacak birisi olarak gidip de bunların hiçbirisini yapmadım.

Bu komik arkadaş ve yandaşlarına başarılar. Ama sadece "komiksiniz".
    29 2 ...
  • Askerliği yapmış biri olarak bedelli askerlik yapanların böyle fotoğraf paylaştıkları zaman sinir oluyorum. Alacaksın bu tipleri operasyona da değil normal askerlik yapılan bir yere vereceksin. Çok uzun da değil 3 ay yeter bakalım yine böyle fotoğraf paylaşacak mı?

Adamın Twitter sayfasına baktım zaten reklam yüzü olduğu markalardan geçilmiyor. insan hiç değilse böyle bir konuyu reklam malzemesi yapmaz.
    15 1 ...
  • genel kabul görmüş, öne çıkan filmlerden ziyade daha az kişinin bildiğini öngördüğüm, belki bunu okuyacak kişilerin ismini bilmediği için göz ardı etmiş olması muhtemel filmlerdir. verili konuşacağım, imdb de 9-10 puanladığım filmlerden seçtim.

handmaiden chan wook park hayranları kesin izlemiştir ama, oldboy u beğenmiş, intikam ve sürprizli filmlerden hoşlanıyor olabilirsiniz. bu durumda bu filmi izlemeden geçen her dakika zarar.

swimming with sharksiş hayatı içerisinde bir nasıl darth vader oldum hikayesi. sert bir film, iş dünyasını hak ettiği tonda anlatıyor.

arkadaşım şeytan öncelikle ali poyrazoğlu nu fiziken robert de niro ya benzetip onun oynadığı şeytan temalı angel heart filminin kopyası diye kim bu filmi kötülediyse yatacak yeri yok. ülkesinin en meşhur komedi oyuncularından birisi ülkenin en meşhur müzik gruplarından birisi ile bir distoptik komedi dramda başrol oynayacak. tüm soundtrack grubun elinden çıkmış olacak ve dans koreografili yarı müzikal bir fantastik kurgu filmini ülkenin en büyük yönetmenlerinden biri filme aktaracak da.. neyse başlığa uygun filmdir özetle.

true romance ve bitter moon da romantizme şaşı bakan, ilki aksiyon, ikincisi erotik sahneleri sert olan ama izlediğiniz hiçbir filme benzemeyen iki filmdir. ilkinde figüranlar başroldekilerden daha meşhurdur. ikincisi kadınlar hakkında önemli dersler barındırır.
    4 0 ...
  • defalarca yazdık.
    kızı türbansız doğduğu için zaten dinsiz babadır.

7 yaşında kıza türban taksan ne olur, takmasan ne olur.
    kızı da kendi de cehennemde yanacaktır.
    yazıklar olsun.
    7 0 ...
  • doğum günümde başlayan, bu nedenle daha mutlu olduğum harekattır.

harita bilmeyenlerin atıp tuttuğu harekat. teröriste bile pişman olma hakkını vereceksin. bu bir konu. diğer konu şu, bunların kaçabilecekleri fırat'ın batısında menbiç ve halep dışı yer kalmıyor. deniz sınırı hattı bizde zaten. iki seçenek sunduk onlara. ya fırat ile dicle'nin arasında kalırsın işini bitiririz, ya da halep tarafına gidersin ve esad'ın ne mal olduğunu tüm dünyaya gösteririz. gene işini bitiririz. sırada menbiç var deniyor. sırada menbiç'in olması da boşuna değil bu nedenlerden dolayı. fırat ve dicle arasını bitirmek, israil'in kalbini yumruklamak anlamına geliyor ve kimse israil'e saldırdığımızı iddia edemeyecek. terör bölgesi çünkü orası. uluslararası anlaşmalar da bizden yana, nato'nun takınmak zorunda olduğu tavır da bizden yana, abd doğrudan düşman sıfatıyla bize geldiği an nato'da çok zor duruma düşecek, nato ile birlikte hristiyanlar ve müslümanların kudüs hassasiyetlerini yahudilere karşı koruma fırsatı elimize geçecek, bu fırsat kendi süreci içerisinde bosna sorununu bile çözebilecek yapıdadır. bunlar ve daha bir sürü durumlar hesaplanıyor. ayrıca bu işbirlikleri ile yahudilere borçlu olan avrupa ülkelerinin kurtarıcılığına soyunabiliriz. tabi borçlarını biz ödemeyeceğiz ancak ellerine sunacağımız imkanlar ile yahudiler hariç her tarafın yüksek faydalar elde etmesini sağlayabiliriz. bütün bunların haricinde kesin bir başarısızlık durumunda avrupa içlerindeki terörist kürt topluluklar ayaklanacak, bunlar bahane edilerek avrupa'nın türkiye yanlısı tavır takınması sağlanacak, doğu ile batı birlikte işleyen bir tesisat gibi olacak adeta. rusya'da bundan payını alacağı gibi, uzakdoğu türk ve moğol topluluklarının sorunları da çözülecek, en önemlisi de tüm kaynaklar türk ülkeleri üzerinden geçeceği için türk ülkeleri esas olarak zenginleşecek.

konu nerelerden nereye işte görüyorsunuz. türkiye'de stratfor var da biz mi gitmedik.

https://youtu.be/jkjye3EDc_E?t=6m59s
    1 2 ...