facebook

7005.
  • günden güne samimiyetsizleşen platform. o kadar sığ ve boş geliyor ki bana artık, ben niye burada paylaşım yapıyormuşum ki diye, dedirtip duruyor. sözlüğe jest yapmış olmak için değil, gerçekten burası daha iyi. her ne kadar çok cinsel açlık, sapkın başlıklar açılsa da. zaten bu gibi şeyler az veya çok, çoğu şeye sıçradı. malesef.
    3 1 ...
  • Yazarların geçmişte hayatının değiştiği noktayı bulmasına, düşünmesine yardımcı olacak yararlı bir hipnoz.
    Liselisin, hayat şu zamanda çok toz pembe, kardeşim dediğin insanlara guveniyorsun, sevgilin annenden farksız gözünde seni asla terk etmez sadece karşılıksız sev degil mi saf bir sevgi turuydu.

Hiçbir siyasi ideolojiye kapılma, birisi sorarsa ataturkcuyum de geç.
    Futbol, din, ateizm gibi kavramlara pek kulak asma. Sen anadolu cocugusun. Anadolu takımını tutmak mahallenin en güzel kizina aşık olmak, ıstanbul takımını tutmak televizyon ekranlarindaki kadına aşık olmaktır unutma. Tribününe git efendi efendi maçını izle gel.

Sadece dersine çalış. Sadece kendine güven. Unutma lisedeki piçler üniversite kampuslerinde eriyip gidiyorlar birçoğu sanayide çırak olarak askere gidiyor yarısı da erken yaşta askere gidip soğuk havada komutandan dayak yiyiyor.
    Tek bir kızı sev ve onunla takil nerede çokluk orada bokluk derler. O kızla opus, yiyis, sevis.
    Kimseyi hayatının merkezine alma, herkesle aranda ufak bir mesafe olsun bu senin Karizmani belirler yani kimse kalkıp seninle dalga geçmeye kalkamaz.

Insanların onurunu kiracak sözler söyleme. Insanlara daima hukmedemezsin ama insanlar sana daima guvenebilir sen kendinden başka kimseye guvenme.
    2 2 ...
  • italyanin simge fistikoglu tarzında sunucusu. Ifsalanmis ve çıplak fotoğrafları basina sizmistir. Ayrıca çok seksi bir hatundur.
    2 0 ...
  • böyle kuru gürültü ekran görüntüleri yerine kaynak verin link verin amk. link yoksa paylaşmayın. çünkü ekran görüntüsünün doğruluğu şüpheli. gerçektir de yalandır da demiyorum. ama böyle paintten 100 çeşit tweet hazırlarım ben amk. hem de paintten evet.
    4 0 ...
  • Uzun zaman sonra Uludağ'a girmek aklıma esti. Sırf itiraf etmek için girdim. Geri istiyorum bu aralar eski günlerdeki eski nişanlımı. Geri versinler istiyorum. Kendisi de hala daha evlenmedin. Çok uzaklardasın arada mesafeler olmasa ilk saniyeden itibaren tekrar çıkıcam karşına. O kadar günahın sevabıda olmalı. Sabr ediyorum. 1.5 sene olsada tekrar geliceksin.
    3 0 ...
  • Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye, zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın, nüksederken raksına mahallenin maşallahı, eyvallahı,
    güzelleş be oğlum şimdilik ölümüne kadar hayattasın.
    Şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.

(bkz: ağır roman)
    11 0 ...
  • Buraya efsane bir görsel bırakırdım ama memelerimi ifşa etmek istemiyorum.

Teşekkürler hayırlı forumlar.
    8 2 ...
  • https://video.uludagsozluk.com/v/maria-sharapova-175995/

26 kasım pazar günü maria sharapova'yı türkiye'de ağırlayacağız. masha, teb tennis stars kapsamında çağla büyükakçay ile bir gösteri maçı yapacak. maçı da canlı yayınlayacağız.

istanbul'da yaşayan ya da o vakitte istanbul'da olabilecek tenissever bir arkadaşa davetiye hediye edebilirim. 5 davetiye hakkım vardı, 4'ünü hediye ettim, ilgilenen olursa sonuncusunu sözlükten bir arkadaşa verebilirim.

birden fazla mesaj gelirse şayet (gelmez) uyduruk bir çekiliş yaparım.

maç sinan erdem spor salonu'nda.

: şarapova diyoruz, tenis diyoruz, organizasyon diyoruz, davetiye diyoruz; yine doğum günü yine doğum günü...

:ilgilenenler direkt mesaj atsın.
    10 0 ...
  • Tanrı benden sıkıldı. Kanalı değiştirdi. Herkes uyuyunca canlanan kuklanın amaçsızlığını yaşıyorum. Hava çok soğuk, ben çok hastayım, galiba hayallerim biraz kırık. Dünyadaki bütün kitapları gülten dayıoğlu yazıyor sandığım bi gündeymişim, sabah uyanıp okula gitmeyecekmişim, hatta kar yağacakmış ve en yakın arkadaşım resim ödevini bana yaptırmaya gelecekmiş, iyileşmem için en sevdiğim yemeği yiyecek, sabah ilk iş annem uyanana kadar çizgi film izleyecek gibi şu velet kitabına dalıp gidiyorum şimdi.

Hayata tutunma aşkıyla 38 derece yanıyorum,
    Eğleniyo muyuz gençler?

anın görüntüsü
    6 2 ...
  • küçükken, neden böyle derler ki diye, kızdığım, fakat büyüyünce ne demek istediğini anladığım insandır. bu bir bla bla geyiği olayı değil, gerçekten var böyle bir durum. hatta, yaşantısı gayet rahat, mutlu bildiğim insanlar bile, keşke çocuk kalsaydım deyince ben şaşırıyorum mesela. çünkü, hareketli bir yaşam, çocukluğa dair özlemi gidermez ama, çocukluk hatıralarını saklı kılar diye düşünürdüm hep. fakat fena yanılmışım. ki yanıldığımda iyi oldu. demek ki, çocukluğa özlem duymanın, yetişkin yaşamda, iyi kötü, ne yaşadığının bir önemi yokmuş. amma ve lakin, çocukken ne yaşadığının önemi var tabii. kötü yaşadıysan hatırlamak istemezsin, o düşünceye de varım. o zaman da şunu dersin; iyi bir hayat yaşadığım dönem, keşke çocukluğuma denk gelseydi diye.
    12 0 ...
  • kapat