• kocakarı takvimi

sizin evde var mı bilmem ama bizim evde hâlâ daha kendisi kullanılıyor. annem ezberden biliyor bunların hepsini. son güz içindeyiz dedi geçenlerde, kara kışa neyse ki var.
    7 1 ...
  • Evlendiğim zaman ilk işim buraya yazmak olacak eh daha bi 30 sene var, beklemede kalın.
    11 6 ...
  • prometheus

172.
  • bazen ateşi çalmasa mıydı diye düşünmüyor değilim, bu kadar dert ve acının olduğu bir dünyada. karanlıkta oturur, mutlu olurduk bee abicim. yinede sağ ol, tüm suç zeus'un zaten. canın cehenneme zeus!
    10 0 ...
  • Yağmurlu bir istanbul sabahından günaydın sevgili sözlük.

günaydın sözlük

Edit: güne puanım yok.
    7 2 ...
  • Çin'de üretilen bir robotun başarısı.

Kimileri yapay zekanın gelecekte insanlığa yardımcı olacağını söylerken, kimileri de insanlığı tehdit edeceği görüşünde.

Defalarca Yapay zeka insanlığın sonunu getirebilir diyen Stephen Hawking'in açıklaması ile " Suudi Arabistan robota vatandaşlık vererek ne yapmakta, nereye varmak istemektedir " diyen bilge liderin * açıklamasını göz önüne aldığımda biraz ürkmedim değil. Ancak bu robotu üreten iflytek şirketinin sözcüsü robotun tıp doktorlarına yardımcı olacağını söylemiş.

http://www.cumhuriyet.com...dan__gecer_not__aldi.html
    6 0 ...
  • günaydın

1501.
  • yağmurlu istanbul sabahlarından günaydın.

saat 5 gibi sokağa adımımı attım ve ilk yağmura maruz kalanlar arasına girdim, hava yumşak, pek kalın giyinmenize gerek yok lakin yağmurluk giymeyi unutmayın.

küfretmeyin arkadaşlar, tamam bugün pazartesi olabilir, pazartesi sendromunuzda olabilir, hatta bugünün üzerinizde bıraktığı negatif baskı yüzünden birçok insanla münakaşaya bile girebilirsiniz. ama sakinleşin ve derin bir nefes alın. bugün haftanın ilk günü ve sizde erken kalkanlar olarak hızı bir şekilde yol almaya bakın.

hey bebeler uyanın ve geleceğiniz için okula gidin, birçok arkadaşınız okulda sizi bekliyor. o en sevdiğiniz coğrafya hocanızı kafalayıp, merdiven altında 2 dal sigara için.
    evine ekmek götürenler! hiiç homurdanmayın arkadaş, fedakarlık şart değil mi? herşeyden azar azar vereceksin bu dünyada ki birşeyler alabilesin. toprak gibi...

toprak dedimde yağmurdan sonraki toprak kokusunu özledim, yakında burnuma gelir, hele şu yağmur bir dinsin veya dinmesin, gittiği yere kadar gitsin.

aşık veysel - kara toprak
    https://youtu.be/2cGANgDZPj8

gününüz aydın, neşeniz bol olsun.
    12 0 ...
  • Ikisini de cok seviyorum. Kedim saldirgan olmasa bir tane de kopek sahiplenecegim ama bizim kedi 3 veteriner parcaladi insanlar artik randevu verirken tereddut ediyor 3 kisi zor zaptediyor kopege neler yapmaz ki?

Esit vs.
    4 1 ...
  • sev seni seveni hak ile yeksen ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise.
    2 1 ...
  • Günün şartlarında en büyük iki düşmandan biri PKK diğeri fetö.
    Herkes bu ikisinin desteklediği kişi yada kuruma düşmanca yaklaşılacağını bilir,
    Şu ortamda eğer fetocular Akşener i destekliyor görünüyorsa emin olun ki onu istemedikleri içindir,
    Akşener fetöcü algısı oluşturmak için yapılan komplodur.
    Yıllarca kendisini ve desteklediği kurum ve kişileri gizleyen bir oluşum şimdi ne oldu da açıkça destekler oldu?
    NATO demek ABD demek değildir, ABD'ye bağlılık için yemin edenler başkaları,
    ABD bu ülke,nin başbakanını bile günlerce bekletiyor değil mi?
    Peki zamanında siyasi yasaklı olan bir kişi seçimden önce ABD'ye gitti, sonra siyasi yasağı kalktı, o sırada seçim olmuştu ama kendisi seçime katılamadı ama sorun değildi bu, ne tesadüf ise bir ilde seçimler yenilendi, o ilden aday oldu, sonra partisine genel başkan oldu, başbakanlığı emanetçisinden devraldı.
    Şimdi kim ABD'ye daha bağlı bir düşünün.
    8 1 ...
  • yatmadan yiyen tipim ben. hatta boş tabağı da az önce bıraktım mutfağa. ne var yani, tadı çok güzel hem de doyurucu.
    5 0 ...